Kelionė

Santorinio saloje, Graikijoje, 2021 m. rugsėjo 4-11 d.

„MĖGAUKIS GYVENIMU" su mentore GINTARE DAVAINIENE

217849400_872788703360156_305763986507113884_n

LIKO TIK 1 VIETA!​

KELIONĖ MOTERIMS Į SANTORINIO SALĄ – vieną nuostabiausių pasaulio kampelių! Paprastos atostogos – labai gerai, bet prasmingos moterų atostogos – dar geriau! 

SANTORINIS – vulkaninės kilmės sala, priklausanti Graikijai, Kikladų salynui. Ši pusmėnulio formos sala vilioja poilsiautojus neįprastu kraštovaizdžiu, svaiginančiais saulėlydžiais, jaukiomis gatvelėmis nedideliuose miesteliuose ir Graikijos vizitine kortele tapusiais baltais namukais. 

Legendos pasakoja, kad Santorinis – tai antikos istoriko ir filosofo Platono aprašyta jūroje paskendusios Atlantidos dalis. Pasakojama, kad Santorinio sala išliko po kadaise vykusio galingo Vulkano išsiveržimo, į jūros dugną nuplovusio net garsiąją Mino civilizaciją, klestėjusią Kretos ir aplinkinėse Graikijos salose.

Iš salos gerai matoma didžiulė kaldera – plati stačiašlaitė dauba, kuri įprastai susidaro ugnikalnio viršūnėje po išsiveržimo. Santorinio kaldera yra po vandeniu ir yra išskirtinė tuo, jog tai vienintelė paskendusi kaldera pasaulyje. 

Santorinis žavi poilsiautojus savo romantiškais Oia ir Fira miesteliais, tarsi aviečių uogiene nudažytais saulėlydžiais, uolėtomis pakrantėmis, karštomis versmėmis, juodu smėliu, graikiška virtuve, garsėjančia savo vynu ir alyvuogėmis bei prabangiais uolose įrengtais viešbučiais, atspindinčiais Graikijos kultūrą.

Dėmėsio

Į šią kelionę kviečiame
tik moteris.

Šios kelionės metu Jūsų laukia:

TOBULĖJIMAS


- patyriminė programa su lektore ir rašytoja Gintare Davainiene;
- prasmingi pokalbiai pačiomis aktualiausiomis temomis;
- paskaitos;

SAVĘS PAŽINIMAS


- savęs pažinimo įrankių parinkimas;
- patyriminės užduotys;
- psichoterapinės praktikos;
- meditacijos.

atostogos


- laikas SAU, naujos pažintys ir tiesiog ATOSTOGOS!

KĄ GI TEN VEIKSIME?

Kelionėje MĖGAUSIMĖS GYVENIMU MOTERIŠKAI – maloniai, gražiai, lengvai, ramiai, prasmingai, turiningai, draugiškai, skaniai ir džiugiai!

Moteriškus malonumus derinsime su unikaliais MOTERIŠKAIS RITUALAIS (“Meilės sau”, “Atsivėrimo visokeriopai gausai ir naujai santykių kokybei”) bei mokymais apie santykius (su savimi, partneriu, tėvais ar vaikais, net pinigais).

Į amžinai aktualią SANTYKIŲ sferą žvelgsime jūsų PASĄMONĖS AKIMIS, sužinosite ką būtent reikia pagerinti ir kaip tai padaryti (nagrinėsite santykį ne tik su savimi, bet ir su artimais žmonėmis bei pinigais ir gausa), pasinaudodamos unikaliomis psichoterapinėmis praktikomis bei MAK kortelėmis.

Išmoksite vieno puikaus dailės terapijos metodo pagalba valdyti ne tik savo moteriškas emocijas, bet ir savo gyvenimo realybę!

Liesime itin jautrias ir svarbias temas: nuoskaudų paleidimas (radikalaus atleidimo pagalba) bei balansas tarp davimo ir gavimo, savivertė ir meilė sau.

Skirsite laiką tik sau! Ilsėsitės nuo rutinos! Paleisite kas sena, įsileisite naujas patirtis ir suvokimus, pasikrausite pozityvia energija, praplėsite bendraminčių ratą.

Gyvensime puikiame “Small Luxury Hotels of the World” klasės 4* viešbutyje – ARESSANA SPA & SUITES (maitinimas – puikūs pusryčiai ir vakarienės).

Apžiūrėsime gražiausias salos vietas, mėgausimės akiai mielais vaizdais, puikiu oru, moteriška bendrija ir įstabaus grožio Santorinio saulėlydžiais!

