Kelionės

Taso saloje, Graikijoje, 2021 m. birželio 7-14 d.d.

POILSINĖ-PAŽINTINĖ KELIONĖ „MĖGAUKIS GYVENIMU!"

Taso sala

ŠI UNIKALI KELIONĖ Į TASO SALĄ (GRAIKIJOJE) YRA SKIRTA ŽMONĖMS IŠSSILGUSIEMS KELIONIŲ, MĖGSTANTIEMS KELIAUTI KITAIP (derinant poilsį su giliais savęs pažinimo potyriais), NORINTIEMS IŠ TIESŲ ŠAUNIŲ ATOSTOGŲ IR PRASMINGO LAIKO SAU.

TASO SALA – lietuviams dar mažai pažįstama Egėjo jūroje įsikūrusi Graikijai priklausanti sala, vadinama Smaragdiniu Egėjo jūros deimantu. Tai šiauriausia Graikijos sala, nutolusi tik 12 km į pietus nuo Makedonijos pakrantės. Sala nedidukė, 379 km² ploto, ir stebina gamtos įvairove: nuo pušynais apaugusių kalvų reljefų bei sidabriškų atspalvių alyvmedžių giraičių, šimtmečiais nokinančių puikius vaisius, iki turkio žydrumo jūros skalaujančios smėlio paplūdimius. Vilioja ir saloje sustojęs laikas, ir kvapniame meduje mirkyti saldumynai, ir gausios saulės vonios. Čia vis dar tebegyvenama laikantis tradicinių graikų papročių, be skubos, mėgaujantis kiekviena akimirka.

Dėmėsio

Į šią kelionę kviečiame ne tik moteris, bet ir vyrus. Pastebėjome, kad dauguma tokių kelionių yra skirtos tik moterims ir vyrai dažniausiai lieka „už borto“. Tad šį kartą „į bortą“ kviečiami ir vyrai.

Šios kelionės metu Jūsų laukia:

MĖGAVIMASIS

Nuostabaus grožio gamta, nuostabiais šios vietovės miesteliais, šiltu oru, puikiu graikišku maistu, šaunia ir linksma kompanija, įdomiais ir prasmingais pokalbiais.
Aktyvus rytas kūnui ir protui (mankšta).

Gyvenimas

Labai gražioje vietoje ant jūros kranto, komfortabiliame, šiuolaikiškame viešbutyje.
Kelionės po salą vietiniu transportu, aplankant gražiausias vietoves, paplūdimius, miestelius ir tavernas.
Maloniai bei prasmingai praleistas laikas SAU, naujos pažintys ir tiesiog ATOSTOGOS!

PATYRIMINĖ PROGRAMA

Išskirtinai pagal Jūsų poreikį, laisvame stiliuje ir be išankstinės programos ar išankstinių lūkesčių (su Gintare Davainiene).
Šios kelionės tema SANTYKIAI: su savimi, savo vidiniu vaiku, Kūrėju, materialiu ir dvasiniu pasauliu, artimaisiais (sutuoktiniais, tėvais, vaikais), darbine aplinka ir pan. Dirbsime su tuo, kas Jums tuo momentu šioje temoje bus svarbiausia.

Santykiai – viena aktualiausių temų. Kiek ją beanalizuotum, kas kartą ją iškėlus „yra reikalų“: tarpusavio manipuliacijos, toksiški ar disfunkciniai santykiai, sąmoningai ar nesąmoningai vaidinami aukos, gelbėtojo ar agresoriaus vaidmenys, gyvenimas be meilės, nuoskaudų galybė, nesugebėjimas nusibrėžti asmeninių ribų ir pasakyti NE, meilės sau ir savivertės stoka, tikro moteriškumo ar vyriškumo nesuvokimas, pasikeitimas vaidmenimis ir atsakomybėmis ir pan. Tad gvildensime tuos Jūsų santykių probleminius „reikalus“ ir drauge ieškosime jų sprendimo variantų bei vidinių resursų, kad iš kelionės grįžtumėte namo visai kitoje kokybėje, pailsėję bei atradę „raktus“ išsvajotiems santykiams kurti.

