Taip, noriu prisijungti!

3 savaičių praktinių ir teorinių užsiėmimų kurso įrašai internetu „TIKRASIS ATLEIDIMAS IR PRAEITIES PALEIDIMAS. Kaip paleisti nuoskaudas visiems laikams?“ su Gintare Davainiene.Šis kursas yra skirtas tiems, kam rūpi atsakymai į šiuos klausimus:

--Kas yra tikrasis atleidimas?

- Kaip atleisti savo skriaudikams?
- Kaip atleisti sau?

- Kas apskritai yra nuoskaudos? Iš kur jos kyla? Kodėl taip ilgai „laikomos“?
- Kaip neatleidimas ir nuoskaudos yra susiję su mūsų vaikyste?
- Kaip paleisti nuoskaudas visiems laikams?
- Kaip liautis nuolatos įsiskaudinti?
- Kaip nuoskaudos realiai įtakoja jūsų santykius, veiklą, finansus ir sveikatą?
- Kaip sukurti laimingus santykius?
- Kaip susigrąžinti sveikatą, gausą ir džiaugsmą gyvenimu?


DĖMESIO! Energetiniai mainai už šį kursą – 169 Eur. Į šį kursą kviečiame prisijungti ir vyrus, ir moteris.


Kai kurie žmonės gali sakyti, kad nėra įsižeidę ar įsiskaudinę, kad jau nebelaiko tų nuoskaudų ar pykčio. Tačiau kiekvienas žmogus tikrai turi nuoskaudų, nesugeba atleisti, priimti, paleisti... Įsiskaudiname nuolatos... Neatleidžiame... Laikome pyktį, nuoskaudas, pagiežą, nusivylimą, liūdesį, kaltiname...

Įsiskaudiname ant tėvų, sutuoktinių, vaikų, giminių, draugų, kolegų, viršininkų, mokytojų, vyriausybės... Dažniausiai jos kaupiasi nepastebimai, kažkur kažką nutylime, neišsakome, save tramdome... o paskui, jų prikaupę, pratrūkstame ir žudome savo santykius...

NEATLEIDIMAS ir NUOSKAUDOS — viena iš dažniausių problemų santykiuose. Jas nešiojame savo širdyje, nuodydami savo ir savo artimųjų gyvenimus. Visos mums padarytos ar mūsų padarytos skriaudos nusėda pasąmonėje ir riboja gyvybinę energiją, naikina sielą, tampa tiek mūsų santykių, tiek mūsų sveikatos žudikėmis, sukuria stresą, nesėkmes, ligas, nesugebėjimą iš tikrųjų būti laimingiems tiek santykiuose, tiek su pačiu savimi.

Jei pvz. pas moterį iš vaikystės nuoskaudos tėvui – ji visas jas „projektuos“ į savo vyrą. Jei pas vyrą yra nuoskaudų mamai, tai jis jas visas „projektuos“ į žmoną... Ir vieni, ir kiti nesąmoningai tomis nuoskaudomis griauna savo santykius arba būtent dėl to jų apskritai nesukuria.

NESANT NUOSKAUDŲ TĖVAMS – bet kokie jūsų santykiai tik gerės ir gerės..

O yra ir tokių, kurie tikrų tikriausi „nuoskaudų kaupikai-kolekcionieriai“, tačiau niekaip nenori ar negali pripažinti tokiais esantys...

Bet būna ir taip, kad žmogus aiškiai supranta, kuriam žmogui laiko nuoskaudą. Ir kartais tai yra taip stipru, kad atleidimas paprasčiausiai neveikia arba jam nepakanka jėgų.

Ir kaip dažnai būna, kad skriaudikas jau seniai pamiršo apie tau padarytą nuoskaudą, nes jis galbūt jus įžeidė ne iš piktos valios, atsitiktinai, o jūs vėl analizuodamas ir pakartodamas mintyse situaciją, baudžiate save.

