Apie mane

Esu lektorė-praktikė, padedanti žmonėms augti skirtingose srityse.

Moteriškumo ugdymas

Esu laiminga moteris, savo laimę atradusi pati ir padedanti ją bei savo moteriškumo žavesį atrasti daugeliui kitų moterų.

Svajonių pasiekimas

Išsigryninant ir išsikeliant tikslus galite kurti pilnavertį, džiaugsmingą gyvenimą, o aš galiu tame padėti.

Dvasinis tobulėjimas

Žmonės jaučia džiugesį, vidinę ramybę ir begalinį norą gyventi, kai jis tobulėja dvasiškai ir džiaugiuosi jiems padėdama.

Naudingoji psichologija

Ilgas patyriminis ir žmogaus psichologijos studijų kelias leidžia man padėti žmonėms jų kelyje.

Esu Gintarė – lektorė, knygų “Svajonę paversk tikrove” ir „Attract Your Dreams“ autorė ir laiminga moteris, atradusi džiaugsmą ir pilnatvę bei padedanti to siekti ir kitiems. Aš – sertifikuota neurolingvistinio programavimo (NLP), „ThetaHealing“, Reiki metodų praktikė, regresologė, karmologė, numerologė, sukaupusi ir reikšmingą patirtį versle. Baigiau bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute, toliau studijuoju psichoterapiją Lietuvoje ir užsienyje. Vedu mokymus žmogaus vidinio augimo ir santykių temomis, konsultuoju daugeliu žmonėms svarbių individualių ir santykių puoselėjimo klausimų, organizuoju patyrimines ir motyvacines keliones. Šiandien savo žiniomis, patirtimi ir šiluma dalinuosi su Jumis, bei kartu džiaugiuosi Jūsų pokyčiais ir pasiekimais.