„REALYBĖS VALDYMAS. Sąmoningo Svajojimo Paslaptys” 3 savaičių kursas internetu

Kviečiame į naują 3 savaičių kursą internetu „REALYBĖS VALDYMAS. Sąmoningo svajojimo paslaptys. Norai ir tikslai kitiems metams“ su mentore Gintare Davainiene.

 

Mokymų video įrašai yra patalpinti specialiai šiems mokymams skirtoje uždaroje „Facebook“ grupėje.

Į šį kursą kviečiame prisijungti vyrus ir moteris ☺

DĖMESIO! ŠIO KURSO KAINA – 227 Eur, tačiau… KALĖDOS – STEBUKLŲ METAS, todėl visą gruodžio mėnesį šį kursą galite įsigyti už 125 Eur.

 • LEISK SAU išsigryninti savo svajones ir paversti jas įgyvendintais tikslais;
 • Suprask save ir savo tikruosius norus;
 • Įkvėpk save tikrajai sėkmei ir gausai;
 • Pritrauk pagaliau tai, apie ką jau seniai svajoji ir tapk laimingesniu, sveikesniu, turtingesniu, sėkmingesniu ir džiugesniu.

Artėja prasmingiausios metų šventės – Šv. Kalėdos ir Naujieji metai… Daugumai žmonių kyla noras įvertinti ir apmąstyti besibaigiančius metus, pasidžiaugti jau įgyvendintais tikslais ar svajonėmis, pagalvoti apie savo ateitį ir savo naujas svajones. Prieškalėdinis  laikotarpis – puikus laikas formuoti ir susirašyti naujus tikslus, svajones, atlikti įvairiausius burtus, ritualus, spėti ateitį, o taip pat nurimti, švarinti namus ir sielas. Pasinaudokime ir mes to nuostabiu laikotarpiu ir pasvajokime kartu. Tad, jei turite svajonių, jei tikite, kad jos pildosi, jei turite svajonę, kuri kažkodėl dar vis neišsipildo, tačiau Jūs vis vien norite, kad ji išsipildytų, sudalyvaukite šiame kurse. 

 

Šis kursas skirtas visiems norintiems išgryninti savo svajones bei tikslus ir juos įgyvendinti sau pačiu harmoningiausiu  būdu ir tinkamiausiu laiku. Jis skirtas darbui su savo svajonėmis, norais, ketinimais, tikslais, jų teisingam ir harmoningam suformulavimui, surašymui, išgryninimui, apsigynimui prieš patį save ir pavertimu NORIMA REALYBE.

Kurso tikslas – išmokyti Jus pritraukti į savo gyvenimą tai, ko iš tikrųjų norite. 

Dalyvaukite tie, kurie turite SVAJONIŲ IR TIKSLŲ, kurie norite gyventi geriau, harmoningiau, laimingiau, sėkmingiau, sveikiau, norite tobulos partnerystės, svajonių darbo, kelionių po pasaulį, būsto ar automobilio. O gal svajojate ne apie materialius dalykus? Gal norite atrasti savo gyvenimo tikslą, būti naudingu žmonijai, atrasti patį save? Leiskite sau gauti tai, ko iš tiesų norite. Juk mes visi giliai širdyje žinome, kad galime ir esame verti daugiau.

MŪSŲ NORAI TIKRAI PILDOSI! Visata, Dievas ar Aukštesnioji galia (vadinkime tai kaip norime) mus myli besąlygiškai ir mums duoda viską, ko mes prašome. Visi norai turi galimybę išsipildyti, net patys keisčiausi ir netikėčiausi, ir už juos gali tekti sumokėti didelę kainą. Mūsų nesąmoningumas bei žinių stoka gali pridaryti didelių bėdų. Norint gauti trokštamą rezultatą reikia pradėti jo siekti labai sąmoningai, kryptingai, aktyviai, atkakliai, „įdarbinant“ savo pasąmonę ir laikantis Visatos dėsnių.