O būna ir taip, kad jūsų skriaudikas apskritai jau seniai miręs, arba jūs pats ką nors įžeidėte, ir jūs negalite paprašyti atleidimo, nes jo jau nebėra gyvųjų tarpe. Tai jums kelią didelį skausmą, sukelia ligas ir blokuoja vystymąsi. Ir tos negatyvios patirtys kaupiasi metų metais.

Aš pasiruošęs prisijungti!

Ką mums duoda neatleidimas ir nuoskaudos? O gi galimybę būti neva teisiu, būti kietu, viršesniu, realizuoti savo hierarchinį instinktą „būti virš kažko tai“, visa savo povyza parodyti, kad tas kitas yra neteisus. Duoda puikią galimybę manipuliuoti kitu žmogumi, kontroliuoti jį. Kai tik kas nors įsiskaudina, tai tas kitas, kuris neva įskaudino pradeda jausti KALTĖS jausmą...

Arba gali pradėti jausti... O kai tai vyksta, tai kad tos kaltės atsikratytų, tai arba pasiunčia „toli toli“, arba puola atsiprašinėti.

Nuoskaudos yra tikros santykių žudikės. Ir ne tik santykių, bet ir pačio žmogaus... Jos provokuoja ligas, emocinės priklausomybės naštą, aukos poziciją.

Visais išvardintais atvejais TIUKRASIS ATLEIDIMAS tiesiog būtinas.

Ar kada susimąstėte apie tai:

- Kiek psichinės jėgos ir emocijų išeikvojame negalėdami pamiršti praeities, atleisti mūsų skriaudikams (tėvams, buvusiems ar esamiems partneriams, vaikams, mokytojams, draugams, giminėms, darbdaviams, darbuotojams, kolegoms, verslo partneriams, valdžios atstovams ar pan.) ar sau patiems?

- Kaip dažnai savo gyvenime mes įskaudiname kitus, net pačius artimiausius žmones, kaip dažnai jie mus įskaudina? Ar nuolatinis ant ko nors įsiskaudinimas – tai mano charakterio bruožas? Esu „įsiskaudinęs“ ar „įsiskaudinėtojas“?

- Ar jums kyla klausimai: „O kaip gi tas nuoskaudas paleisti?“, „Ar jas apskritai įmanoma paleisti?“, „Kaip atleisti iš tikrųjų ir visiems laikams?“, „Kaip liautis nuolat įsiskaudinti?“, „Atleisti ar Atsiprašyti?“, „Ką tai reiškia PRIIMTI?“, „Ar aš sugebėsiu atleisti?, „Ar man atleis?“ ir pan.


Šis mokymų KURSAS skirtas tiems, kurie:

nori sužinoti, kas yra TIKRASIS ATLEIDIMAS ir pagaliau atleisti savo skriaudikams iš pačių sielos gelmių bei PALEISTI SAVO PRAEITĮ ir „nebesinešti“ jos į savo ateitį;

kurie nori „PRADIRBTI“ SU SAVO TĖVAIS, VAIKAIS ar PARTNERIAIS (buvusiais ir esamais) ir paleisti savo nuoskaudas jiems;

nori sužinoti, kas yra nuoskaudos, jų psichologiją, suprasti iš kur jos kyla, kaip jos veikia Jūsų pasaulėžiūrą ir kaip jas neutralizuoti;

kuriems atsibodo jausti nuoskaudas, kurie nebenori eikvoti joms savo psichinės ir gyvybinės energijos;

kurie nori pasveikti ir gyventi sveikai, džiugiai ir laimingai, kurti laimingus santykius, gyventi gausoje ir harmonijoje;

nebenori, kad ant jų įsižeidinėtų ir jaustų nuoskaudas kiti;

nori su nuoskaudomis susidoroti kartą ir visiems laikams;

gauti unikalias ir lengvai pritaikomas TIKROJO ATLEIDIMO bei nuoskaudų paleidimo metodikas;

susipažinti su savo „Vidiniu vaiku“ ir suprasti jo pagrindinį, vis dar nepatenkintą emocinį poreikį, o svarbiausia – jį pagaliau patenkinti;

išsiaiškinti, kas yra „kaltintojas“, o kas - „auka“ bei kaip išeiti iš šių pozicijų;

