Patyriminė kelionė moterims “MĖGAUKIS GYVENIMU!”– Šiaurės Italijoje, prie GARDOS EŽERO su Gintare Davainiene, mažoje grupėje.

Kelionės data: 2022 m. rugsėjo 16-22 d. (6 naktys).

DĖMESIO! Registracija į šią kelionę vykdoma tik iki rugsėjo 7 d.

GARDOS EŽERAS (Lago di Garda arba Benaco) – didžiausias ežeras Italijoje, esantis šiaurinėje šalies dalyje, tarp Brešos ir Veronos miestų. Tarp Alpių esantis gėlo vandens ežeras, kitaip dar vadinamas „Italijos perlu“, patenka į dešimtuką tarp gražiausių pasaulyje esančių ežerų. Tikrai turėsite ką pamatyti! Pasakiško grožio vietovė ir kvapą gniaužiantys vaizdai.


KELIONĖS METU JŪSŲ LAUKIA:
- MĖGAVIMASIS nuostabaus grožio gamta, nuostabiais šios vietovės miesteliais, šiltu oru, puikiu itališku maistu, šaunia ir linksma kompanija, įdomiais ir prasmingais pokalbiais;

- PATYRIMINĖ PROGRAMA su mokymų trenere ir rašytoja Gintare Davainiene:
patyriminės užduotys, unikalios psichoterapinės praktikos bei meditacijos;
prasmingi pokalbiai pačiomis aktualiausiomis temomis ir savęs pažinimo įrankių parinkimas;

- GYVENIMAS LABAI VAIZDINGOJE VIETOJE ir gražiausių Gardos ežero miestelių “perliukų“ aplankymas (vyksime vietiniu transportu);

- LAIKAS SAU, POILSIS, naujos pažintys ir tiesiog puikios moteriškos ATOSTOGOS!

Ir visa tai – mažoje grupėje (max. 7 moterys)!

PATYRIMINĖ PROGRAMA (pagal Jūsų poreikį, laisvame stiliuje ir be išankstinės programos ar išankstinių lūkesčių) su Gintare Davainiene.

Kelionės tema - SANTYKIAI: su savimi, savo vidiniu vaiku, Kūrėju, materialiu ir dvasiniu pasauliu, artimaisiais (sutuoktiniais, tėvais, vaikais), darbine aplinka, pinigais ir pan. Dirbsime su tuo, kas Jums tuo momentu šioje temoje bus svarbiausia.

Santykiai - viena aktualiausių temų. Kiek ją beanalizuotum, kas kartą ją iškėlus „yra reikalų“: tarpusavio manipuliacijos, toksiški ar disfunkciniai santykiai, sąmoningai ar nesąmoningai vaidinami aukos, gelbėtojo ar agresoriaus vaidmenys, gyvenimas be meilės, nuoskaudų galybė, nesugebėjimas nusibrėžti asmeninių ribų ir pasakyti NE, meilės sau ir savivertės stoka, tikro moteriškumo ar vyriškumo nesuvokimas, pasikeitimas vaidmenimis ir atsakomybėmis ir pan. Gvildensime Jūsų santykių probleminius „reikalus“ ir drauge ieškosime jų sprendimo variantų bei vidinių resursų, kad iš kelionės grįžtumėte namo visai kitoje kokybėje – pailsėję bei atradusios „raktus“ darniems ir išsvajotiems santykiams kurti.

Lektorės kompetencija leidžia plačiai aprėpti santykių temą. Gintarė dalinsis savo sukauptomis unikaliomis žiniomis ir kylančiomis momentinėmis įžvalgomis, atliksime specialias psichoterapines praktikas, meditacijas bei patyrimines užduotis. Gintarė yra internetinių kursų „Išsvajota partnerystė“, „Palaiminta santuoka“, „Laiminga moteris“, „Vidinės moters išgydymas“, „Sąmoningos svajojimo paslaptys“, „Atrask sielos veiklą“ autorė ir vedančioji.

