Patyriminis retritas moterims „MOTERS GALIA” Apulijoje (Pietų Italijoje) – 2024.09.26-10.03

Kviečiame moteris į patyriminį retritą „MOTERS GALIA” 

su GINTARE DAVAINIENE  ir DAIVA DIRŽIENE.

Mes, dvi Italijos mylėtojos, paruošėme Jums unikalią moterišką patyriminę kelionę 

po APULIJĄ (PIETŲ ITALIJOJE) ir jos nuostabų GARGANO SLĖNĮ. 

APULIJA (ital. Puglia) Italijos regionas, labiausiai nutolęs į pietryčius, dar vadinamas „bato užkulniu”, kuris garsėja savo puikiais kurortais, smaragdinės spalvos Adrijos jūra, į tolį besidriekiančiais alyvmedžių ir vynuogių laukais. Ji – civilizacijos lopšys, vertingų kultūros ir meno saugotoja. Čia skleidžiasi Graikijos ir Romos imperijos istorija.

GARGANO SLĖNIS – Šiaurės Apulijos pasididžiavimas. Skaidri jūra, nuo baltų uolų žvelgiantys miesteliai, tarsi nukelia į praeitį. Žydra, balta, žalsva – spalvos, kurios užburia ir kviečia stabtelti ir mėgautis visais pojūčiais.

Ši kelionė skirta moteriai, norinčiai:

 • prasmingų, išskirtinių, originalių, terapinių moteriškai ITALIŠKŲ atostogų;
 • naujai atrasti pačią SAVE ir kitomis akimis pažvelgti į SAVO santykius;
 • atrasti naują kraštą ir pamatyti naujas, dar nematytas vietas; 
 • ragauti vietinės virtuvės patiekalų ir atrasti naujus skonius;
 • „PASILEISTI PLAUKUS” ir nerti į mėgavimosi gyvenimu procesą, paleidus kontrolę, išlaisvinus savo moterišką energiją bei suvokiant tikrąją žymios itališkos frazės „DOLCE FAR NIENTE” prasmę…

Kelionės metu Jūsų laukia:

 • TERAPINIS MOTERŲ RATAS SU GINTARE DAVAINIENE – terapinės užduotys, unikalios psichoterapinės praktikos, individualios ir grupinės koučingo sesijos, dailės terapija, sesijos su MAK (metaforinėmis asociatyvinėmis koretelėmis), gilūs ir prasmingi pokalbiai Jums pačiomis aktualiausiomis temomis bei transformuojančios teta meditacijos. Visa terapinė programa – išskirtinai pagal Jūsų poreikį, laisvame stiliuje ir be išankstinės programos ar išankstinių lūkesčių, be skubėjimo ir besimėgaujant;
 • EKSKURSINĖ PROGRAMA PO GARGANO SLĖNĮ SU DAIVA DIRŽIENE – aplankymas gražiausių šio regiono miestelių “perliukų“ bei vietovių. Į ekskursijas vyksime komfortabiliu mikroautobusu (ekskursijų programą rasite žemiau nuotraukose);
 • Aplankysime ir unikalų ALBEROBELLO miestelį (UNESCO kultūros paveldas), kurio senamiestyje yra iki 450 „Trulių” – unikalių vietinių baltų namukų;
 • MĖGAVIMASIS tuo grožiu, puikiu oru, skaniu itališku maistu, šaunia moterų kompanija;
 • MAŽA MOTERŲ GRUPĖ (iki 6 moterų). Daugiau asmeninio dėmesio!
 • Laikas, skirtas SAU MYLIMIAUSIAI: poilsiui, pramogoms bei aktyviai veiklai;

 • Naujos pažintys ir tiesiog puikios moteriškos ITALIŠKOS ATOSTOGOS!

