MOTERIŠKA LAIMĖ. KAS TRUKDO BŪTI LAIMINGAI?

Mokymų video įrašas jau prieinamas uždaroje FB grupėje

3 valandų unikalus transformacinis online užsiėmimas moterims.

Laiminga moteris

Mokymų video įrašas patalpintas uždaroje
Facebook mokymų grupėje

Ar Jums teko girdėti posakį, kad tik tuomet, kai pati su savimi esu laiminga, kai pati su savimi jaučiuosi saugi, kaip pati viena galiu išbūti vienatvėje ir ramybėje, tuomet iš tiesų galiu tuo dalintis ir su kitais? Ir tuomet nereikia jokių išorinių aplinkos patvirtinimų, kad Jūs galite, kad Jūs padarėte, kad Jūs įveikėte viską ir pan.

MOKYMU METU:

 1. Bus taikoma unikali autorinė metodika “LENGVUMAS MOTERS GYVENIME” (išsami pasąmoninė diagnostika Jūsų santykių su artimaisiais, aplinkiniais ar net pačia savimi).
 2. Ypač veiksmingam analizės efektui – gilinsimės į Jūsų pasąmonės patyrimus, įsitikinimus ir ten nugulusią informaciją, kuri tiesiogiai turi įtaką Jūsų turimiems santykiams su aplinkiniais.
 3. Pasąmonės diagnostika ir analizė bus atliekama su MAK (metaforinėmis asiociatyvinėmis kortomis).

KODĖL JUMS VERTA DALYVAUTI IR KĄ SUŽINOSITE/ IŠMOKSITE?

 1. Sužinosite, kas labiausiai negatyvaus yra Jūsų santykiuose su artimaisiais ar aplinkiniais; 
 2. Sužinosite, ką norite keisti, bet dar niekaip negalite… o gal tiesiog nenorite, nes turite kažkokią užslėptą „antrinę naudą“?
 3. Išsiaiškinsite iš kur kyla „viso to blogio šaknys?“, kaip tai susiję su Jūsų vaikyste ir santykiais su tėvais?
 4. Prisiminsite „ant kokių grėblių vis lipate ir lipate?“.
 5. Atsakysite sau į klausimą: „kodėl vis norite kažką gelbėti, pakeisti, perauklėti?“.
 6. Išmoksite, kaip ir ką daryti, kokių vidinių resursų reikia Jūsų esminiams pokyčiams? Iš kur juos „paimti“ ir kaip taikyti Jūsų individualiu atveju?
 7. Suvoksite dabartinių santykių nesklandumų ir konfliktų priežastis, ko Jūs iš tikrųjų norite savo santykiuose, kokie Jūsų santykių, gyvenimo tikrieji prioritetai ir kokiai sričiai reikalingas didžiausias Jūsų dėmesys ir pirminiai veiksmai.

PAŽADAME: Jūsų pačių įžvalgos Jus tikrai nustebins!

Šis susitikimas gali būti lemiamas pagrindas naujai Jūsų santykių kokybei.

Kursų investicija į SAVE.

29 eurai

(vietoj 50 eurų)

Užsiregistravus dabar, prisijungimą prie uždaros Facebook grupės gausite iš karto nurodytu el.paštu (tikrinkite ir SPAM’o dėžutę).

Tai dar ne viskas!

Įsigiję šį kursą, kurso pabaigoje gausite TETA meditacijos garso įrašą, kurį galėsite savarankiškai naudoti net kursui pasibaigus. Kaip juo naudotis instrukciją gausite kurso metu.

MOKYMŲ ĮRAŠAI BUS PRIEINAMI NERIBOTĄ LAIKĄ.

APIE KURSO LEKTORĘ.

Gintarė
 • Laiminga moteris, atradusi džiaugsmą ir pilnatvę bei padedanti to siekti ir kitiems;
 • Žinoma lektorė, knygų “Svajonę paversk tikrove” ir „Attract Your Dreams“ autorė;
 • Sertifikuota neurolingvistinio programavimo (NLP), „ThetaHealing“, Reiki metodų praktikė, regresologė, karmologė, numerologė, sukaupusi ir reikšmingą patirtį versle;
 • Baigusi bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute, toliau studijuoja psichoterapiją užsienyje;
 • Veda mokymus žmogaus vidinio augimo ir santykių temomis;
 • Konsultuoja daugelį žmonių svarbiais individualių ir santykių puoselėjimo klausimais;
 • Organizuoja patyrimines ir motyvacines keliones.

KĄ APIE GINTARĖS MOKYMUS KALBA BUVĘ KURSO DALYVIAI?

atsiliepimai
Jaučiu kad tapau drąsesnė, aktyvesnė, pradėjau daugiau pasitikėti Visata, mokausi paleisti kontrolę. Noriu Nuoširdziai padėkoti už nuostabius kursus! Ir už Jūsų Meilę ir Šilumą kurią skleidėte mums! Ir visoms kurso dalyvėms pasiekti savo tikslo, tapti Laiminga Moterimi!
Renata Leugaudaitė
atsiliepimai
Tai trečias Gintarės seminaras kuriame dalyvauju. Man tai dovana. Tai nėra tabletė, kuri pakeičia tavo būseną per kažkiek minučių. Tai kelias, kurį pasirenki eiti, mokytis, keistis vardan savo pačios laimingo gyvenimo, kad jausti augantį džiaugsmą, meilę, tikėjimą ir visu tuo dalintis su tais kurie yra tame kelyje. Esu iki begalybes dėkinga!
Nemira Bilevičienė
atsiliepimai
Ačiū miela Gintare už nuostabų sąžiningą kursą, mums buvo duota pilna nuostabiausia informacija. Namų darbus ir meditacijas darau su malonumu. Daug kas pasikeitė, iš vyro gaunu gėlių su malonumu. Ką surašiau tas vyksta, pildosi pasakiškai. Kiek esu dalyvavusi kursuose, nuostabiausia patikimiausia asmenybė Gintarė. Ačiū už nuostabų kursą, už nuoširdumą, nuostabią informaciją, aš jau seniai to kelio ieškojau.
Tamara Javakhi
atsiliepimai
Esu be galo dėkinga už šį kursą!!! Tikrai buvo labai įdomu ir vertinga! Ir toks didelis noras daryti visus namų darbus, nes is karto jautėsi reali nauda. Beje, aš vis dar tęsiu meditacijas. Taigi, kursas dar vis tęsiasi! Labai ačiū, Gintare, už nuoširdumą, gilumą ir spinduliuojantį natūralumą, aš galėjau iš tavo pavyzdžio puikiai mokytis! lki pasimatymo kituose kursuose!
Valdonė Meylan
atsiliepimai
Nuoširdžiai dėkoju Gintare Davainiene už nuostabų kursą. Jau dabar jaučiu pokyčius savyje ir aplink. Labai tikiu, kad tai tik pradžia. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šį kursą. Tik gailiuosi, kad neatsiradot mano gyvenime anksčiau. Tikiuosi draugauti su jumis ir toliau!
Edita Marcinkienė