Patyriminė moterų kelionė “MEILĖ SAU!” prie Komo ežero, Italijoje (2024.08.15-20)

DĖMESIO MOTERIMS, NORINČIOMS ĮSPŪDINGŲ, ORIGINALIŲ BEI PRASMINGŲ ITALIŠKŲ VASAROS ATOSTOGŲ!

Patyriminė kelionė moterims “MEILĖ SAU!” – Šiaurės Italijoje, prie KOMO EŽERO su Gintare Davainiene, mažoje grupėje (tik iki 4 moterų).

Kelionės data: 2024 m. rugpjūčio 15-20 d.d.

DĖMESIO! Registracija į šią kelionę vykdoma iki rugpjūčio 5 d.

Yra toks posakis: „Man nereikia terapijos, man tik reikia nuvykti į Italiją“… 

O aš Jums siūlau du viename – TERAPIJĄ ITALIJOJE!

Šios moteriškos atostogos skirtos gilesniam savęs patyrinėjimui, norimiems transformaciniams pokyčiams bei visapusiškam atsipalaidavimui ir pasimėgavimui gyvenimu.

KOMO EŽERAS (it. Lago di Como) – trečias pagal dydį ežeras Italijoje, esantis šiaurinėje šalies dalyje tarp Lugano ir Bergamo Alpių, savo forma primenantis Y raidę ir patenkantis į dešimtuką tarp gražiausių pasaulyje esančių ežerų. Jo vanduo yra žydrai mėlynas

Komo ežeras yra apie 146 kv.km ir yra vienas iš giliausių Europos ežerų, pasiekiantis gylį iki 410 metrų. Jis yra apsuptas vaizdingų kalnų ir yra žinomas dėl savo daugybės gražių miestelių, kuriuose galima pamatyti įspūdingą architektūrą ir mėgautis vietine virtuve.

Tikrai yra ką pamatyti! Pasakiško grožio vietovė! Ypatingi patyrimai!

KELIONĖS METU JŪSŲ LAUKIA:

– PATYRIMINĖ TERAPINĖ PROGRAMA (išskirtinai pagal Jūsų poreikį, laisvame stiliuje ir be išankstinės programos ar išankstinių lūkesčių, be skubėjimo ir besimėgaujant) su Gintare Davainiene:

– TERAPINIS MOTERŲ RATAS – terapinės užduotys, unikalios psichoterapinės praktikos, individualios ir grupinės koučingo sesijos, gilūs ir prasmingi pokalbiai Jums pačiomis aktualiausiomis temomis bei transformuojančios Teta meditacijos;

– Unikalus transformacinis psichoterapinis žaidimas „Moteriška laimė”, kurio pagalba suvoksite kaip leisti sau būti pačiai savimi, mylėti ir vertinti save, atstatyti savo moterišką energetiką, paisyti savo norų bei jausmų, neskiriant visos savęs vyrui, vaikams ar darbui ir tapti tikrai laiminga moterimi ir tikra savo gyvenimo šeimininke. Apie šį žaidimą platesnę informaciją rasite šioje nuorodoje: https://www.gintaredavainiene.lt/transformacinis-zaidimas/(P.S. jei jau žaidėte šį žaidimą, tai dabar galėsite išsikelti sau kitą svarbią intenciją ir pakartoti žaidimą). 

  • MAŽA MOTERŲ GRUPĖ (iki 4 moterų). Tikra VIP kelionė! Daugiau asmeninio dėmesio!
  • GYVENIMAS PRIVAČIOJE (ECO-FRIENDLY) VILOJE, LECCO MIESTELYJE (viename gražiausių Como ežero miestelių), labai patogioje ir vaizdingoje vietoje.
  • APLANKYMAS gražiausių šio ežero miestelių “perliukų“: BELLAGIO, VARENNA, LENNO, MENAGGIO bei jų nuostabių vilų su botanikos sodais (vyksime vietiniu transportu: autobusais ir/arba keltais). 
  • MĖGAVIMASIS tuo visu grožiu, puikiu oru, puikiu itališku maistu, šaunia moterų kompanija;
  • FOTOGRAFAVIMASIS „INSTAGRAMINĖSE” KOMO EŽERO VIETOSE (pasidarysite nuostabių nuotraukų);
  • KOKYBIŠKAS IR PRASMINGAS LAIKAS SAU, POILSIS, naujos pažintys ir tiesiog puikios moteriškos ITALIŠKOS ATOSTOGOS!
Kelionės tema – MOTERIŠKA LAIMĖ ir MEILĖ SAU. 
Šias temas gvildensime per SANTYKIŲ prizmę: santykių su savimi, savo vidiniu vaiku, Kūrėju, materialiu ir dvasiniu pasauliu, artimaisiais (sutuoktiniais, tėvais, vaikais), darbine aplinka, pinigais ir pan. Gvildensime Jūsų santykių pačius aktualiausius probleminius „reikalus“ ir drauge ieškosime jų sprendimo variantų bei vidinių resursų kaip įmanoma gilesniame lygmenyje (net iki GIMINĖS PROGRAMŲ), kad iš kelionės grįžtumėte namo visai kitoje kokybėje – pasikeitusios, pailsėjusios bei atradusios „raktus“ darniems ir išsvajotiems santykiams kurti. LAIMINGA MOTERIS – LAIMINGI VISI APLIK JĄ!”
 