• sąžinės graužimas, apmaudas ir kaltė, kaip jų atsikratyti ir ką daryti, kad jie taptų draugais;

sužinoti, kaip toliau dirbti savarankiškai, nes metodai, kuriuos sužinosite, Jums padės net tik pilnai atleisti ir paleisti likusias nuoskaudas bei SAVO PRAEITĮ, bet ir kylančio dažno susierzinimo ir išvalyti savo psichiką, energiją bei ląstelių atmintį nuo neigiamos informacijos.


Ką jums duos TIKRASIS ATLEIDIMAS? Kokių rezultatų galite tikėtis po šio KURSO, o ypač toliau praktikuojant mokymuose gautas technikas savarankiškai?

- Įgausite „Vidinę laisvę“ - Jūs pagaliau išsilaisvinsite iš savojo „nuoskaudų kalėjimo“;
ženklaus emocinės bei psichinės būsenos pagerėjimo;

- pradėsite mąstyti ir elgtis racionaliai, priimsite jums geriausius sprendimus;

- išnaudosite visą savo vaizduotę ir kūrybiškumą;

- būsite pasitikintys savimi, protingesni, efektyvesni, sėkmingesni, laimingesni;

- būsite tikrais savimi, galėsite tikrai džiaugtis gyvenimu;

- pagerinsite ar atstatysite santykius su tiek su pačiu savimi, tiek su savo artimaisiais;

- ateityje kursite labai harmoningus santykius, tiek su savo artimaisiais, tiek darbe ar apskritai sociume;

- sulauksite sveikatos pagerėjimo, kaip pasekmės nuėmimo emocinio sunkumo, lydėjusio jus drauge su nuoskaudomis, depresija, pykčiu ir nusivylimo savimi, savo sugebėjimais, santykiais, darbu, partneriu, vaiku ar pan.;

- tapsite energingesni, pažadinsite visą savo kūną, išlaisvinsite visą savo potencialą bei savo gyvybinę energiją savo norimai ateičiai kurti.

Pagrindinės įsiskaudinimo priežasties supratimas, atleidimas bei atsiprašymas yra galingos priemonės gydant savo „sielos žaizdas“ ir iš jų išlaisvinant.

Kančias sukelia ne pačios nuoskaudos, o jūsų emocinę reakciją į visa tai!

Noriu prisijungti

ŠIE MOKYMAI – TAI GILUMINĖ NUOSKAUDŲ PSICHOLOGIJA! TAI UNIKALI GALIMYBĖ IŠ TIKRO ATLEISTI SAVO „SKRIAUDIKAMS“. Galbūt atėjo laikas pagaliau imti ir tai padaryti?

KURSO METU:

• Atliksite savo nuoskaudų diagnostiką bei santykio su savo tėvais diagnostiką.

• Dirbsime su energijos blokais, kurie sukelia neigiamus jausmus, naikinsime Jūsų praeities nuoskaudas, darysime unikalias psichoterapines meditacijas, savarankiškai atlikinėsite papildomas užduotis.

• Unikalios ir labai veiksmingos nuoskaudų paleidimo, atleidimo sau ir kitiems technikos, kurias sužinosite mokymų metu, padės Jums atsikratyti susierzinimo ir išvalyti savo psichiką bei energiją nuo neigiamos informacijos.

• Praktinių mokymų metu galėsite sugrąžinti į dabartį praeityje užblokuotą energiją, kad galėtumėte ją panaudoti savo gyvenimui pagerinimui ir tapti laimingu žmogumi!

KURSO KAINA - 169 Eur.

