IŠMOKITE PASAKYTI “NE” ir “STOP”!

Nemokamas vakaro vebinaras su Gintare Davainiene

“KAIP UŽSITIKRINTI PAGARBĄ SAU?”

2021 BALANDŽIO 5 | 19:00

IŠMOKITE PASAKYTI “NE” ir “STOP”!

VEBINARAS SKIRTAS JUMS, JEIGU:

 1. Jaučiate, jog santykyje su partneriu ar aplinkiniais laiku nepasakote “NE” ir graužiate save, jaučiatės prastai, nes neapgynėte savo interesų ar neišsakėte savo nuomonės.
 2. Jaučiate, kad darbdavys “krauna” ant Jūsų darbus, kurie tiesiogiai Jums nepriklauso, bet nežinote kaip “paprieštarauti”.
 3. Jaučiate, kad tėvai “kišasi” į Jūsų santykius, gyvenimą, asmeninę erdvę ir nuolat nurodinėja “kaip turėtumėte gyventi”.
 4. Jaučiate, kad yra sunku atsakyti “NE” artimiesiems ar draugams, kai jie paprašo pagalbos ir jaučiate kad jumis naudojasi arba esate reikalingi tik tada, kai reikia pagalbos.

VEBINARO METU SUŽINOSITE:

 • 10 sveikų ribų požymių arba kokius STOP reikia išsikelti, norint turėti darnius, harmoningus santykius su partneriui ir aplinkiniais
 • Kraštutinumai tarp ribų – kur leidžiate “lipti ant galvos”, o kur “lipate” patys?
 • Kaip santykiai su tėvais lemia požiūrį į save Jūsų gyvenime?
 • STAIGMENA! Jei jaučiatės aplinkybių auka, turite problemų su ribų nustatymu – kaip tai pakeisti visiems laikams?

P.S. Vebinaro metu bus galimybė užduoti asmeninius klausimus ir gauti Jums svarbius atsakymus iš vebinaro lektorės - GINTARĖS DAVAINIENĖS.

Apie Gintarę:

Gintarė
 • Laiminga moteris, atradusi džiaugsmą ir pilnatvę bei padedanti to siekti ir kitiems;
 • Žinoma lektorė, knygų “Svajonę paversk tikrove” ir „Attract Your Dreams“ autorė;
 • Sertifikuota neurolingvistinio programavimo (NLP), „ThetaHealing“, Reiki metodų praktikė, regresologė, karmologė, numerologė, sukaupusi ir reikšmingą patirtį versle;
 • Baigusi bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute, toliau studijuoja psichoterapiją Lietuvoje ir užsienyje;
 • Veda mokymus žmogaus vidinio augimo ir santykių temomis;
 • Konsultuoja daugelį žmonių svarbiais individualių ir santykių puoselėjimo klausimais;
 • Organizuoja patyrimines ir motyvacines keliones.

ATSILIEPIMAI IŠ ŽMONIŲ, KURIE DALYVAVO GINTARĖS SEMINARUOSE:

atsiliepimai
Jaučiu kad tapau drąsesnė, aktyvesnė, pradėjau daugiau pasitikėti Visata, mokausi paleisti kontrolę. Noriu Nuoširdziai padėkoti už nuostabius kursus! Ir už Jūsų Meilę ir Šilumą kurią skleidėte mums! Ir visoms kurso dalyvėms pasiekti savo tikslo, tapti Laiminga Moterimi!
Renata Leugaudaitė
atsiliepimai
Tai trečias Gintarės seminaras kuriame dalyvauju. Man tai dovana. Tai nėra tabletė, kuri pakeičia tavo būseną per kažkiek minučių. Tai kelias, kurį pasirenki eiti, mokytis, keistis vardan savo pačios laimingo gyvenimo, kad jausti augantį džiaugsmą, meilę, tikėjimą ir visu tuo dalintis su tais kurie yra tame kelyje. Esu iki begalybes dėkinga!
Nemira Bilevičienė
atsiliepimai
Ačiū miela Gintare už nuostabų sąžiningą kursą, mums buvo duota pilna nuostabiausia informacija. Namų darbus ir meditacijas darau su malonumu. Daug kas pasikeitė, iš vyro gaunu gėlių su malonumu. Ką surašiau tas vyksta, pildosi pasakiškai. Kiek esu dalyvavusi kursuose, nuostabiausia patikimiausia asmenybė Gintarė. Ačiū už nuostabų kursą, už nuoširdumą, nuostabią informaciją, aš jau seniai to kelio ieškojau.
Tamara Javakhi
atsiliepimai
Esu be galo dėkinga už šį kursą!!! Tikrai buvo labai įdomu ir vertinga! Ir toks didelis noras daryti visus namų darbus, nes is karto jautėsi reali nauda. Beje, aš vis dar tęsiu meditacijas. Taigi, kursas dar vis tęsiasi! Labai ačiū, Gintare, už nuoširdumą, gilumą ir spinduliuojantį natūralumą, aš galėjau iš tavo pavyzdžio puikiai mokytis! lki pasimatymo kituose kursuose!
Valdonė Meylan
atsiliepimai
Nuoširdžiai dėkoju Gintare Davainiene už nuostabų kursą. Jau dabar jaučiu pokyčius savyje ir aplink. Labai tikiu, kad tai tik pradžia. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šį kursą. Tik gailiuosi, kad neatsiradot mano gyvenime anksčiau. Tikiuosi draugauti su jumis ir toliau!
Edita Marcinkienė