Kelionės tema – SANTYKIAI MOTERIŠKAI

POTEMĖS: santykis su savimi, su savo vidine moterimi (Anima), su savo vidiniu vyru (Animus), su savo „Šviesiąja puse” bei su „Tamsiąja (Šešėline) puse”, su sau svarbiais žmonėmis; moteriška savivertė; asmeninių ribų klausimas; balansas tarp „gaunu” ir „duodu”; jūsų moteriškų energijų energetinis balansas ir sąveikavimas su vyriškomis energijomis. 

Taip pat nagrinėsime Jūsų „vidinės moters” ir „vidinio vyro” prigimtines savybes pagal Jūsų gimimo datą, kurios kiekvienai dalyvei bus paskaičiuotos, aprašytos bei išaiškintos ir pradiagnozuotos bioenergetiškai. 

Gvildensime Jūsų santykių pačius aktualiausius probleminius „reikalus“ ir drauge ieškosime jų sprendimo variantų bei vidinių resursų kaip įmanoma gilesniame lygmenyje, kad iš kelionės grįžtumėte namo visai kitoje kokybėje – pailsėjusios bei atradusios „raktus“ darniems ir išsvajotiems santykiams kurti. LAIMINGA MOTERIS – LAIMINGI VISI APLINK JĄ!
 
SANTYKIAI – visada buvo ir bus viena aktualiausių temų. Kiek ją beanalizuotum, kas kartą ją iškėlus „yra reikalų“: tarpusavio manipuliacijos, toksiški ar disfunkciniai santykiai, sąmoningai ar nesąmoningai vaidinami aukos, gelbėtojo ar agresoriaus vaidmenys, gyvenimas be meilės, noras viską kontroliuoti ir daryti pačiai, sindromas „Aš pati”, nerimas ir nesaugumas santykiuose, nuoskaudų galybė, nesugebėjimas nusibrėžti asmeninių ribų ir pasakyti NE, meilės sau ir savivertės stoka, tikro moteriškumo ar vyriškumo nesuvokimas, pasikeitimas vaidmenimis bei atsakomybėmis ir pan. Pradirbsime būtent su tuo, kas Jums šiuo metu yra aktualiausia, nes norime, kad ši kelionė Jums tikrai būtų naudinga ir transformacinė, o ne tik turistinė ir pažintinė. 

ŠI KELIONĖ – TAI „KELIONĖ KITAIP”, kurios metu suderinsime „du viename” – ekskursijas po Gargano slėnio apylinkes su terapinėmis praktikomis. 
BUS TIKRAI ĮDOMU, TURININGA IR LABAI NAUDINGA!

DATA: 2024 m. rugsėjo 26 – spalio 3 d.

VIETA: GARGANO SĖNYJE, dviviečiuose mini apartamentuose ant Adrijos jūros kranto, viešbutyje „Frontemare village” (www.frontemarepuglia.lt). Juose gyvensime visą savaitę.

DALYVIŲ SKAIČIUS: iki 6 dalyvių.

Apgyvendinimo ir programos kaina – 1090 Eur (avansas patvirtinimui – 300 Eur, likutis iki rugsėjo 10 d.).

Į kainą įskaičiuota:
– 7 naktys viešbutyje „Frontemare village”; 
– terapinė programa: terapijos „moterų rate” ir individualiai, grupinės ir asmeninės koučingo sesijos, sesijos su MAK kortelėmis, teta meditacijos, dailės terapija su Gintare Davainiene;
– Jūsų „vidinės moters” ir „vidinio vyro” prigimtines savybių pagal Jūsų gimimo datą paskaičiavimas, aprašymas, išaiškinimas ir pradiagnozavimas bioenergetiškai; 
– ekskursinė programa su Daiva Diržiene;
– 2 kartų maitinimas (pusryčiai ir pietūs arba vakarienė); 
– visi pervežimai su komfortabiliu mikroautobusu.
 