Mokymų formatas:

Mokymai vyks uždaroje Facebook grupėje. Viso - 6 užsiėmimai + savarankiškos užduotys, pratimai ir praktikos.


Užsiėmimų video įrašai liks uždaroje mokymų grupėje, todėl galėsite žiūrėti jums patogiu metu, kol gyvuos Facebook.

Eigoje kylančius klausimus visuomet galėsite užduoti Gintarei.

KURSO KAINA – 169 Eur

Kontaktai pasiteiravimui: gintare@dreamer.lt arba tel. +370-698-00058 (Gintarė).

AR manai, kad šis kursas tau būtų naudingas? Jei taip, tuomet spausk nuorodą ir REGISTRUOKIS į kursą.
O jei manai, kad šis kursas būtų naudingas ir tavo artimiesiems, tuomet dalinkis šia informacija socialiniuose tinkluose. Lai ir jie sudalyvauja.

NORIU PRISIJUNGTI

Kurso autorė ir vadančioji - Gintarė Davainienė.

Ji yra lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” ir „Attract Your Dreams“ autorė. Sertifikuota NLP, „ThetaHealing“, "Likimo matrica", "Meilės kodai", Reiki metodų praktikė, regresologė, karmologė, numerologė. Baigė bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute, toliau studijuoja psichoterapiją užsienyje.

Saviugdos specialistė, konsultuojanti sielos paskirties bei karminių užduočių pagal gimimo datą nustatymo, veiklos ir partnerio savo sielai atradimo, poros suderinamumo, asmeninės motyvacijos, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais. Patyriminių ir motyvacinių kelionių organizatorė ir vadovė. Sukaupusi virš 20 metų reikšmingą patirtį versle.

Platesnę informaciją apie lektorę ir jos idėjas rasite:

www.gintaredavainiene.lt/apie-mane/

www.dreamer.lt

https://www.facebook.com/gintare.davaine/

FB puslapyje "Saviugda su Gintare Davainiene“
https://www.facebook.com/gintares.davainienes

FB grupėje „Mokymai su Gintare Davainiene“
https://www.facebook.com/groups/4224408714346794

FB puslapyje „Kelionės su Gintare Davainiene“ https://www.facebook.com/kelionessugintare2022

Gintarės Davainienės interviu (straipsniai) spaudoje:

 

Portalas 15min.lt - Tema “Kaip į gyvenimą pritraukti norimus dalykus”

https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/pokalbiai/samoningo-svajojimo-mokytoja-g-davainiene-dalinasi-praktikomis-kurios-padeda-pritraukti-i-gyvenima-norimus-dalykus-1040-1433030

 

Portalas 15min.lt - Tema “Likimo grėbliai. Kodėl vis pasirenkame netinkamus partnerius“

https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/santykiai/g-davainiene-vis-pasirenkam-netinkamus-partnerius-priezastys-vaikystes-traumos-ir-mastymas-1024-1564812

 

Portalas 15min.lt - Tema “Sindromas AŠ PATI“

https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/santykiai/g-davainiene-moterys-laikancios-visus-namu-kampus-daznai-nemyli-saves-ir-nepasitiki-vyru-1024-1594696

 

Portalas 15min.lt - Tema “Praktiniai patarimai apie tai, kaip svajoti, kad svajonės pildytusi“

https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/mityba/praktiniai-patarimai-apie-tai-kaip-svajoti-kad-svajones-pildytusi-1030-685321

 

Portalas 15min.lt – iš “Žinių radijo” interviu.

https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/sveikata/mokslininkai-suskaiciavo-kad-mintys-apie-svajones-sudaro-iki-puses-visu-minciu-turinio-1028-412738

 

Žurnalas „Moteris“ - Tema - „Kaip svajonę paversti tikrove“

https://www.moteris.lt/lt/psichologija/g-26434-kaip-svajone-paversti-tikrove

 

