3 savaičių kurso „LAIMINGA MOTERIS” video mokymai

Kviečiame Jus, mielos moterys, dalyvauti 3 savaičių trukmės praktinių ir teorinių užsiėmimų kurse “LAIMINGA MOTERIS“ su mentore Gintare Davainiene.

Kursas “Laiminga Moteris” – 3 savaičių programa moterims, norinčioms iš esmės pakeisti savo gyvenimą ir pažadinti arba susigražinti savo moteriškumą ir tapti IŠ TIESŲ LAIMINGOMIS MOTERIMIS.

TAI – TIKROJO MOTERIŠKUMO SUSIGRĄŽINIMO KURSAS.

Norint turėti moterišką laimę neužtenka vien užsiiminėti moteriškomis praktikomis ir pripumpuoti save moteriška energija, o svarbu atrasti savo energetinių blokų priežastis, suvokiant kas priveda prie pažeidimų, kokios neigiamos programos tūno viduje, kas neleidžia turėti tai, ko iš tiesų norima ir tapti tokia, kokia norima.

KURSO METU (peržiūrėjusios visus mokymų video įrašus ir atlikusios visas savarankiškas užduotis) GAUSITE:

 • Tikrąjį suvokimą kaip BŪTI LAIMINGA MOTERIMI, ką reiškia būti TIKRA MOTERIMI, Moteriškos energijos kuriančiąją galią.
 • ATRASITE SLAPTUS MOTERIŠKUMO ĮRANKIUS, kurie iš esmės pakeis jūsų dabartinį gyvenimą, jūsų požiūrį į moteriškumą ir vyriškumą, padės nusiimti tebenešamą emocinį „sunkumą“;
 • Aiškinsimės KODĖL MOTERYS NESUKURIA NORIMŲ SANTYKIŲ. Kalbėsime apie moterį dažniausiai daromas klaidas santykiuose bei kaip jas ištaisyti;
 • Ieškosite būdų kaip susigrąžinti meilę sau ir savyje glūdinčiai moteriškai energijai, kaip sugrįžti į savo prigimtį ir „išmokti” jai paklusti;
 • Formuosime teisingą požiūrį į moterišką ir vyrišką energijas, aiškinsimės apie jų sąveikavimą;
 • Ieškosite būdų, kurie jums padės „prisiminti” ir patikėti, kokie stiprūs, nuostabūs ir tave globojantys gali būti vyrai;
 • Pradirbinėsite santykius su tėvais;
 • Susipažinsite su unikalia psicho-seksualine moters sandara bei moteriškais energetiniais centrais ir diagnozuosite jų veiklą, atliksite gilią jų veikimo analizę, sužinosite kaip jie šiuo metu dirba (aktyvūs ar yra užblokuoti) bei už ką jie atsako ir kuo yra blokuojami;
 • Sužinosite kas vyksta jūsų gyvenime jeigu vienas ar kitas moteriškas centras veikia neharmoningai, galimai suvoksite kai kurių savo problemų priežastis;
 • Sužinosite bei išmoksite kaip pačioms harmonizuoti moteriškų centrų darbą ir kas pasikeis jūsų gyvenime kai juos harmonizuosite;
 • Specialių testų ir meditacijos pagalba išsiaiškinsite kuri energija (moteriška ar vyriška) jumyse dominuoja;
 • Gausite unikalias ir labai efektyvias technikas bei meditacijas, skirtas tiek šių energetinių centrų harmonizavimui, tiek moteriškumo pažadinimui;
 • Sistema, kaip atskleisti savo moteriškumą ir pritraukti norimus santykius;
 • Praktiniai įrankiai, kaip išspręsti santykių problemas ir iš naujo pamilti save ir vyrą, per trumpiausią laiką;
 • Neigiamų įsitikinimų apie moteriškumą, santykius ir savirealizaciją atradimas bei šalinimas;
 • Savo vidinių stabdžių atradimas ir jų atleidimas Jums leis pilnai harmonizuoti savo energetiką ir gauti savo moterišką laimę.

Dėmesio! Šios žinios apie moteriškus energetinius centrus skiriasi nuo Rytų mokymų apie čakras. Tai – ne tas pats. Šios žinios ir praktikos padės tau išvengti plačiai paplitusių stiprių moterų klaidų ir atvers jums sakralinę informaciją apie save pačią, tiksliau apie tai, kaip funkcionuoja jūsų moteriški energetiniai centrai.

Tai leis jums harmonizuoti savo energetiką ir gauti savo moterišką laimę. Net jeigu jūs: jau daug ką išbandėte; jums jau virš … metų; dabar esate vieniša; nesate darniuose santykiuose su dabartiniu vyru; pas jus „ant sofos gulintis“ vyras ir pan.