Į kainą neįskaičiuota
– lėktuvo bilietas ir rankinis bagažas. 
Skrydis: Kaunas – Baris – Kaunas. Bilieto kaina – nuo 160 Eur. Rekomeduojama pirkti su 2 rankiniais bagažais (kuprine ir 10 kg. lagaminėliu) bei priority įlaipinimu. Bilietus padėsime nupirkti.
– Papildomas maitinimas, bilietai į lankytinus objektus ir asmeninės išlaidos. 
– Medicininių išlaidų draudimas (privalomas).

REGISTRACIJA: el.paštu gintare@dreamer.lt; tel.: +370 698 00058 (Gintare). Registracija patvirtinama sumokėjus 300 Eur registracijos mokestį. 

Kelios organizatorius: Daiva Zeleckaitė Diržienė – Kelionių organizatorė Apulijoje

Duomenys apie skrydį lėktuvu: www.ryanair.com 
Kaunas – Baris (skrydžio Nr. FR 1161)
26/09/2024, išvykimas iš Kauno 09:55 val. – atvykimas į Barį 11:30 val.
Baris – Kaunas (skrydžio Nr. FR 1160)
03/10/2024, išvykimas iš Bario 11:55 val. – atvykimas į Kauną 15:30 val
GINTARĖ DAVAINIENĖ  saviugdos specialistė, holistinė terapeutė ir psichosomatologė, IPDP krypties psichoterapeutė, numerologė, regresologė, knygų “Svajonę paversk tikrove” ir „Attract Your Dreams“ autorė. Sertifikuota NLP, ThetaHealing®, Reiki, „Likimo matrica“, „Kosmograma” (Meilės kodai), „Karminis pasas“ metodų praktikė, įvairių internetinių kursų autorė ir vedančioji. Patyriminių kelionių organizatorė ir vadovė. Turi daugiametę įmonių kūrimo bei valdymo bei tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį.
Lektorės kompetencija leidžia plačiai aprėpti santykių temą. Ji yra daugybės internetinių psichologinių kursų autorė ir vedančioji.
Gintarė labai myli Italiją, šią šalį laiko savo antrais namais. Ji gerai kalba itališkai, jau 29 metus pastoviai vyksta į Italiją bei turi didelę keliavimo po pasaulį ir kelionių organizavimo patirtį.
Platesnę informaciją apie lektorę ir jos veiklas, individualias konsultacijas: http://gintaredavainiene.lt/apie-mane / FB paskyros: „Gintare Davainiene“; „Saviugda su Gintare Davainiene“, „Mokymai su Gintare Davainiene“ / Instagram ir Youtube – gintare_davainiene 
DAIVA ZELECKAITĖ DIRŽIENĖ – muzikos teorijos specialistė, choro dirigentė, renginių organizatorė, muzikos edukatorė, muzikinės programos ,,Mažylis Mocartas” autorė, vaikų meno studijos ,,Mirgu Margu” įkūrėja ir vadovė. Šiuo metu studijuoja „GuideLines Academy”.
Nuo 2019 metų gyvena Apulijoje (Pietų Italijoje). Nuo 2023 – kultūrinių pažintinių kelionių po Apuliją organizatorė. Puikiai kalba itališkai.
Į Daivos gyvenimą atėjo momentas, kai ji suprato, kad nebeturi iššūkių, gyvenimas pasidarė  monotoniškas ir per daug patogus.Susiklosčius palankioms aplinkybėms, ji pasirinko išvykti į Italiją. Jai, kaip muzikantei, ši šalis visada buvo artima ir įsirašiusi pasąmonėje. Nauja šalis – naujos patirtys. Visas nuo  2019 m. laikas buvo skirtas kalbos studijoms, integracijai ir Apulijos pažinimui. Ekskursijų vedimas „Erasmus“ programos studentams, kelionės su pavieniais turistais, kaip mozaika susidėliojo į pažintinę kelionę po Gargano slėnį: unikalų, autentišką, gurmanišką. Ji  siekia, kad kelionės metu keliautojai panirtų į lengvą Pietų Italijos ritmą ir išgyventų savo unikalias patirtis.