Portalas „Žmonės.lt“

Tema - “Sąmoningo svajojimo mokytoja Gintarė Davainienė: „Su svajone reikia dirbti“

https://www.zmones.lt/naujiena/samoningo-svajojimo-mokytoja-gintare-davainiene-su-svajone-reikia-dirbti.55723baa-9adf-11e8-9f90-aa000054c883

 

„KAUNO DIENA“

Tema - „Vietoje stemplės vėžio – išsipildžiusi svajonė“

https://kauno.diena.lt/raktazodziai/gintare-davainiene


ATSILIEPIMAI IŠ PRAĖJUSIŲ G. DAVAINIENĖS INTERNETINIŲ KURSŲ:

Vidmantė Mejerienė / Kurso užduotys nebuvo sunkios, vykdžiau su malonumu ir užsidegimu, visada galvojau kad esu viena tokia nerami ir nuolatos ieškanti, bet čia radau daug bendraminčių ir įkvepiančių moterų kurios man parodė, kad nesvarbu kiek tau metų, kas tu esi, ir kaip kartais š...tau galbūt sekasi, bet tu vis tiek gali save sukurti iš naujo, jaučiausi ne viena viso kurso metu😊 Dabar jaučiuosi ramesnė, geresne mama ir žmona, jaučiu norą keistis ir ieškoti savęs.
Visą gyvenimą jaučiausi, lyg stovėčiau prie šviesoforo ir niekaip negalėčiau pereiti per gatvę... pro mane eina žmonės, bet aš nerandu to kelio ir toliau stoviu, bet dabar aš perėjau ta kelią, ir ne viena, o su savo šeima ♥️ Jaučiuosi išsilaisvinusi nuo savo negatyvių minčių, dažnai dėkoju už tai ką turiu, pradėjau matyti koks gražus pasaulis, mėgaujuosi žydinčiais medžiais, paukščiais. Pradėjau dėkoti, kad pabudau ir galiu būti šio pasaulio dalimi😊
Susirašiau svajones ir tikslus, net negaliu visko perteikti raštu kiek daug gavau iš šių kursų ne visi jausmai taip lengvai aprašomi, jaučiuosi pakylėta, ir supratau kokia esu galinga, ir kiek daug nuo manęs priklauso, mano vyras laimingesnis ir mano vaikai nes aš laiminga♥️ Vyras sakė: "Tikiuosi ta ragana nebegrįš"🤭😬Ačiū už kursą, buvo tikrai verta♥️♥️♥️♥️😊

NORIU PRISIJUNGTI

Edita Marcinkienė / Nuoširdžiai dėkoju Gintare Davainiene už nuostabų kursą. Dėkoju už Jūsų atsidavimą ir norą mums padėti. Tiek daug medžiagos, informacijos ir meilės įdėjot! Jau dabar jaučiu pokyčius savyje ir aplink. Labai tikiu, kad tai tik pradžia 🌝. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šį kursą. Tik gailiuosi, kad neatsiradot mano gyvenime anksčiau. Tikiuosi draugauti su jumis ir toliau 💋❤


Iveta Eidukevičienė / Laba😊Esu labai dėkinga už tą laiką, praleistą su jumis 😉 Užduotis atlikinėjau visas sąžiningai ir dabar rašau savo norus, darau meditacijas kaip ir rekomendavot iš lėto ir man tai laaaabai patinka. Pasirodo, kad laiko viskam užtenka (nors prieš tai man jo trūko), tapau daug ramesnė (dar neturėjau nei vieno pykčio priepuolio), tikiuosi jie liks praeity 😉 Labai seku savo kalbą, tai pasirodo net žodžių kartais išsireikšti pritrūksta😂 Stengiuosi išmesti visus neiginius ir netinkamus epitetus. Ir rezultatas puikus!!!!! Jaučiuosi fantastiškai 🤩🤩🤩 Aš laiminga ir mano šeima laiminga 😍 Tik supratau, kad nieko šiaip sau nenutinka😉 Stengiuosi viską surašyti trumpai😄nes bijau išsiplėsti... Paskaitos atvėrė man akis į esamą situaciją iš teigiamos pusės, tai tikrai laaaabai didelis Ačiū. Po kokio mėnesio tikrai dar papildysiu savo rašinėlį 😉