Šis kursas Jums, jeigu:

 • vis dar nesijaučiate pakankamai laimingomis;
 • vietoje svajonių vyro vis pasitaiko „vienodi ne tie“;
 • Jūs pradedate santykius su „geru vyru“, o po kurio laiko jis patampa „blogu“;
 • Jus išduodavo, palikdavo, apgaudavo vyrai;
 • Jūsų tėvas toli nuo vyro idealo ir Jūsų santykiai su juo sudėtingi;
 • Jūs dažnai kritikuojate vyrus garsiai arba mintyse;
 • turite mylimą vyrą, bet Jums vis kažko tuose santykiuose trūksta;
 • norite į savo gyvenimą pritraukti stiprų, vyrišką, Jus labai mylintį vyrą, šalia kurio galėtumėte jaustis tikra moterimi;
 • Jums tiesiog norisi daugiau meilės, artumo, šilumos, pagarbos, saugumo;
 • norite susigrąžinti prarastą moteriškumą ir gyventi tikros moters gyvenimą;
 • o ypatingai, jeigu Jums norisi pakeisti savo santykį su pačia savimi bei su vyrais ir požiūrį į save ir į juos.

Padirbėjus su savo neigimais blokais ir įsitikinimais tikrai pradės keistis Jūsų realybė. Jūs tikrai gausite tai, ko norite. Šalia tikrai atsiras vyras vertas Jūsų dėmesio, meilės ir pagarbos.

Viskas jūsų sąmoniningume ir nore keistis! Veikdamos sąmoningai jūs iš tiesų viską galite pakeisti ir tapti laimingomis moterimis su šarmu.

Specialus bonusas Jums – septynios unikalios ir didelės finansinės vertės “4D Moteriškų energetinių aktyvavimo ir video meditacijos”, kurių pagalba jūs galėsite aktyvinti savo energetinius centrus jums patogiu laiku ir patogioje vietoje, kurioms reikia iš teisų labai mažai laiko, o rezultatai netrukus nustebins jus.

Trijų savaičių eigoje, užsiiminėjant vos po tris minutes per dieną, Jūs:

 • pamiršite apie chronišką nuovargį ir energijos trūkumą,
 • nustosite būti „tuščia vieta“ vyrams ir pradėsite pastebėti jų suinteresuotus žvilgsnius,
 • visam atsisveikinsite su vaizdiniu „Aš pati“, tapdama seksualia, moteriška ir patrauklia gražuole,
 • tapsite moterimi su šarmu.

KURSO TIKSLAS – išmokyti jus pritraukti į savo gyvenimą tai, ko iš tikrųjų norite iš meilės ir iš vyrų, pažinti ir patobulinti save, kad taptumėte vertos jums harmoningiausios partnerystės ir sužinotumėte kaip kurti savo santykius, kad jie jus tikrai džiugintų ir būtumėte iš tiesų laimingomis. Jei esate moteris, kuri tikrai domisi kaip sukurti ir išlaikyti nuostabius ir jus tenkinančius santykius su jus mylinčiu vyru, vadinasi, šis kursas kaip tik jums.

Mokymų formatas: Mokymų video įrašai patalpinti specialioje uždaroje „Facebook” grupėje.

Viso grupėje yra patalpinti 6 mokymų video įrašai po 2-3 val.  + savarankiškos užduotys, pratimai ir praktikos bei klausimų-atsakymų vakaro video įrašas.

Prieiga prie kurso video įrašų galios tol, kol galios „Facebook” tinklalapis.

Tai dar ne viskas!

Dėmesio! Įsigijusios ir praeidinėdamos šį kursą, jūs visada turėsite galimybę Jums rūpimus klausimus (iškilus bet kokiems neaiškumams) asmeniškai užduoti kurso autorei ir vedančiajai Gintarei Davainienei asmenine žinute.

Štai nenuginčijamas faktas: šie mokymai yra viskas ko reikia MOTERIAI, kad sukurtumėt vidinės laimės ir išorinės materijos kupiną gyvenimą, kuriame pašalinant vidinius blokus apie santykius, moteriškumą ir įdiegiant sėkmės įsitikinimus, turėtumėt visišką ramybę, laimę ir pilnatvę santykiuose, finansuose ir pritraukiant naujas galimybes.

Norite į atstatyti savo moteriškumą, pakelti savo savivertę, susigražinti savo moterišką laimę? Jei taip, tuomet junkitės į video kursą „Laiminga moteris”.

