MOTERIŠKOS LAIMĖS PASLAPTYS

Tai unikali 4 savaičių programa moterims, norinčioms iš esmės pakeisti savo
gyvenimą ir tapti IŠ TIESŲ LAIMINGOMS.

Kurso pradžia – 2021 m. birželio 21 d. (pirmadienį). 

Paprasta ir įrodyta tiesa – kiekviena moteris gali būti laiminga! 

TIKRA MOTERŠKA LAIMĖ yra kiekvienos moters prigimtinė teisė ir moterys, kurios tai pasiekia, keičia ir puošia pasaulį. Ar Tu nori būti laiminga?

APIE KURSO LEKTORĘ.

Gintarė

Kursą ves GINTARĖ DAVAINIENĖ – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” ir „Attract Your Dreams“ autorė, saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė. Sertifikuota NLP, „ThetaHealing“, Reiki metodų praktikė, regresologė, numerologė. Gintarė baigė bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute, toliau studijuoja psichoterapiją Lietuvoje ir užsienyje. Saviugdos specialistė, konsultuojanti sielos paskirties bei karminių užduočių pagal gimimo datą nustatymo, veiklos ir partnerio savo sielai atradimo, partnerių suderinamumo bei poros bendrų užduočių nustatymo, asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais. Patyriminių ir motyvacinių kelionių organizatorė ir vadovė. Gintarė turi daugiau kaip 25 metų patirtį rinkodaroje, pardavimuose ir įmonių valdyme. Platesnę informaciją apie lektorę ir jos idėjas rasite http://gintaredavainiene.lt / www.dreamer.lt

Facebook puslapyje  https://www.facebook.com/gintares.davainienes 

KĄ PASIEKS KURSO DALYVĖS?

– Ras atsakymą į klausimą “Ką man reiškia moteriška laimė ir kaip ją pasiekti?”

– Įgis pasitikėjimą savimi, tikėjimą savo moterišku patrauklumu; 

– Priims save, kaip moterį – tai būtina laimės sąlyga; 

– Susigrąžins savivertę ir meilę sau, moterišką orumą ir gyvenimo džiaugsmą;

– Atsipalaiduos, išsilaisvins vidumi ir atstatys energiją bei sveikatą; 

– Atsikratys tingumo ir atidėliojimo, nereikalingų žmonių ir daiktų, Jums primestų kitų žmonių norų;

– Pašalins negatyvius įsitikinimus ir baimes; 

– Išsilaisvins iš skaudžios santykių su tėvais ir vyrais patirties pasekmių;

– Susigrąžins gyvenimo spalvas ir skonį;

– Supras, kokius santykius nori kurti savo gyvenime ir kaip juos kurti teisingai;

– Sukurs tokius santykius, kokių nusipelnė;

– Išmoks valdyti savo gyvenimą, savo emocijas, turėti daugiau gausos savo gyvenime, uždirbti daugiau pinigų, būti moteriška ir pasitikinčia savimi;

– Galės pagaliau visiškai atleisti tiems, kam iki šiol atleisti nepavyko ir išsilaisvins iš negatyvių jausmų;

– Kurs savo svajonių gyvenimą ir mokės jausti džiaugsmą bei juo dalintis;

KURSO TEMOS:

1. SUSITIKIMAS SU DABARTINE SAVIMI.

Ieškosite silpniausių savo dabartinio gyvenimo sričių ir suvokimo „O ką gi aš iš tikro turiu ir noriu keisti?“

2. EMOCINIS SIELOS DETOKSAS. TRAUMINIŲ PATIRČIŲ IŠ VAIKYSTĖS DIAGNOSTIKA IR PALEIDIMAS.

Susipažinsite su tokiomis savo psichikos dalimis kaip “vidinis vaikas” ir “vidinis suaugęs”. Sužinosite kur jūsų problemų ir negatyvių gyvenimo scenarijų šaknys. Atrasite savo “vidinę mergaitę”, ją aktyvuosite ir gydysite jos traumatines patirtis. Vaikiškos emocinės traumos – viena iš pagrindinių mūsų nesėkmių ir negatyvių gyvenimo įvykių priežasčių.

3. SANTYKIAI SU TĖVAIS IR VAIKAIS

Harmomingo santykio su tėvais svarba Jūsų gyvenimui ir likimui. Šių santykių diagnostika ir atstatymas. 

Atliksite separaciją (atsiskyrimą) nuo tėvų/vaikų, kas yra būtina norint sukurti iš tiesų harmoningus santykius su vyru. Tėvų palaiminimo gavimas. Savo vaikų palaiminimas.