Santykiai – visada buvo ir bus viena aktualiausių temų. Kiek ją beanalizuotum, kas kartą ją iškėlus „yra reikalų“: tarpusavio manipuliacijos, toksiški ar disfunkciniai santykiai, sąmoningai ar nesąmoningai vaidinami aukos, gelbėtojo ar agresoriaus vaidmenys, gyvenimas be meilės, noras viską kontroliuoti ir daryti pačiai, nuoskaudų galybė, nesugebėjimas nusibrėžti asmeninių ribų ir pasakyti NE, meilės sau ir savivertės stoka, tikro moteriškumo ar vyriškumo nesuvokimas, pasikeitimas vaidmenimis ir atsakomybėmis ir pan. 
Gvildensime Jūsų asmenines užklausas šioje temoje ne tik per psichologinę prizmę, bet ir per numerologinę (pagal Jūsų gimimo datą).

KELIONĖS ORGANIZATORĖ IR VADOVĖ – GINTARĖ DAVAINIENĖ: lektorė, holistinė terapeutė, saviugdos ir šiuolaikinės psichosomatikos specialistė, numerologė, regresologė, rašytoja, patyriminių kelionių organizatorė. Lektorės kompetencija leidžia plačiai aprėpti santykių temą. Jos specializacija psichoterapijoje – vaikystės psichotraumos ir jų įtaka dabartiniam žmogaus gyvenimui bei ligų psichosomatika.

Gintarė yra internetinių kursų „Svajonių partnerystė“, „Palaiminta santuoka“, „Laiminga moteris“, „Vidinės moters išgydymas“, „Sąmoningos svajojimo paslaptys“, „Atrask sielos veiklą“, „Tikrasis atleidimas“ autorė ir vedančioji.

Vadovė labai myli Italiją, šią šalį laiko savo antrais namais. Ji gerai kalba itališkai, jau daug metų pastoviai vyksta į Italiją bei turi didelę keliavimo ir kelionių organizavimo patirtį.
 
Platesnę informaciją apie lektorę ir jos veiklas, individualias konsultacijas:  http://gintaredavainiene.lt/apie-mane 
FB paskyros: „Gintare Davainiene“; „Saviugda su Gintare Davainiene“, „Mokymai su Gintare Davainiene“, „Regresinė terapija ir psichosomatika su Gintare Davainiene” 
 / Instagram ir Youtube – gintare_davainiene 

KELIONĖS KAINA –  dabar 990 Eur/asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje. Nuo liepos 15 d. kaina – 1090 Eur.  Avansas patvirtinimui – 300 Eur/asm. Likusi suma – iki rugpjūčio 1 d.

Į kainą įskaičiuota:

☀️ 5 nakvynės PRIVAČIOJE (ECO-FRIENDLY) VILOJE prie Komo ežero

☀️ terapinė bei mokymų programa su Gintare Davainiene;

☀️ Transformacinis žaidimas bei Jūsų sielos užduočių pagal Jūsų giminės karmines užduotis (pagal Jūsų gimimo datą) rašytinis sudarymas ir išaiškinimas;

☀️ kelionės vadovo paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota:
☀️ skrydis (Vilnius – Milanas Bergamo – Vilnius). Bilieto kaina nuo 170 Eur su 2 rankiniais bagažais (kuprine ir 10 kg. lagaminėliu) bei priority įlaipinimuBilietus padėsime nupirkti;

☀️ pervežimas iš/į oro uostą bei vietinių autobusų ir keltų bilietai;
☀️ maitinimas ir asmeninės išlaidos;
☀️ bilietai į lankytinus objektus (vilas ir jų botanikos sodus);
☀️ medicininių išlaidų draudimas (privalomas).

Duomenys apie skrydį lėktuvu: www.ryanair.com

Vilnius (VNO) – Milan Bergamo – Skrydžio numeris: FR 2871
15/08/2024, išvykimas iš Vilniaus 12:50 val. – atvykimas į Bergamo 14:20 val.

Milan Bergamo – Vilnius (VNO) – Skrydžio numeris: FR 2872
20/08/2024, išvykimas iš Bergamo 11:05 val. – atvykimas į Vilnių 14:30 val.

KONTAKTAI REGISTRACIJAI IR PASITEIRAVIMUI:
Tel. +370 698 00058 (Gintarė) arba el. paštas gintare@dreamer.lt
Registracija patvirtinama sumokėjus 300 Eur registracijos mokestį/asmeniui.

DĖMESIO! Registracija į šią kelionę vykdoma iki rugpjūčio 5 d.