Patyriminė kelionė moterims “LAIMINGA MOTERIS” prie GARDOS ežero (2024.04.16-21 d.)

Patyriminė kelionė moterims “LAIMINGA MOTERIS” – Šiaurės Italijoje, prie GARDOS EŽERO su Gintare Davainiene, mažoje grupėje (max 6 moterys).

Kelionės data: 2024 m. balandžio 16-21 d. (6 dienos/5 naktys). 

DĖMESIO! VIETŲ NEBĖRA. Sekanti kelionė prie Gardos ežero planuojama rugpjūčio 20-25 d.

 

Yra toks posakis: „Man nereikia terapijos, man tik reikia nuvykti į Italiją“… O aš Jums siūlau du viename – TERAPIJĄ ITALIJOJE!

Šios moteriškos pavasariškos atostogos skirtos gilesniam savęs patyrinėjimui, norimiems transformaciniams pokyčiams bei visapusiškam atsipalaidavimui ir pasimėgavimui gyvenimu.

GARDOS EŽERAS (Lago di Garda arba Benaco) – didžiausias ežeras Italijoje, esantis šiaurinėje šalies dalyje, tarp Brešos ir Veronos miestų. Tarp Alpių esantis gėlo vandens ežeras, kitaip dar vadinamas „Italijos perlu“, patenka į dešimtuką tarp gražiausių pasaulyje esančių ežerų. Tikrai turėsite ką pamatyti! Pasakiško grožio vietovė ir kvapą gniaužiantys vaizdai, unikalūs patyrimai, pavasariška nuotaika

KELIONĖS METU JŪSŲ LAUKIA:

PATYRIMINĖ TERAPINĖ PROGRAMA (išskirtinai pagal Jūsų poreikį, laisvame stiliuje ir be išankstinės programos ar išankstinių lūkesčių, be skubėjimo ir besimėgaujant) su Gintare Davainiene:

  • TERAPINIS MOTERŲ RATAS – terapinės užduotys, unikalios psichoterapinės praktikos, individualios ir grupinės koučingo sesijos, gilūs ir prasmingi pokalbiai Jums pačiomis aktualiausiomis temomis bei transformuojančios Teta meditacijos;
  • unikalus transformacinis psichoterapinis žaidimas „Moteriška laimė”, kurio pagalba suvoksite kaip leisti sau būti pačiai savimi, mylėti ir vertinti save, atstatyti savo moterišką energetiką, paisyti savo norų bei jausmų, neskiriant visos savęs vyrui, vaikams ar darbui ir tapti tikrai laiminga moterimi ir tikra savo gyvenimo šeimininke. Apie šį žaidimą platesnę informaciją rasite šioje nuorodoje: https://www.gintaredavainiene.lt/transformacinis-zaidimas/; (P.S. jei grupėje bus moterų, kurios jau žaidė šį žaidimą, tai kelionės metu bus žaidžiama kitas transformacinis žaidimas).

– MAŽA MOTERŲ GRUPĖ (tik iki 7 moterų). Daugiau asmeninio dėmesio!

GYVENIMAS LABAI VAIZDINGOJE VIETOJE (4* viešbutyje su SPA zona) su nuostabiu ežero vaizdu;

– APLANKYMAS gražiausių šio ežero miestelių “perliukų“: Limone sul Garda, Malcesine ir Baldo kalnas, Riva del Garda (plauksime keltais) ir MĖGAVIMASIS tuo visu grožiu bei šiltu oru, puikiu itališku maistu, šaunia moterų kompanija;

– KELIAUSIME GĖLIŲ TAKAIS! Balandžio mėnuo – nuostabiausias ir gražiausias metas būti šioje vietovėje, nes viskas žydi. Visterijų takai tiesiog stulbina savo grožiu. Vaizdai neapsakomi… Reikia pamatyti tai savomis akimis.

LAIKAS SAU, POILSIS, naujos žinios apie save, naujos pažintys ir tiesiog puikios moteriškos ITALIŠKOS ATOSTOGOS!
 
Kelionės tema – MOTERIŠKA LAIMĖ ir MEILĖ SAU. 
Šias temas gvildensime per SANTYKIŲ prizmę: santykių su savimi, savo vidiniu vaiku, Kūrėju, materialiu ir dvasiniu pasauliu, artimaisiais (sutuoktiniais, tėvais, vaikais), darbine aplinka, pinigais ir pan. Gvildensime Jūsų santykių pačius aktualiausius probleminius „reikalus“ ir drauge ieškosime jų sprendimo variantų bei vidinių resursų kaip įmanoma gilesniame lygmenyje (net iki GIMINĖS PROGRAMŲ), kad iš kelionės grįžtumėte namo visai kitoje kokybėje – pasikeitusios, pailsėjusios bei atradusios „raktus“ darniems ir išsvajotiems santykiams kurti. LAIMINGA MOTERIS – LAIMINGI VISI APLIK JĄ!”
 
