Patyriminė kelionė moterims “ITALIJA MOTERIŠKAI” Ligūrijoje 2024.05.06-12

DĖMESIO VISOMS MOTERIMS – MYLINČIOMS ITALIJĄ IR PRASMINGAS KELIONES!

 Nauja patyriminė terapinė kelionė moterims “ITALIJA MOTERIŠKAI”  – žavingoje Ligūrijos pakrantėje (CINQUE TERRE, SESTRI LEVANTE, RAPALLO, PORTOFINO), Italijoje su Gintare Davainiene, mažoje grupėje (iki 7 moterų).

Kelionės data: 2024 m. gegužės 6-12 d.d.

DĖMESIO! VIETŲ NEBĖRA. Sekanti tokia kelionė vyks rugsėjo 9-15 d.d. Info rasite tinklapyje.

LIGŪRIJA (italų k. – Liguria) – nuostabaus grožio regionas šiaurės vakarų Italijoje, dar vadinamas “Italijos Rivjera”, kuris ribojasi su Prancūzija, Pjemontu, Toskana. Siaura šio regiono pakrantė driekiasi vynuogynais apaugusių ir nuostabiais miesteliais apstatytoje kalnų papėdėje. Didžiausias Ligūrijos turtas – unikalios architektūros miesteliai, nepaprasto skaidrumo Viduržemio jūros vanduo, gražūs smėlėti paplūdimiai, pereinantys į stačias, tiesiog į vandenį krintančias uolas, ištisus metus žaliuojanti gamta, malonūs žmonės ir puiki virtuvė.

Žavioji Ligūrijos pakrantė – tikrai nuostabi vieta moteriškoms atostogoms.

KELIONĖ „ITALIJA MOTERIŠKAI“ reiškia:

POILSIS ir ATOSTOGOS MOTERIŠKAI, t.y. „PASILEIDUS PLAUKUS“ ir TĖKMĖJE, lengvai, pilnai atsipalaidavus, be rūpesčių ir kontrolės, be išankstinio grafiko ir itin ankstyvo kėlimosi, džiaugsmingai, atsižvelgiant į savo norus ir poreikius, stebint savo būsenas ir pojūčius, poilsiaujant prie jūros, keliaujant po Ligūrijos pakrantės žymiausias ir gražiausias vietas.

(P.S. Dėl praktikų, išvykų ir poilsio laiko kasdien tarsimės grupėje, dėl to ir renkama maža moterų grupė, nes visoms turi būti komfortiška).

– GYVENIMAS SESTRI LEVANTE miete AUTENTIŠKOJE SENOVINĖJE VILOJE su vynuogynais ir parku;

APLANKYMAS gražiausių LIGURIJOS pakrantės miestelių “perliukų“:

  • Aplankymas CINQUE TERRE nacionalinio parko ir vieno paskui kitą išsidėsčiusių penkių viduramžius menančių žvejų kaimelių: Riomaggiore, Manarola, Corniglia, Vernazzos ir Monterosso, t.y. vieno gražiausių Italijos kampelių. Kiekvienas iš penkių uolose tarsi išskaptuotų kaimelių – originalus ir nepakartojamas (nuvykimas traukiniu ir pasivaikščiojimai pėsčiomis);
  • Išvyka traukiniu į nuostabaus grožio RAPALLO miestelį;
  • Išvyka traukiniu į miestelį SANTA MARGHERITA LIGURE. Iš jo gražiuoju „Meilės keliu“ pėstute keliausime iki PORTOFINO miestelio, atgal plauksime su laivu.

MĖGAVIMASIS tuo visu grožiu bei šiltu oru, puikiu itališku maistu, šaunia moterų kompanija;

DALYVAVIMAS PATYRIMINĖJE TERAPINĖJE PROGRAMOJE su mentore Gintare Davainiene, kurią sudaro:

  • TERAPINIS MOTERŲ RATAS – psichologinė dalyvių individualių situacijų analizė, specialiai parinktos terapinės užduotys, psichoterapinės bei dailės terapijos praktikos, individualios ir grupinės koučingo sesijos, gilūs ir prasmingi pokalbiai Jums pačiomis aktualiausiomis temomis bei transformuojančios Teta meditacijos;
  • PAŽINTIS SU JUMYSE ESANČIOMIS 5 STICHIJOMIS (Ugnis, Medis, Vanduo, Metalas, Žemė) bei jas atitinkančiais 5 MOTERŲ ARCHETIPAIS, t.y. penkiomis moteriškumo būsenomis (Meilužė, Mergaitė, Žynė, Karalienė ir Šeimininkė). Nagrinėsime šių archetipų šviesias bei šešėlines puses, sužinosite kurie archetipai jumyse vyraujantys, kurie „miegantys“. Tas būsenas, kurios Jumyse miega – pažadinsime, o kurios „pasisukusios” juodąja puse – koreguosime. Aiškinsimės kaip visas būsenas apjungti, kad taptumėte dar moteriškesnėmis ir seksualesnėmis, pilnutinėmis ir iš tiesų laimingomis moterimis. O svarbiausia – sužinosite kaip šiems moteriškiems archetipams geriausiai ir išmintingai kontaktuoti su vyriškais archetipais, kad santykiuose būtų darna ir harmonija. Svarbumo suteiksime ir moters seksualumo temoms (jei norėsite nerti dar giliau).