4. SANTYKIAI SU PRIEŠINGA LYTIMI. VIDINIO VYRO IR MOTERS HARMONIZACIJA. YIN – YANG BALANSAS.

Kiekvieno žmogaus psichikoje egzistuoja abiejų lyčių archetipai (vidinis vyras ir vidinė moteris). Vyriškumo archetipą moters psichikoje – Animus, moteriškumo archetipą vyro psichikoje – Anima. Tai pasąmoniniai modeliai, kurie kuria elgesio modelius poroje. Į savo gyvenimą pritraukiame tokius partnerius, kurie gali palaikyti šį modelį. Tad svarbu aiškintis kokie jūsų pasąmoniniai modeliai (vidinės programos) ir kaip jie įtakoja jūsų santykius su vyrais. Negalime rasti tikros visumos, kol tų dalių nesuvokiame, nepriimame ir jas slopiname. Kai tai darome, tuomet jos veikia nesąmoningai ir automatiškai, darydamos įtaką tiek vidinei mūsų būsenai, tiek santykiams su kitais žmonėmis. Kuo geriau jas įsisąmoninsime, tuo dažniau jos mums padės, o ne trukdys. 

Atliksite unikalią meditatyvinę praktiką savo „vidinio vyro“ ar „vidinės moters“ pažinimui ir įsisąmoninimui bei jų trauminių patirčių išgydymui.

5. TIKRASIS MOTERIŠKUMAS IR VYRIŠKUMAS. HARMOMINGŲ SANTYKIŲ KŪRIMO ALGORITMAI.

Vyriškų ir moteriškų energijų sąveika. Vyrų ir moterų poreikiai santykiuose. Formuosite teisingą požiūrį į moterišką ir vyrišką energijas, aiškinsimės apie jų sąveikavimą. Sėkmingo bendravimo su vyrais įgūdžių ugdymas. 

Gerinimas supratimo santykiuose su jūsų partneriu, tėvais, vaikais ar kitais artimaisiais. 

Karjera ir šeima. Ką pasirinkti? Ar suderinti? Sužinosite praktines paslaptis, kaip moteriai užsiimti mylima veikla, šeima ir savimi, kad niekas iš šių sričių nenukentėtų.

6. MOTERS PAŠAUKIMAS.  MOTERS VIDINĖ ATRAMA , VERTĖ, SAVIVERTĖ IR MEILĖ SAU.

Balansas tarp “duoti” ir “gauti”. Jo atstatymas. Savęs ir pasaulio priėmimas.

Šalinsite visus vidinius apribojimus ir negatyvius įsitikinimus apie moteriškumą, santykius, gausą ir savirealizaciją. Vysite lauk savo baimes, tvarkysitės su negatyviomis emocijomis.

7. ATLEIDIMAS, PRIĖMIMAS IR DĖKINGUMAS. O kaip gi be jų?

Savo asmeninės „Aukos istorijos“ suvokimas ir sugriovimas unikalios radikalaus atleidimo/priėmimo/dėkingumo metodikos pagalba. Turėsite galimybę iš tiesų atleisti savo skriaudikams ir efektyviai išsivalyti negatyvias emocijas, kurias jūs pasąmonėje nešiojatės galimai jau daugybę metų bei susikurti bei integruoti savo „Naujosios AŠ“ istoriją.

 

8. BONUSINIS UŽSIĖMIMAS – TIKSLAI ir PINIGAI MOTERIŠKAI. 

Kaip svajonės lemia jūsų gaunamų pinigų kiekį bei šalia jūsų esamo vyro lygį? 

Tinkami įgūdžiai, įpročiai, motyvacija bei kliūčių ir problemų kelyje į tikslą pašalinimas.

Kursas „MOTERIŠKOS LAIMĖS PASLAPTYS“ yra apie tai, kaip jaustis tikra moterimi, kaip džiaugtis mėgautis savo moteriška prigimtimi ir kaip išmokti būti iš tiesų laiminga moterimi savo moteriškame kūne.

KURSO KAINA – 229 €

DĖMESIO! Pirmoms 20 dalyvių SPECIALI kaina -

TIK 169 eurai (kaina kils)

SPECIALI DOVANA JUMS8 rytinės “Nirvana Fitness” praktikos su sertifikuota trenere GERDA VANCEVIČIŪTE, kurių pagalba jūs aktyvinsite savo energiją, atsipalaiduosite ir įgysite daugiau vidinės ramybės. Šioms rytinėms praktikoms reikia labai mažai laiko, o rezultatai akivaizdūs. 

 

Mokymų formatas:

4 sav. kursas „Moters laimės paslaptys“ vyks keturias savaites iš eilės nuo gegužės 31 d.

Mokymai vyks uždaroje Facebook grupėje. Vyks tiesioginės transliacijos 2 kartus per savaitę (išskyrus vieną savaitę, kuri bus skirta namų darbams) + savarankiškos užduotys, pratimai ir praktikos. Kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį nuo 18:30 val. susitiksime on-line. Kursą užbaigsime apibendrinimo vakaru, kurio metu suprasite, kad žengėte didelį žingsnį ir grįžti atgal nebenorėsite:). Susitikimų trukmė – 2,5 val. 

Užsiėmimų video įrašai liks uždaroje mokymų grupėje neribotą laiką, todėl galėsite žiūrėti jums patogiu metu, kol gyvuos Facebook. Moterys, kurios „gyvai“ dalyvauti negalės, visada turės galimybę peržiūrėti įrašus ar susipažinti su paskelbtomis užduotimis joms patogiu laiku.