Lektorės kompetencija leidžia plačiai aprėpti santykių temą. Gintarė dalinsis savo sukauptomis unikaliomis žiniomis ir kylančiomis momentinėmis įžvalgomis, atliksime specialias psichoterapines praktikas, meditacijas bei patyrimines užduotis. Gintarė yra internetinių kursų „Išsvajota partnerystė“, „Palaiminta santuoka“, „Laiminga moteris“, „Sąmoningos svajojimo paslaptys“ autorė ir vedančioji.

Apie kelionės vadovę: GINTARĖ DAVAINIENĖ – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” ir „Attract Your Dreams“ autorė. Saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė. Sertifikuota NLP, „ThetaHealing“, Reiki, „Likimo matrica“ bei „Meilės kodai“ metodų praktikė, regresologė, numerologė. Baigė bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute, toliau studijuoja psichoterapiją. Saviugdos specialistė, konsultuojanti sielos paskirties, karminių užduočių pagal gimimo datą nustatymo, veiklos ir partnerio savo sielai atradimo, partnerių suderinamumo bei poros bendrų užduočių nustatymo, asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, įsitikinimų transformavimo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais. Patyriminių ir motyvacinių kelionių organizatorė ir vadovė. Turi 16 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 25 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. 

KELIONĖS DATA: 2021 m. birželio 7-14 d. (8 dienos/7 naktys)

VIETA: Graikija/Tasos
DALYVIŲ SKAIČIUS: 10 žm.

INVESTICIJA: 1092 Eur/asmeniui dvivečiame kambaryje. Už vienvietį kambarį taikoma priemoka.

AVANSAS: 150 Eur/asmeniui. Likutis 21 d. iki kelionės.

DĖMESIO! Kelionę užsakant iki kovo 31 d. taikoma nemokama MULTI PAKEITIMŲ GARANTIJA – tai kelionių organizatoriaus „Itaka Lietuva“ pasiūlymas nemokamai ir neribotai pakeisti užsakyme šalį, viešbutį, datą ar visus kartu kriterijus – likus ne mažiau nei 21 dienai iki išvykimo.

 Į kainą įskaičiuota:​

 • Skrydis Vilnius – Kavala – Vilnius su Itaka Lietuva kelionių organizatoriumi;
 • 5 kg rankinis ir 20 kg registruojamas bagažai;
 • Pervežimai iš/į oro uosto į viešbutį;
  Dėmesio! Taso saloje oro uosto nėra, todėl skrendama į artimiausią Kavala oro uostą, iš kur keliautojai į salą plauks laivu (apie 1 val.). Pervežimas iš Kavala oro uosto iki pat viešbučio (laivas + autobusas) yra įkaičiuotas į kainą;
 • 7 nakvynės SENTIDO THASSOS IMPERIAL 4*viešbutyje, dviviečiuose kambariuose su pusryčiais ir vakariene (vakarienės metu gėrimai už papildomą mokestį);
 • Patyriminė koučingo programa su Gintare Davainiene.

 Į kainą neįskaičiuota:

 • pietūs;
 • gėrimai vakarienės metu;
 • asmeninės išlaidos;
 • ekskursijos;
 • medicininis draudimas.

 DĖMESIO! Taikoma nemokama COVID -19 KEITIMŲ GARANTIJA – tai galimybė atšauktą kelionę esant teigiamam testo rezultatui prieš skrydį ar būtinybei izoliuotis pasikeisti į kitą datą. Šia garantija keliautojai galės pasinaudoti, jeigu:

1) prieš prasidedant kelionei vienam iš užsakymo dalyvių bus taikoma privaloma izoliacija ir ji apims kelionės pradžios datą, tokiu atveju GARANTIJA bus taikoma visai rezervacijai.

Būtina pranešti apie kelionės atšaukimą iš karto po izoliacijos paskyrimo – t.y. užsakymas turi būti atšauktas tą pačią dieną, kai prasideda izoliacija. Jeigu dėl izoliacijos užsakovas negalės pateikti prašymo nutraukti sutartį, tokį nurodymą gali pateikti kitas pilnametis dalyvis.

2) keliautojas prieš 72 valandas iki kelionės pradžios atliks COVID-19 testą ir jis bus teigiamas bei to pasekoje negalės keliauti (lemiamas yra medžiagos surinkimo testui momentas).

KONTAKTAI REGISTRACIJA:  http://bit.ly/2Or4qTk 

El.paštas  info@kelioniufejos.lt , Tel. +370 612 70047 (Laura)

Norite pasiklausti?