Šio teorinių ir praktinių užsiėmimų kurso metu:

  • sužinosite kuo sąmoningas svajojimas skiriasi nuo nesąmoningo ir kodėl svajoti sąmoningai yra naudinga;
  • sužinosite apie pačią norėjimo bei norų materializavimosi esmę, kodėl svajonės pildosi ir kokie dėsniai tai sąlygoja;
  • sužinosite kas yra TIKRASIS NORAS ir kuo jis skiriasi nuo NORO NORĖTI;
  • susipažinsite su unikalia autorine ”21 žingsnio tikslo pasiekimo psichotechnologija“, kurios pagalba savo svajones paversite išgrynintu ir konkretizuotu TIKSLU;
  • aiškinsitės ko ir kodėl iš tiesų norite ir kaip tai iš tikro gauti, kaip norėti ar svajoti teisingai; 
  • išmoksite kaip teisingai suformuluoti savo norus, t. y. kokių taisyklių bei Visatos dėsnių yra būtina laikytis, norint, kad norai tikrai išsipildytų;
  • sužinosite kodėl svajonės kartais taip ir neišsipildo. Ar tikrai neišsipildo?..
  • sužinosite apie labai veiksmingas realybės valdymo bei vizualizavimo technikas;
  • jūsų laukia sąmoningos praktikos su Jūsų išsikeltais arba norimais išsikelti tikslais kitiems metams, tikslinė praėjusių metų ir tikslų apžvalga bei analizė; 
  • susikursite savo norų ir svajonių žemėlapį;
  • atliksite ypatingas noro manifestavimo meditacijas (teta dažnyje), kurių metu paleisite savo negatyvius įsitikinimus ir baimes bei vizualizuosite savo galutinius tikslus ir įtvirtinsite pasąmonėje savo svajonių vaizdinius;
  • atliksite specializuotas psichoterapines bei energetines praktikas savo tikrų norų suvokimui bei juos stabdančių baimių, negatyvių įsitikinimų ar programų atradimui bei neutralizavimui;
  • ugdysite tvirtą pasitikėjimą savimi ir savo svajonėmis bei tikslais;
  • žengsite didelius žingsnius, kad Jūsų SVAJONĖS TAPTŲ TIKROVE.
 •  

Kurso metu bus pateikta gausybė realių, gyvenimiškų, įkvepiančių, pamokančių, veiksmingų tiek lektorės asmeninių, tiek kitų žmonių svajonių išsipildymo pavyzdžių ir tikrai nebus sausų pozityvios psichologijos žinių apie dabar taip madingą „Minčių valdymą“ ar „Traukos dėsnį“. 

Gintarė Davainienė – tikra praktikė, Lietuvoje plačiai žinoma kaip SĄMONINGO SVAJOJIMO MOKYTOJA, knygos „SVAJONĘ PAVERSK TIKROVE AUTORĖ“. Tad Jūs tikrai išgirsite apie jos asmenines patirtis, einant savo tikslų ir svajonių įgyvendinimo keliu, kurios gali tapti pamokančiomis ir vertingomis kiekvienam iš Jūsų. Vienas geriausių būdų mokytis – tai mokytis iš pavyzdžių.

MOKYMŲ FORMATAS IR STRUKTŪRA:

Mokymų video įaraši yra  patalpinti specialiai mokymams skirtoje uždaroje Facebook grupėje, prie kurios būsite prijungti ir kurios niekas negalės matyti, išskyrus kurso dalyvius. Jungtis galite visi, nepriklausomai nuo Jūsų gyvenamosios vietos. Mokymų įrašai bus prieinami neribotą laiką (kol gyvuos FB paskyra ir grupė).

Tai dar ne viskas!

ŠIO KURSO KAINA – 227 Eur, tačiau… KALĖDOS – STEBUKLŲ METAS, todėl visą lapkričio mėnesį šį kursą galite įsigyti už 125 Eur.

 

Kontaktai pasiteiravimui: gintare@dreamer.lt arba tel. +370-698-00058 (Gintarė).

 

Štai nenuginčijamas faktas: šie mokymai yra viskas, ko reikia, kad įgyvendintumėte savo svajones ir sukurtumėte vidinės laimės ir išorinės materijos kupiną gyvenimą, kuriame pašalinant vidinius blokus apie pinigus, santykius, karjera ir įdiegiant sėkmės įsitikinimus, turėtumėte visišką ramybę, laimę ir pilnatvę gyvenime, finansuose ir pritraukiant naujas galimybes.

AR manai, kad šis kursas tau būtų naudingas? Jei taip, tuomet spausk nuorodą ir ĮSIGYK kursą ir DALYVAUK.

O jei manai, kad šis kursas būtų naudingas ir tavo artimiesiems, tuomet dalinkis šia informacija socialiniuose tinkluose. Lai ir jie sudalyvauja ☺

Kursą ves GINTARĖ DAVAINIENĖ – holistinė terapeutė, lektorė, saviugdos specialistė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” ir „Attract Your Dreams“ (išleista JAV) autorė, patyriminių kelionių organizatorė. 

