3 savaičių kursas internetu moterims
„SVAJONIŲ PARTNERYSTĖ"

Kviečiame Jus, mielos moterys, dalyvauti trijų savaičių trukmės praktinių ir teorinių užsiėmimų kurse “SVAJONIŲ PARTNERYSTĖ. Susikurk tokius santykius, apie kokius svajoji“ su mentore Gintare Davainiene.

Galbūt paklausite:Ar toks reiškinys, kaip „Svajonių partnerystė“ iš viso yra įmanomas?”

Viskas įmanoma tampa tada, kai labai to nori ir tuo tiki. Svajojant apie mylimą žmogų, su kuriuo norėtumėte nugyventi ilgą ir laimingą gyvenimą, veikia tie patys dėsniai, kurie mums kalba apie tai, kad apie ką nuolat galvoji, tą ir gauni. Traukos dėsnis veikia ir čia… Tuo įsitikinau tiek savo asmeniniu pavyzdžiu (pati gavau viską, ką „užsakiau“), tiek pavyzdžiais mano draugių bei klienčių, kurių svajonės partnerystės srityje tapo tikrove, pranokdamos net jų pačių lūkesčius. Po atkaklaus ir nuoširdaus darbo su savimi ties šia sritimi, po mano postūmio ir tikėjimo įkvėpimo, pagalbos išsigryninant savo norus šioje srityje, daugumai man pažįstamų moterų pavyko sutikti sau adekvačius vyrus ir sukurti su jais norimus santykius. Pavyko ir esančioms poroje, kurios norėjo pagerinti savo esamus santykius.

Šiais pavyzdžiais įkvėpta,  nutariau rinkti moteris į uždarą kursą ir jas raginti, skatinti, pastūmėti, pažadinti transformacijai, įkvėpti optimizmu, joms padėti, kad joms pavyktų įgyvendinti savo tikslus, kad būtų kuo daugiau laimingų moterų, sukūrusių nuostabias šeimas su joms tinkamiausiais vyrais. Turiu tikslą susijusį su meilės misija – padėti kitiems žmonėms savo žiniomis bei tiesa, kad žmonės pasiektų asmeninių laimėjimų aukštumas, kad būtų kuo daugiau laimingų, mylinčių ir mylimų, džiaugsmingų žmonių, kurie būtų savirealizuoti savo partnerystėje.” Gintarė Davainienė

Neapgaudinėkime savęs sakydamos, kad galime apsieiti be meilės ar be vyro. Nustokime kenkti sau savo abejonėmis, kad tokie santykiai neva ne man (pvz. „Aš per daug nusivylusi santykiais“, „Aš per sena“, „Aš per daug kentėjau santykiuose“, „Tobulų vyrų nėra“, „Su mano dabartiniu vyru tai neįmanoma“ ir pan.). Juk mes visos giliai širdyje trokštame būti mylimos, norime mylėti ir kurti tobulus santykius. Juk meilė – visa ko pagrindas, svarbiausias mūsų gyvenimo variklis, didžiausias stebuklas Žemėje.

O ką daryti, jei jau esate santykiuose? Galbūt manote, kad jūsų santykiams būtų naudinga šiek tiek, o gal net žymios  korekcijos. Gal jums reikia pagalbos išsiaiškinti, kas iš tikro yra šalia jūsų – „svajonių vyras“ ar „nesusipratimas“ ir pagaliau apsispręsti ką daryti su jus nebetenkinančiai ar toksiškais santykiais? 

Norėdamos sukurti sau tobulą partnerystę, turite žinoti, kokie apskritai dėsniai valdo santykius ir juos naudoti. Santuoka ar partnerystė yra ta vieta, kur mes mokomės pažinti save ir partnerį, mokomės mylėti bei priimti save ir kitą žmogų.

Be meilės mes tik egzistuotume. Ar tikrai norite tik egzistuoti? Jeigu ne, tuomet kviečiu Jus pradėti veikti savo pačios laimės labui. Apsidairykite, aplinkui tikrai yra daug laisvų, vienišų, meilės ir bendravimo trokštančių žmonių, kurie irgi svajoja sutikti mylimą žmogų. Raginu patikėkite, kad mylimą žmogų sutikti arba savo santykius atstatyti tikrai yra įmanoma, norėkite to labai stipriai ir imkitės veiksmų. Gyvenimas jums tikrai duos šansą.“ Gintarė Davainienė

KURSO TIKSLAS – išmokyti jus pritraukti į savo gyvenimą tai, ko iš tikrųjų norite iš meilės ir iš vyrų, pažinti ir patobulinti save, kad taptumėte vertos jums harmoningiausios partnerystės ir sužinotumėte kaip kurti savo santykius, kad jie jus tikrai džiugintų ir būtumėte iš tiesų laimingomis. Jei esate moteris, kuri tikrai domisi kaip sukurti ir išlaikyti nuostabius ir jus tenkinančius santykius su jus mylinčiu vyru, vadinasi, šis kursas kaip tik jums.