DĖMESIO - NAUJIENA! Kelionėje jūsų laukia unikalus transformacinis psichoterapinis žaidimas "Moteriška laimė", kurio pagalba suvoksite kaip leisti sau būti pačiai savimi, mylėti ir vertinti save, atstatyti savo moterišką energetiką, paisyti savo norų bei jausmų, neskiriant visos savęs vyrui, vaikams ar darbui ir tapti tikrai laiminga moterimi ir tikra savo gyvenimo šeimininke.

KELIONĖS ORGANIZATORĖ IR VADOVĖ:

GINTARĖ DAVAINIENĖ - lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” ir „Attract Your Dreams“ autorė. Sertifikuota NLP, „ThetaHealing“, Reiki, „Likimo matrica“ bei „Meilės kodai“ metodų praktikė, regresologė, numerologė.

Baigė bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute, toliau studijuoja psichoterapiją užsienyje (specializacija - vaikystės psicho traumos ir psichosomatika). Saviugdos specialistė, konsultuojanti sielos paskirties, karminių užduočių pagal gimimo datą nustatymo, veiklos ir partnerio savo sielai atradimo, partnerių suderinamumo bei poros bendrų užduočių nustatymo, asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, įsitikinimų transformavimo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais.

Patyriminių ir motyvacinių kelionių organizatorė ir vadovė. Turi daugiametę įmonių kūrimo, valdymo bei tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį.

Platesnę informaciją apie lektorę ir jos veiklas, individualias konsultacijas: http://gintaredavainiene.lt ir www.dreamer.lt / FB paskyros: „Gintare Davainiene“; „Saviugda su Gintare Davainiene“, „Nemokami seminarai su Gintare Davainiene“ / Instagram – gintare_davainiene

DATA: 2022 m. rugsėjo 16 - 22 d. (6 naktys, 6 pilnos dienos)

VIETA: Italija, Limone Sul Garda.

DALYVIŲ SKAIČIUS: iki 7 moterų.

KELIONĖS KAINA: 895 Eur/asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje. Yra galimybė apsigyventi vienam dviviečiame kambaryje (už dviviečio numerio kainą).

Avansas patvirtinimui – 300 Eur/asm. Likusi suma – iki rugppjūčio 27 d.

Į kainą įskaičiuota:​ 6 nakvynės viešbutyje (3*), dviviečiuose kambariuose (su pusryčiais);
patyriminė koučingo programa su Gintare Davainiene.

Į kainą neįskaičiuota:
-
skrydis Vilnius – Bergamas – Vilnius (~ nuo 150 Eur) ir bagažas (p.s.bilietus padėsime nupirkti);

- pervežimas iš/į oro uosto į viešbutį ir vietinių autobusų bilietai;
- maitinimas (pietūs, vakarienė). P.S. galima užsisakyti vakarienę viešbutyje (kaina 19 Eur/asm be gėrimų);
- asmeninės išlaidos;
- medicininių išlaidų draudimas.


Duomenys apie skrydį lėktuvu: www.ryanair.com
Vilnius (VNO) – Milan Bergamo – Skrydžio numeris: FR 2871
16/09/2022, išvykimas iš Vilniaus 19:20 val.  -   atvykimas į Bergamo 20:55 val.

Milan Bergamo - Vilnius (VNO) - Skrydžio numeris: FR 2872
22/09/2022, išvykimas iš Bergamo 19:25 val.  - atvykimas į Vilnių 22:50 val.


KONTAKTAI REGISTRACIJAI IR PASITERAVIMUI:
Tel. +370 698 00058 (Gintarė) arba el. paštas gintare@dreamer.lt

Registracija patvirtinama sumokėjus 300 Eur registracijos mokestį/asmeniui.


DĖMESIO! Registracija į šią kelionę vykdoma tik iki rugsėjo 7 d.

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI:

DAUGIAU