Dėmesio! Šios žinios apie moteriškus energetinius centrus skiriasi nuo Rytų mokymų apie čakras. Tai – ne tas pats. Šios žinios ir praktikos padės tau išvengti plačiai paplitusių stiprių moterų klaidų ir atvers jums sakralinę informaciją apie save pačią, tiksliau apie tai, kaip funkcionuoja jūsų moteriški energetiniai centrai.

Tai leis jums harmonizuoti savo energetiką ir gauti savo moterišką laimę.

Net jeigu jūs:

 • jau daug ką išbandėte;
 • jums jau virš … metų;
 • dabar esate vieniša;
 • nesate darniuose santykiuose su dabartiniu vyru; pas jus „ant sofos gulintis“ vyras ir pan.

Padirbėjus su savo neigimais blokais ir įsitikinimais tikrai pradės keistis Jūsų realybė. Jūs tikrai gausite tai, ko norite. Šalia tikrai atsiras vyras vertas Jūsų dėmesio, meilės ir pagarbos.

Viskas jūsų sąmoniningume ir nore keistis! Veikdamos sąmoningai jūs iš tiesų viską galite pakeisti ir tapti laimingomis moterimis su šarmu.

Specialus bonusas Jumsseptynios unikalios ir didelės finansinės vertės “4D Moteriškų energetinių aktyvavimo ir video meditacijos”, kurių pagalba jūs galėsite aktyvinti savo energetinius centrus jums patogiu laiku ir patogioje vietoje, kurioms reikia iš teisų labai mažai laiko, o rezultatai netrukus nustebins jus.

KURSO KAINA – 147 Eur, vietoje 269 Eur.

Kontaktai pasiteiravimui: gintare@dreamer.lt arba tel. +370-698-00058 (Gintarė).

O jei manai, kad šis kursas būtų naudingas ir tavo draugėms, tuomet dalinkis šia informacija socialiniuose tinkluose. Lai ir jos sudalyvauja ☺

KĄ APIE GINTARĖS MOKYMUS KALBA BUVĘ KURSO DALYVIAI?

atsiliepimai
Jaučiu kad tapau drąsesnė, aktyvesnė, pradėjau daugiau pasitikėti Visata, mokausi paleisti kontrolę. Noriu Nuoširdziai padėkoti už nuostabius kursus! Ir už Jūsų Meilę ir Šilumą kurią skleidėte mums! Ir visoms kurso dalyvėms pasiekti savo tikslo, tapti Laiminga Moterimi!
Renata Leugaudaitė
atsiliepimai
Tai trečias Gintarės seminaras kuriame dalyvauju. Man tai dovana. Tai nėra tabletė, kuri pakeičia tavo būseną per kažkiek minučių. Tai kelias, kurį pasirenki eiti, mokytis, keistis vardan savo pačios laimingo gyvenimo, kad jausti augantį džiaugsmą, meilę, tikėjimą ir visu tuo dalintis su tais kurie yra tame kelyje. Esu iki begalybes dėkinga!
Nemira Bilevičienė
atsiliepimai
Ačiū miela Gintare už nuostabų sąžiningą kursą, mums buvo duota pilna nuostabiausia informacija. Namų darbus ir meditacijas darau su malonumu. Daug kas pasikeitė, iš vyro gaunu gėlių su malonumu. Ką surašiau tas vyksta, pildosi pasakiškai. Kiek esu dalyvavusi kursuose, nuostabiausia patikimiausia asmenybė Gintarė. Ačiū už nuostabų kursą, už nuoširdumą, nuostabią informaciją, aš jau seniai to kelio ieškojau.
Tamara Javakhi
atsiliepimai
Esu be galo dėkinga už šį kursą!!! Tikrai buvo labai įdomu ir vertinga! Ir toks didelis noras daryti visus namų darbus, nes is karto jautėsi reali nauda. Beje, aš vis dar tęsiu meditacijas. Taigi, kursas dar vis tęsiasi! Labai ačiū, Gintare, už nuoširdumą, gilumą ir spinduliuojantį natūralumą, aš galėjau iš tavo pavyzdžio puikiai mokytis! lki pasimatymo kituose kursuose!
Valdonė Meylan
atsiliepimai
Nuoširdžiai dėkoju Gintare Davainiene už nuostabų kursą. Jau dabar jaučiu pokyčius savyje ir aplink. Labai tikiu, kad tai tik pradžia. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šį kursą. Tik gailiuosi, kad neatsiradot mano gyvenime anksčiau. Tikiuosi draugauti su jumis ir toliau!
Edita Marcinkienė