Ieva Gečienė / Kursas nuostabus, tai investicija visam gyvenimui į save ir kartu į savo šeimą. Užduotys buvo lengvos, tiesiog joms reikia laiko ir šiek tiek pastangų, jas atlikti iš širdies, pajausti, ką kiekviena tau duoda. Jaučiu, jog meditacijos tampa mano gyvenimo, kasdienybės dalimi. Jos be galo įkvepia ir įneša daug meilės bei šviesos. Tiek kurso teorija, tiek praktikos privertė save analizuoti ir ieškoti geresnės, laimingos savęs. Jaučiausi pakylėta, labai laukdavau paskaitų. Visa informacija, kurią gavau atrodo stebuklinga, lyg iš svajonių šalies bet kartu ir kasdieniška, paprasta. Kai ją taikau gyvenime, daug kas pasitvirtina ir suvokiu, kad taip iš tiesų ir yra, visatos dėsniai tikrai veikia. Patiko tai, kad su teorija išgirdau ir daug gyvenimiškų, įtikinančių pavyzdžių. Dabar jaučiuosi daug ramesnė, kai žinau savo tikslą, kaip siekti laimingos savęs. Tikrai ne kartą dar klausysiu paskaitas, nes suvokiu kaskart daugiau ir giliau. Labai pasikeitė požiūris į vyrą, į mūsų santykius. Supratau, kad kontrolė niekur neveda, tobulinu save tuo klausimu. Nežinau ar čia gerai, kad pradėjau matyti ne tik savo, bet ir kitų žmonių problemas, tarsi akys atsivėre, kodėl jie elgiasi vienaip ar kitaip. Dėkoju už tai, jog žinau, kaip elgtis, kad reikia priimti visus ir viską taip, kaip yra. Žinau ir noriu keisti save ir savo požiūrį. Noriu padėkoti už nuoširdumą, atsidavimą mūsų visai grupei. Tai nepaprasta patirtis, gyvenimo mokykla ir puikūs pamatai moteriškai laimei. Dėkoju💗


Laima Sriupsaitė / Labai džiaugiuosi galėdama dalyvauti šitame kurse. Užduotys buvo labai realios ir įveikiamos. Dirbdama su jomis supratau, kad esu linkusi į baimes kurios ateina iš vaikystės bei įsitikinimų. Supratau, kad labai mažai save analizavau. Tikriausiai tai taip pat dėl baimių. Labai patiko meditacijos (vis dar nesu tikra ar gerai jaučiu tą laužą, bet užkelti į viršų dar nepavyksta tai tikrai). Dirbant su Energo centrais buvo visko ir pykčio, ir noro verkti, bet tęsiu toliau. Pasistūmėjau su saviverte, pasitikėjimu. Ryte bėgu su šypsena, jaučiuosi laimingesnė. Suprantu, kad dar teks pakartoti šį kursą ir ne vieną kartą, kad prasivalyčiau stalčiukus galvoje. Ačiū jums labai!!!🙏


Nemira Bilevičienė / Kursas man asmeniškai buvo nuostabus. Tai antras mano toks kursas su Gintare Davainienės. Darau praktikas ir vis perklausiau pakartotinai kai kurias pamokas. Pokyčiai džiuginantys. Nors prieš darant praktikas protas vis pasišaipė sakydamas: “na na” 😊, bet po praktikų pokyčiai stulbinantys. Aš paleidau savo neharmoningus santykius su savo šeimos nariais ir tame tarpe su dukra. Prašiau dievo harmoningų santykių. Buvo baisu, tačiau aš pajutau tokį palengvėjimą ir laisvę ir savo pačios lengvumą, mano santykiai su dukra tapo tą pačią dieną kažkokie kitokie, tokie lengvesni ir mažiau varžantys. Tai nuostabu. Žodžiu, aš mokausi, valau save ir savo mintis. Po truputį keičiuosi ir einu savo svajonių link. Esu dėkinga jums už jūsų vedimą, už tai, kad dalinates savo patyrimais ir žiniomis.