Platesnę informaciją apie lektorę ir jos idėjas rasite: 

tinklapiuose: https://www.gintaredavainiene.lt/apie-mane/ / www.dreamer.lt 

FB paskyrose: 

įrašai liks uždaroje mokymų grupėje kol gyvuos Facebook. 

Jūsų dėmesiui Gintarės Davainienės interviu LNK laidoje „Bus viskas“: https://lnk.lt/bus-visko-8-sezonas/196026

ATSILIEPIMAI IŠ PRAĖJUSIŲ G.DAVAINIENĖS INTERNETINIŲ KURSŲ „SVAJONIŲ PROVERŽIS“, „SĄMOMONGO SVAJOJIMO PASLAPTYS“:

Nuoširdžiai dėkoju Gintare Davainiene už nuostabų kursą. Dėkoju už Jūsų atsidavimą ir norą mums padėti. Tiek daug medžiagos, informacijos ir meilės įdėjot! Jau dabar jaučiu pokyčius savyje ir aplink. Labai tikiu, kad tai tik pradžia 🌝. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šį kursą. Tik gailiuosi, kad neatsiradot mano gyvenime anksčiau. Tikiuosi draugauti su jumis ir toliau 💋❤
Edita Marcinkienė
Laba😊Esu labai dėkinga už tą laiką, praleistą su jumis 😉 Užduotis atlikinėjau visas sąžiningai ir dabar rašau savo norus, darau meditacijas kaip ir rekomendavot iš lėto ir man tai laaaabai patinka. Pasirodo, kad laiko viskam užtenka (nors prieš tai man jo trūko), tapau daug ramesnė (dar neturėjau nei vieno pykčio priepuolio), tikiuosi jie liks praeity 😉 Labai seku savo kalbą, tai pasirodo net žodžių kartais išsireikšti pritrūksta😂 Stengiuosi išmesti visus neiginius ir netinkamus epitetus. Ir rezultatas puikus!!!!! Jaučiuosi fantastiškai 🤩🤩🤩 Aš laiminga ir mano šeima laiminga 😍 Tik supratau, kad nieko šiaip sau nenutinka😉 Stengiuosi viską surašyti trumpai😄nes bijau išsiplėsti... Paskaitos atvėrė man akis į esamą situaciją iš teigiamos pusės, tai tikrai laaaabai didelis Ačiū. Po kokio mėnesio tikrai dar papildysiu savo rašinėlį 😉
Iveta Eidukevičienė
Kursas nuostabus, tai investicija visam gyvenimui į save ir kartu į savo šeimą. Užduotys buvo lengvos, tiesiog joms reikia laiko ir šiek tiek pastangų, jas atlikti iš širdies, pajausti, ką kiekviena tau duoda. Jaučiu, jog meditacijos tampa mano gyvenimo, kasdienybės dalimi. Jos be galo įkvepia ir įneša daug meilės bei šviesos. Tiek kurso teorija, tiek praktikos privertė save analizuoti ir ieškoti geresnės, laimingos savęs. Jaučiausi pakylėta, labai laukdavau paskaitų. Visa informacija, kurią gavau atrodo stebuklinga, lyg iš svajonių šalies bet kartu ir kasdieniška, paprasta. Kai ją taikau gyvenime, daug kas pasitvirtina ir suvokiu, kad taip iš tiesų ir yra, visatos dėsniai tikrai veikia. Patiko tai, kad su teorija išgirdau ir daug gyvenimiškų, įtikinančių pavyzdžių. Dabar jaučiuosi daug ramesnė, kai žinau savo tikslą, kaip siekti laimingos savęs. Tikrai ne kartą dar klausysiu paskaitas, nes suvokiu kaskart daugiau ir giliau. Dėkoju💗
Ieva Gečienė
Gintare Davainiene, prisidedu!💓💓💓 Jūs is tiesų stebuklinga! Viskas taip uzburiančiai natūraliai ir moteriškai eina iš širdies! 🤗💗Tokią moterį - moterį pavyzdį - sutikti gyvenime dovana! 💗 Ir tikrai svajojau dar maža turėti tokį pavyzdį! Labai labai labai ačiū Jums! Atrodo, į jokį žodį dėkingumas Jums sutilpt negali 🤗💗💓! Svajonių sąraše - jūsų moteriškumo mokymai! Ypač po tos meditacijos - savęs tapymo! 🙂 gal tikrai sugalvotumete mums, kurios norėtų, suorganizuoti pratęsimą kursų?
Lina Zarunskienė