Jūsų savarankiško darbo ir rezultatų aptarimas, savitarpio palaikymas ir atsakymai į Jūsų klausimus vyks grupėje, turint pilną lektorės ir dalyvių palaikymą. Eigoje kylančius klausimus visuomet galėsite užduoti Gintarei tiek viso kurso metu, tiek jam pasibaigus.

 

Štai nenuginčijamas faktas: šie mokymai yra viskas ko reikia MOTERIAI, kad sukurtumėt vidinės laimės ir išorinės materijos kupiną gyvenimą. Gyvenimą, kuriame pašalinant vidinius blokus santykiams, moteriškumui ir įdiegiant sėkmės įsitikinimus, turėtumėt visišką ramybę, laimę ir pilnatvę santykiuose, finansuose ir pritrauktumėte naujas galimybes.

 

Norite atkurti savo moteriškumą, pakelti savo savivertę, susigražinti savo moterišką laimę? Prisijunkite ir dalyvaukite kurse „Moters laimės paslaptys“.

 

Kas dalyvių laukia kurse:

– 7 Gintarės Davainienės vedami užsiėmimai su atgaliniu ryšiu ir galimybe užduoti asmeninius klausimus;
– daugiau nei 18 val.  sistematizuotų ir efektyvių mokymų;
– specializuotos užduotys savarankiškam darbui;

– unikalios psichoterapinės meditatyvinės praktikos; kurso įtvirtinimui ir rezultato palaikymui.
– ilgalaikė prieiga prie kurso video įrašų ir visos mokymų medžiagos. 

Jeigu skaitydama atpažinote save ar dalį gyvenimo, kurį gyvenate – kviečiame atsigręžti į savo VIDINĮ MOTERS PASAULĮ ir paieškoti tikrųjų priežasčių, kodėl gyvenime vyksta tai, kas Jums visai nepatinka ir kartojasi metai iš metų.

Nepakeitusi savo vidinio pasaulio, liksite tokia, kokia esate. Norite tikrų moteriškų pokyčių? Jei taip, tai šis kursas būtent Jums!

Negaišk laiko ir energijos vidinėms dramoms! Nukreipk savo resursus į norimus (svajonių) pokyčius!

Jei norite dalyvauti, tačiau negalite apmokėti iš karto, galite mokėti dalimis. 

Dėl mokėjimų išskaidymo parašykite info@gintaredavainiene.lt

Jei manai, kad šis kursas būtų naudingas Tavo rato moterims, dalinkis šia informacija socialiniuose tinkluose. Lai ir jos sudalyvauja.

KĄ APIE GINTARĖS MOKYMUS KALBA BUVĘ KURSO DALYVIAI?

atsiliepimai
Jaučiu kad tapau drąsesnė, aktyvesnė, pradėjau daugiau pasitikėti Visata, mokausi paleisti kontrolę. Noriu Nuoširdziai padėkoti už nuostabius kursus! Ir už Jūsų Meilę ir Šilumą kurią skleidėte mums! Ir visoms kurso dalyvėms pasiekti savo tikslo, tapti Laiminga Moterimi!
Renata Leugaudaitė
atsiliepimai
Tai trečias Gintarės seminaras kuriame dalyvauju. Man tai dovana. Tai nėra tabletė, kuri pakeičia tavo būseną per kažkiek minučių. Tai kelias, kurį pasirenki eiti, mokytis, keistis vardan savo pačios laimingo gyvenimo, kad jausti augantį džiaugsmą, meilę, tikėjimą ir visu tuo dalintis su tais kurie yra tame kelyje. Esu iki begalybes dėkinga!
Nemira Bilevičienė
atsiliepimai
Ačiū miela Gintare už nuostabų sąžiningą kursą, mums buvo duota pilna nuostabiausia informacija. Namų darbus ir meditacijas darau su malonumu. Daug kas pasikeitė, iš vyro gaunu gėlių su malonumu. Ką surašiau tas vyksta, pildosi pasakiškai. Kiek esu dalyvavusi kursuose, nuostabiausia patikimiausia asmenybė Gintarė. Ačiū už nuostabų kursą, už nuoširdumą, nuostabią informaciją, aš jau seniai to kelio ieškojau.
Tamara Javakhi
atsiliepimai
Esu be galo dėkinga už šį kursą!!! Tikrai buvo labai įdomu ir vertinga! Ir toks didelis noras daryti visus namų darbus, nes is karto jautėsi reali nauda. Beje, aš vis dar tęsiu meditacijas. Taigi, kursas dar vis tęsiasi! Labai ačiū, Gintare, už nuoširdumą, gilumą ir spinduliuojantį natūralumą, aš galėjau iš tavo pavyzdžio puikiai mokytis! lki pasimatymo kituose kursuose!
Valdonė Meylan
atsiliepimai
Nuoširdžiai dėkoju Gintare Davainiene už nuostabų kursą. Jau dabar jaučiu pokyčius savyje ir aplink. Labai tikiu, kad tai tik pradžia. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau šį kursą. Tik gailiuosi, kad neatsiradot mano gyvenime anksčiau. Tikiuosi draugauti su jumis ir toliau!
Edita Marcinkienė