Pačios sau pavydėsime! 

PATYRIMINĖ PROGRAMA (pagal Jūsų poreikį, laisvame stiliuje ir be išankstinės programos ar išankstinių lūkesčių) su Gintare Davainiene.

Kelionės tema – SANTYKIAI: su savimi, savo vidiniu vaiku, Kūrėju, materialiu ir dvasiniu pasauliu, artimaisiais (sutuoktiniais, tėvais, vaikais), darbine aplinka ir pan. Dirbsime su tuo, kas Jums tuo momentu šioje temoje bus svarbiausia.

Santykiai – viena aktualiausių temų. Kiek ją beanalizuotum, kas kartą ją iškėlus „yra reikalų“: tarpusavio manipuliacijos, toksiški ar disfunkciniai santykiai, sąmoningai ar nesąmoningai vaidinami aukos, gelbėtojo ar agresoriaus vaidmenys, gyvenimas be meilės, nuoskaudų galybė, nesugebėjimas nusibrėžti asmeninių ribų ir pasakyti NE, meilės sau ir savivertės stoka, tikro moteriškumo ar vyriškumo nesuvokimas, pasikeitimas vaidmenimis ir atsakomybėmis ir pan.

Gvildensime Jūsų santykių probleminius „reikalus“ ir drauge ieškosime jų sprendimo variantų bei vidinių resursų, kad iš kelionės grįžtumėte namo visai kitoje kokybėje – pailsėję bei atradę „raktus“ darniems ir išsvajotiems santykiams kurti.

Lektorės kompetencija leidžia plačiai aprėpti santykių temą. Gintarė dalinsis savo sukauptomis unikaliomis žiniomis ir kylančiomis momentinėmis įžvalgomis, atliksime specialias psichoterapines praktikas, meditacijas bei patyrimines užduotis. Gintarė yra internetinių kursų „Išsvajota partnerystė“, „Palaiminta santuoka“, „Laiminga moteris“, „Sąmoningos svajojimo paslaptys“ autorė ir vedančioji.

 

GINTARĖ DAVAINIENĖ – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” ir „Attract Your Dreams“ autorė. Saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė. Sertifikuota NLP, „ThetaHealing“, Reiki, „Likimo matrica“ bei „Meilės kodai“ metodų praktikė, regresologė, numerologė. Baigė bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute, toliau studijuoja psichoterapiją. Saviugdos specialistė, konsultuojanti sielos paskirties, karminių užduočių pagal gimimo datą nustatymo, veiklos ir partnerio savo sielai atradimo, partnerių suderinamumo bei poros bendrų užduočių nustatymo, asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, įsitikinimų transformavimo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais. Patyriminių ir motyvacinių kelionių organizatorė ir vadovė. Turi 16 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 25 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. 

Platesnė informacija apie lektorę ir jos veiklas, individualias konsultacijas: http://gintaredavainiene.lt ir www.dreamer.lt / FB – Gintare Davainiene ir „Saviugda su Gintare Davainiene“ / Instagram – gintare_davainiene 

APIE KELIONĘ:

DATA: 2021 m. rugsėjo 4-11 d.

VIETA: Graikija/Santorini sala

DALYVIŲ SKAIČIUS: 8 žm.

INVESTICIJA:
Trukmė: 8 dienos/7 naktys;
Kaina: 1545 Eur/asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje + skrydis (~nuo 220 Eur/asmeniui);
Avansas – 278 Eur/asmeniui. Likutis – likus 40 d. iki kelionės.

Į kainą įskaičiuota:

 • pervežimai iš/į oro uosto į viešbutį;
 • 7 nakvynės ARESSANA SPA & SUITES 4* viešbutyje, dviviečiuose kambariuose;
 • Pusryčiai ir vakarienė;
 • Patyriminė koučingo programa su Gintare Davainiene.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Skrydis Vilnius – Santorinis – Vilnius(~ nuo 220 Eur);
  bagažas;
 • Gėrimai vakarienės metu;
 • Kurorto mokestis (3 Eur/asmeniui/parai);
  asmeninės išlaidos;
 • Ekskursijos;
 • Draudimas;
 • Wizzair Flex – Skrydžio bilieto keitimas internetu, nemokant skrydžio keitimo mokesčių.

REGISTRACIJA: https://bit.ly/3emsqk6 arba el.paštu info@kelioniufejos.lt
Pasiteiravimui: el. paštas info@kelioniufejos.lt  Tel.: +370 612 70047 (Laura)

Norite pasiklausti?