KURSAS YRA SKIRTAS MOTERIMS:

 • VIENIŠOMS, IŠSISKYRUSIOMS, NUOŠIRDŽIAI NORINČIOMS sutikti joms tinkamiausią partnerį ir sukurti joms tobuliausius šeimyninius santykius;
 • JAU ESANČIOMS POROJE, bet norinčioms pagerinti savo santykius, siekiančioms suvokti kas yra tobula partnerystė ir kokia jos esmė, kokie dėsniai ją veikia, norinčioms kurti ir puoselėti darnius šeiminius santykius bei gyventi abipusėje meilėje, džiaugsme ir harmonijoje;
 • NORINČIOMS išsigryninti savo laimingų santykių viziją ir paversti ją realybe;
 • KELIANČIOMS SAU KLAUSIMUS: „Kaip sukurti man tinkamiausius ir harmoningiausius santykius su vyru, kad tie santykiai pagaliau būtų laimingi?“, „Ko aš apskritai tikiuosi iš santykių, iš vyro?“, „Kodėl aš pastoviai pritraukiu tokius „netikusius“ partnerius, SILPNUS VYRUS?“, „KOKIAS AŠ KLAIDAS NUOLAT DARAU SANTYKIUOSE?“, „Ką daryti, kad tai pagaliau liautųsi?“, „KODĖL APSKRITAI NEPRITRAUKIU JOKIŲ VYRŲ?“, „Ką daryti, kad pritraukti?“ ir pan.
 • NORINČIOMS PEREITI Į KITĄ SANTYKIŲ KOKYBĘ. Toms, kurios galbūt jau ne vienerius metus kovojote su buvusių partnerių priklausomybėmis, užgauliojimais, partnerio neištikimybe, neatsakingumu, grubumu, darboholizmu, valdingu charakteriu ar net fiziniu ar psichiniu smurtu; kurios kaip įmanydamos stengiatės įveikti skausmingą praeitį (net ir iš vaikystės), menką savivertę, nemeilę sau bei pasiryžusioms veikti vardan savo laimingos ateities.
 • NORINČIOMS atrasti savo „ANTI SANTYKIŲ PROGRAMAS“ ir negatyvius įsitikinimus apie save bei santykius su vyrais apskritai ir visa tai transformuoti į pozityvią minčių energiją, padėsiančia kurti savo norimą gyvenimą, o ne griauti.
 • IEŠKANČIOMS praktinės pagalbos bei reikalingų, naudingų, gilių, profesionalių žinių apie moterų ir vyrų santykius, jų peripetijas, roles bei pareigas šeimoje, santykiuose daromas klaidas bei tikrąjį moteriškumą, vyro ir moters energo centrų sąveikavimą, pagrindinius mūsų emocinius poreikius bei žinių kaip sukurti tokius santykius, apie kokius svajoji jau seniai, bet tau niekaip tai nepavyksta.
 • PASIRYŽUSIOMS ŽENGTI atsakingus žingsnius su santykių specialisto ir bendraminčių palaikymu ir įveikti rimtas asmenines problemas, kurioms spręsti neužtenka vieno savaitgalio seminaro ar kelių psichologo konsultacijų, kad daryti tai, kas ateityje leis mėgautis norimais rezultatais.

Tai dar ne viskas!

Šiame kurse jūs:

 • išmoksite pritraukti į savo gyvenimą tai, ko iš tikrųjų norite iš meilės ir iš vyrų; 
 • pažinsite ir patobulinsite save, kad taptumėte vertos jums harmoningiausios partnerystės;
 • sužinosite kaip kurti savo santykius, kad jie jus tikrai džiugintų ir būtumėte iš tiesų laimingomis;
 • suprasite, kas jums iš tiesų yra svarbiausia meilėje ir partnerystėje su vyru, žinoti kokie apskritai dėsniai valdo santykius ir kaip juos išmintingai naudoti;
 • sudarysite bei išsigryninsite savo svajonių partnerystės viziją, paversite savo svajonę tikslu ir užsirašysite aiškius žingsnius šio savo šio tikslo link ir pagaliau turėsite galimybę savo viziją paversti realybe;
 • atrasite anti-santykių programas ir jus ribojančius įsitikinimus ir bei išmoksite savarankiškai dirbti su jais ir galėsite taikyti šį modelį visą savo gyvenimą;
 • pažinsite giliau save, pradėsite klausytis savęs – savo minčių, jausmų, kūno;
 • rasite vidinį resursą atleisti savo buvusiems partneriams ar kitiems „skriaudikams“, paleisite buvusius santykius, rasite jėgų įveikti įvairias kliūtis, baimes, netikėjimą;
 • turėsite jums tikrai naudingą laiką konfidencialioje mokymų grupėje, o taip pat bendraminčių ir lektorės palaikymą;
 • formuosite savęs tobulinimo įgūdį, nes kurso metu įprasite reguliariai skirti dėmesį sau;
 • gausite jums naudingų žinių koncentratą. Lektorė šios temos analizei bei integravimui į savo gyvenimą paskyrė daugelį savo gyvenimo metų ir pasidalins su jumis savo išgrynintomis žiniomis, savo patirtimi ir šios temos „perliukais“.