Tamara Javakhi / Esu dėkinga Visatai, kad man atsiuntė Tave, Gintare. Visas gyvenimas mus veda ten kur ir ko mums reikia, mums reikia tai pastebėti. Ačiū miela Gintarė už nuostabų sąžiningą kursą, mums buvo duota pilna nuostabiausia informacija. Tu nepagailėjai savo žinių mums. Buvo nuostabus kursas, konkretus kursas, visa medžiaga mums buvo duota, matėsi, kad Gintarė buvo užgarantuota savo kokybe. Aš ilgai šioje srityje domėjausi apie energo centrus. Ką Gintarė pateikė, tai to nieks negalėjo padaryti iki šiol. Namų darbus dariau su malonumu. Aš daug ką atradau šiuose kursuose, ko niekada nebuvo niekas kalbėjęs, kaip moterų centrai maitina vyrą, kaip jie su mumis elgiasi. Tai teisybė, mano vyras man dabar dovanoja gėles ir viską padaro, ko aš tik noriu, daro su malonumu. Labai lauksiu kada atsidarys mano kiti centrai, kai galesiu buti Gausoje. Anksčiau buvau kursuose ir domėjausi karmomis, man buvo kosmusas,nieko nesupratau, žinau, kad esame susiję su Tėvais ir mane labai domino praeitis, mano šaknys, aš tos temos nesupratau kol nepasidariau pas Gintarę Matricos, kad žinočiau ką dar galiu geriau padaryti dėl savęs ir savo ateities. Ačiū. Užstrigimas man buvo su centru meditacijomis. Aš Gintarę iškankinau kol viską supratau💋 Kiek esu dalyvavusi kursuose, nuostabiausia patikimiausia asmenybė Gintarė. Visada mielai dalyvausiu kituose Gintarės kursuose, mielai dar darysiu porų sederinimo matricą. Ačiū už už nuostabų laiką, nuostabų iš širdies padarytą kursą, už nuoširdumą, nuostabią informaciją mes gavome, aš jau senai to kelio ieškojau, Visata mane atvedė🙏🙏🙏


Valdonė Meylan / Esu be galo dėkinga už šį kursą!!! Tikrai buvo labai įdomu ir vertinga! Ir toks didelis noras daryti visus namų darbus, nes iš karto jautėsi reali nauda. Beje, aš vis dar tęsiu meditacijas. Taigi, kursas dar vis tęsiasi! 😊
Labai ačiū, Gintare, už nuoširdumą, šilumą ir spinduliuojamą natūralumą, aš galėjau ir tavo pavyzdžio puikiai mokytis! 💓 Iki pasimatymo kituose kursuose! 🌟