Santykiai – visada buvo ir bus viena aktualiausių temų. Kiek ją beanalizuotum, kas kartą ją iškėlus „yra reikalų“: tarpusavio manipuliacijos, toksiški ar disfunkciniai santykiai, sąmoningai ar nesąmoningai vaidinami aukos, gelbėtojo ar agresoriaus vaidmenys, gyvenimas be meilės, noras viską kontroliuoti ir daryti pačiai, nuoskaudų galybė, nesugebėjimas nusibrėžti asmeninių ribų ir pasakyti NE, meilės sau ir savivertės stoka, tikro moteriškumo ar vyriškumo nesuvokimas, pasikeitimas vaidmenimis ir atsakomybėmis ir pan. Gvildensime Jūsų asmenines užklausas šioje temoje.
 

KELIONĖS ORGANIZATORĖ IR VADOVĖ GINTARĖ DAVAINIENĖ: lektorė, holistinė terapeutė, saviugdos ir šiuolaikinės psichosomatikos specialistė, numerologė, regresologė, rašytoja, patyriminių kelionių organizatorė. Lektorės kompetencija leidžia plačiai aprėpti santykių temą. Jos specializacija psichoterapijoje – vaikystės psichotraumos ir jų įtaka dabartiniam žmogaus gyvenimui bei ligų psichosomatika.

Gintarė yra internetinių kursų „Svajonių partnerystė“, „Palaiminta santuoka“, „Laiminga moteris“, „Vidinės moters išgydymas“, „Sąmoningos svajojimo paslaptys“, „Atrask sielos veiklą“, „Tikrasis atleidimas“ autorė ir vedančioji.

Vadovė labai myli Italiją, šią šalį laiko savo antrais namais. Ji gerai kalba itališkai, jau daug metų pastoviai vyksta į Italiją bei turi didelę keliavimo ir kelionių organizavimo patirtį.
 
Platesnę informaciją apie lektorę ir jos veiklas, individualias konsultacijas: http://gintaredavainiene.lt/apie-mane / 
FB paskyros: „Gintare Davainiene“; „Saviugda su Gintare Davainiene“, „Mokymai su Gintare Davainiene“ / Instagram – gintare_davainiene 

KELIONĖS KAINA: 960 Eur/asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje.

Avansas patvirtinimui – 300 Eur/asm. Likusi suma – iki balandžio 11 d. 

Į kainą įskaičiuota:

– 5 nakvynės viešbutyje (4*), dviviečiuose kambariuose su nuostabiu ežero vaizdu;
– pusryčiai;

– programa su Gintare Davainiene: „Terapinis Moterų Ratas“, koučingo ir psichoterapinė programa, Transformacinis žaidimas bei Jūsų sielos užduočių pagal Jūsų giminės karmines užduotis (pagal Jūsų gimimo datą) rašytinis sudarymas;

– kelionės vadovo paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota:

– skrydis Vilnius – Milanas Bergamo – Vilnius (~ nuo 190 Eur) su 2 rankiniais bagažais (kuprine ir 10 kg. lagaminėliu bei priority įlaipinimu). Bilietus padėsime nupirkti;

– pervežimas iš/į oro uosto į viešbutį (su komfortabiliu mikroautobusu);

– keltų bilietai bei bilietai į lankytinus objektus bei asmeninės išlaidos;
– papildomas maitinimas (pietūs ir vakarienė);
– medicininių išlaidų draudimas (privalomas).

Duomenys apie skrydį lėktuvu: www.ryanair.com

Vilnius (VNO) – Milan Bergamo – Skrydžio numeris: FR 2871
16/04/2024, išvykimas iš Vilniaus 14:55 val. –  atvykimas į Bergamo 16:25 val.
Milan Bergamo – Vilnius (VNO) – Skrydžio numeris: FB 4078
21/04/2024, išvykimas iš Bergamo 13:25 val.  –  atvykimas į Vilnių 16:50 val.

KONTAKTAI REGISTRACIJAI IR PASITERAVIMUI:

Tel. +370 698 00058 (Gintarė) arba el. paštas gintare@dreamer.lt

Registracija patvirtinama sumokėjus 300 Eur registracijos mokestį/asmeniui.

DĖMESIO! Registracija į šią kelionę vykdoma tik iki balandžio 11 d.