Kurso autorė ir vedančioji – holistinė terapeutė, lektorė, rašytoja, saviugdos specialistė GINTARĖ DAVAINIENĖPlatesnę informaciją apie lektorę ir jos idėjas rasite pagal nuorodą: www.gintaredavainiene.lt/apie-mane/ 

FB paskyrose

MOKYMŲ FORMATAS IR STRUKTŪRA: mokymų video įrašai (viso 6 užsiėmimai) ir specializuotos užduotys, pratimai ir praktikos savarankiškam darbui yra patalpinti specialiai šiems mokymams skirtoje uždaroje Facebook grupėje, kurios niekas negali matyti, išskyrus kurso dalyves. Jungtis galite visos, nepriklausomai nuo Jūsų gyvenamosios vietos. 

Kiekvieno video mokymų užsiėmimo trukmė – iki 2,5 val. Jūsų savarankiško darbo ir rezultatų aptarimas, savitarpio palaikymas ir Gintarės atsakymai į Jūsų klausimus vyksta grupėje. 

Užsiėmimų video įrašai liks uždaroje mokymų grupėje kol gyvuos Facebook. https://www.facebook.com/gintare.davainie

Jūsų dėmesiui Gintarės Davainienės interviu LNK laidoje „Bus viskas“: https://lnk.lt/bus-visko-8-sezonas/196026

Kontaktai pasiteiravimui: gintare@dreamer.lt arba tel. +370-698-00058 (Gintarė).

O jei manai, kad šis kursas būtų naudingas ir tavo draugėms, tuomet dalinkis šia informacija socialiniuose tinkluose, lai ir jos sudalyvauja.

KĄ APIE GINTARĖS MOKYMUS KALBA BUVĘ KURSO DALYVIAI?

atsiliepimai
Jaučiu kad tapau drąsesnė, aktyvesnė, pradėjau daugiau pasitikėti Visata, mokausi paleisti kontrolę. Noriu Nuoširdziai padėkoti už nuostabius kursus! Ir už Jūsų Meilę ir Šilumą kurią skleidėte mums! Ir visoms kurso dalyvėms pasiekti savo tikslo, tapti Laiminga Moterimi!
Renata Leugaudaitė
atsiliepimai
Tai trečias Gintarės seminaras kuriame dalyvauju. Man tai dovana. Tai nėra tabletė, kuri pakeičia tavo būseną per kažkiek minučių. Tai kelias, kurį pasirenki eiti, mokytis, keistis vardan savo pačios laimingo gyvenimo, kad jausti augantį džiaugsmą, meilę, tikėjimą ir visu tuo dalintis su tais kurie yra tame kelyje. Esu iki begalybes dėkinga!
Nemira Bilevičienė
atsiliepimai
Ačiū miela Gintare už nuostabų sąžiningą kursą, mums buvo duota pilna nuostabiausia informacija. Namų darbus ir meditacijas darau su malonumu. Daug kas pasikeitė, iš vyro gaunu gėlių su malonumu. Ką surašiau tas vyksta, pildosi pasakiškai. Kiek esu dalyvavusi kursuose, nuostabiausia patikimiausia asmenybė Gintarė. Ačiū už nuostabų kursą, už nuoširdumą, nuostabią informaciją, aš jau seniai to kelio ieškojau.
Tamara Javakhi
atsiliepimai
Esu be galo dėkinga už šį kursą!!! Tikrai buvo labai įdomu ir vertinga! Ir toks didelis noras daryti visus namų darbus, nes is karto jautėsi reali nauda. Beje, aš vis dar tęsiu meditacijas. Taigi, kursas dar vis tęsiasi! Labai ačiū, Gintare, už nuoširdumą, gilumą ir spinduliuojantį natūralumą, aš galėjau iš tavo pavyzdžio puikiai mokytis! lki pasimatymo kituose kursuose!
Valdonė Meylan
atsiliepimai
Nuoširdžiai dėkoju Gintare Davainiene už nuostabų kursą. Jau dabar jaučiu pokyčius savyje ir aplink. Labai tikiu, kad tai tik pradžia. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šį kursą. Tik gailiuosi, kad neatsiradot mano gyvenime anksčiau. Tikiuosi draugauti su jumis ir toliau!
Edita Marcinkienė