Jūratė Rai / Labai dziaugiuosi kad dalyvavau siame kurse 🤗❤️ Pirmiausia tai labai dziaugiuosi kad mano gyvenime atsitiko tokiu blogu dalyku, del kuriu ir pasirinkau sita kursa 🙏  Dekoju jiems uz tai. Viso kurso uzduotis vygdziau su didziausiu malonumu 🤗😇 Laukdavau kiekvienos paskaitos. Rasiau laiskus ir verkiau 😭 ir dekojau...🙏 Kurso metu jauciau kaip po truputi keiciuosi i ta ''geraja, laimingaja'' moteri, kas labai dziugino.. 🤗😊 Dabar tai vyksta kaip stebuklai kokie. Atejau cia nuliududi, issekusi... Kurso metu tiek daug gavau pamoku, pozityvo, energijos, meiles, kad dabar dziaugiuosi kiekviena gyvenimo akimirka. 😍😍😍 Strigimo atrodo buvo daug kur, o dabar labiau myliu save, suprantu kitus, nekontroliuoju kitu, esu ramesne, turiu daugiau pozityvo, nekritikuoju zmoniu, nejauciu kritikos ir is ju puses, sypsausi zmonem ir pasauliui.. 😍❤️🌎
Atejau su liudesiu, nes po devyniu metu draugystes su vaikinu visai buvo paslije musu santykiai. 😞 As liudejau ir jam buvo negerai. O dabar mes esame tokie laimingi kaip ka tik isimyleje. ☺️😍 Tiesiog kaip stebuklas koks pakeite musu santykius, musu bendravima vienas su kitu 🤗😇 Pagarba.. dovanos.. O geliu kiek... 🙈 💐😀🤫 As tikrai labai laiminga 🤗 Taip gera ir ji matyti isimylejusi is naujo ☺️🤫🤭 Visas kursas su Gintare Davainiene tai tikrai tokia nauda moteriai!!! Gintare Davainiene labai nuostabi mokytoja!!! 💓 Visas kursas pilnas meiles ir gerio! As prisipildziau!!! Esu LAIMINGA MOTERIS!!! 🤗😍 Noriu tobuleti ir tobuleti!!! 💖💖💖


Asta Virganavičienė / Tikiu aukštesniu vedimu. Tikiu,kad viskam savo laikas, kai esi tam pasiruošusi.Tikiu, kad susitinkame su tuo su kuo turime susitikti. Kodėl pasirinkau būtent šį kursą? Man buvo svarbu, kad žmogus kuris veda kursą tikėtų aukštesniu vedimu. Patiko pusiausvyra tarp praktinių ir teorinių žinių (savarankiškai ketinu kartoti); galimybė toliau naudotis; moterų dalinimusi, atvirumu; nejaučiau spaudimo daryti... Palietė daug dalykų. Labiausiai: miško meditacija, energetinių centrų ėmimo-davimo principas. Kas pasikeitė: pačios požiūris į save, kaip į moterį ir dar vyras padovanojo gėlių (kas būna tik per gimtadienius). Nieko sau galvoju - VEIKIA. Taip ir toliau TEBŪNIE. DĖKOJU🙏


Orinta O. / Aš parašysiu, o gal net ir video įrašysiu po energo centrų suharmonizavimo už dviejų savaičių. Bet kaip ten ne būtų, jau nuo kurso “Svajonių proverzis” mane įtikinote, kad žinote ką darote ir kaip galite padėti. ♥️♥️♥️  Jūs mylimiausia lektorė, kiek esu turėjusi kursų, kažkaip nuoširdžiai visą info be jokių kabliukų atiduodavote mums per kursą, kiti lektoriai iki galo nedasakydavo ir palikdavę kablius kitiems susitikimams 🌷💋💗


Daiva Prekevičienė / Pirmiausia tai savimi džiaugiuosi (čia kaip meilė sau), kad prisijungiau prie šio kurso. Mano pokyčiai moteriškumo link jau buvo prasidėję. Gintare Davainiene realiai viską ne tik patvirtino, bet ir davė įrankius. Gyvenime taip jau būna, kad perskaitom daug knygų, perklausom paskaitų, bet ar pritaikom? Toks kursas labai patogu, gali prisijungti ir klausimus rašyti bet kada. Gintare Davainiene tikrai viską 100% atsako. Dar labai apjungia moterų atvirumas. Pati tik dabar pasidariau tokia atvira, anksčiau labai varžiausi, labai rūpėjo, ką apie mane pagalvos. Man kursas dar nesibaigė, meditacijas darau, svajonių sąsiuvinį pradėjau. Su švytuokle dar netikrinau, nėra kur skubėti ir taip jaučiu, kad viska geryn. Tapau ramesnė, labiau pasitikinti, suprantanti šios akimirkos žavesį. Suprantu kaip svarbu save mylėti, kartais kokybiškai patinginiauti.