 Kelionės terapinės programos tema – KELIONĖ GILYN Į SAVO MOTERIŠKĄ PRIGIMTĮpasinėrimas į tikrąjį moteriškumą, į savo esatį, moteriškumo atskleidimas ir vidinės moters išlaisvinimas (per savo vidinės mergaitės bei savo moteriškų būsenų pažinimą ir išlaisvinimą), moteriško ir vyriško pradų savyje subalansavimas, vyriško prado priėmimas. Atliksite unikalias meditatyvines praktikas savo vidinės mergaitės išslaisvinimui bei savo vidinės moters (Anima) ir vidinio vyro (Animus) subalansavimui.

– MAŽA MOTERŲ GRUPĖ (iki 7 moterų). Daugiau asmeninio dėmesio!

– LAIKAS TIK SAU, POILSIS, naujos pažintys ir tiesiog puikios moteriškos ITALIŠKOS ATOSTOGOS!

 

Šios moteriškos pavasariškos atostogos skirtos gilesniam savo tikrosios moteriškos prigimties patyrinėjimui bei tikrojo moteriškumo išskleidimui, norimiems transformaciniams pokyčiams bei visapusiškam atsipalaidavimui, pozityviai moteriškai įkrovai ir pasimėgavimui gyvenimu.

Jūsų laukia visiškas atsinaujinimas tarp sąmoningų moterų!

KELIONĖS ORGANIZATORĖ IR VADOVĖ – GINTARĖ DAVAINIENĖ: lektorė, holistinė terapeutė, saviugdos ir šiuolaikinės psichosomatikos specialistė, numerologė, regresologė, rašytoja, patyriminių kelionių organizatorė. 

Lektorės kompetencija leidžia plačiai aprėpti tikrojo moteriškumo temą. Gintarė yra internetinių kursų „Laiminga moteris“, „Vidinės moters išgydymas“, „Svajonių partnerystė“, „Palaiminta santuoka“, „Tikrasis atleidimas“ autorė ir vedančioji.

Vadovė labai myli Italiją, šią šalį laiko savo antrais namais. Ji gerai kalba itališkai, jau daug metų pastoviai vyksta į Italiją bei turi didelę keliavimo ir kelionių organizavimo patirtį.

 Platesnę informaciją apie lektorę ir jos veiklas, individualias konsultacijas: https://www.gintaredavainiene.lt/apie-mane/ / FB paskyros: „Gintare Davainiene“; „Saviugda su Gintare Davainiene“, „Mokymai su Gintare Davainiene“ / Instagram ir Youtube – gintare_davainiene /

APGYVENDINIMAS: gyvensime po dvi jaukiuose dviviečiuose kambariuose gražioje senovinėje viloje su privačiu parku ir vynuogynu Sestri Levante miestelyje. Iki jūros ir centro – apie 1,5 km. Iki artimiausios parduotuvės, restorano – 500 m. Vila yra didelėje privačioje teritorijoje, apsupta gražaus sodo ir vynuogyno, tvarkinga, su virtuvės įranga, kur pačios galėsime gamintis maistą, o svarbiausia – jau patikrinta (vadovė jau yra ten kartą buvusi ir jai ten labai patiko! ).

 KELIONĖS KAINA: 860 Eur/asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje.

Avansas patvirtinimui – 300 Eur/asm. Likusi suma – iki kovo 1 d.

Į kainą įskaičiuota:

– 6 nakvynės viloje, dviviečiuose kambariuose;

– patyriminė koučingo ir psichoterapinė programa su Gintare Davainiene;

– kelionės organizatoriaus ir vadovo paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota:

– skrydis (Vilnius–Milanas Bergamo–Vilnius) ir du rankiniai bagažai (kuprinė ir 10 kg. lagaminėlis bei priority įlaipinimas) – nuo 190 Eur. Bilietus padėsime nupirkti;
– pervežimas iš/į oro uostą su komfortabiliu mikroautobusu (kaina 140 Eur/asm);

– maitinimas (bus galima viloje gamintis pačioms arba valgyti kavinėse ar restoranuose);

– vietinio transporto bilietai (traukinio, kelto) ir asmeninės išlaidos;
– medicininių išlaidų draudimas (privalomas).

Duomenys apie skrydį lėktuvu: www.ryanair.com

Vilnius (VNO) – Milan Bergamo – Skrydžio numeris: FR 2871
06/05/2024, išvykimas iš Vilniaus 11:35 val. – atvykimas į Bergamo 13:05 val.
Milan Bergamo – Vilnius (VNO) – Skrydžio numeris: FR 2872
12/05/2024, išvykimas iš Bergamo 12:55 val. – atvykimas į Vilnių 16:20 val.

KONTAKTAI REGISTRACIJAI IR PASITERAVIMUI:

Tel. +370 698 00058 (Gintarė) arba el. paštas gintare@dreamer.lt

Registracija patvirtinama sumokėjus 300 Eur registracijos mokestį/asmeniui.

DĖMESIO! Registracija į šią kelionę vykdoma tik iki kovo 2 d.