Patyriminė moterų kelionė “MĖGAUKIS GYVENIMU!” prie Maggiore ežero, Italijoje (2024.09.10-15)

DĖMESIO MOTERIMS, NORINČIOMS ĮSPŪDINGŲ, ORIGINALIŲ BEI PRASMINGŲ ITALIŠKŲ VASAROS ATOSTOGŲ!

Terapinė kelionė moterims “MĖGAUKIS GYVENIMU!” – Šiaurės Italijoje, prie MAGGIORE EŽERO su Gintare Davainiene, mažoje grupėje (tik iki 5 moterų).

Kelionės data: 2024 m. rugsėjo 10-15 d.d.

DĖMESIO! Registracija į šią kelionę vykdoma iki rugpjūčio 8 d.

Yra toks posakis: „Man nereikia terapijos, man tik reikia nuvykti į Italiją“… 

O aš Jums siūlau tris viename – TERAPIJĄ ITALIJOJE SU PASIMĖGAVIMU GYVENIMU, patiriant tikrąją posakio „DOLCE FAR NIENTE” prasmę!

Šios moteriškos atostogos skirtos gilesniam savęs patyrinėjimui, norimiems transformaciniams pokyčiams bei visapusiškam atsipalaidavimui ir pasimėgavimui gyvenimu.

MAGGIORE EŽERAS (Lago di Maggiore) – antrasas pagal dydį ežeras Italijoje. Jo ilgis – 65 km, jis siauras, jungiantis Lombardijos ir Pjemonto regionus. Jo pakrantėse yra įsikūrę daug gražių ir jaukių miestukų, iš kurių populiariausi yra Streza ir Arona.  Šis ežeras nuo seno garsėja trimis gražuolėmis salomis: Isola Bella („graži”), Isola Dei Pescatori („žvejų”) ir Isola Madre („motina”). Šios salos dar žinomos Borromeo vardu ir yra lengvai pasiekiamos iš Strezos miestelio, kuriame mes ir apsistosime.
Ne veltui 1828 metais čia viešėjęs klasikas Stendhal Borromeo ežero salas apibūdino kaip vieną iš gražiausių pasaulio vietų: ”Jei tavo krūtinėje plakančią širdį dengia apsiaustas, parduok jį ir už gautus pinigus keliauk pasigrožėti Borromeo salomis. Tavo širdis bus tau dėkinga…”

Pasakiško grožio vietovė! Ypatingi patyrimai!

KELIONĖS METU JŪSŲ LAUKIA:

  • TERAPINIS MOTERŲ RATAS – terapinės užduotys, unikalios psichoterapinės bei dailės terapijos praktikos, sesijos su MAK (metaforinėmis asociatyvinėmis kortelėmis), individualios ir grupinės koučingo sesijos, gilūs ir prasmingi pokalbiai Jums pačiomis aktualiausiomis temomis (išskirtinai pagal Jūsų poreikį, laisvame stiliuje ir be išankstinės programos ar išankstinių lūkesčių, be skubėjimo ir besimėgaujant) su Gintare Davainiene.
  • MAŽA MOTERŲ GRUPĖ (iki 5 moterų). Tikra VIP kelionė! Daugiau asmeninio dėmesio!
  • GYVENIMAS STREZA MIESTELYJE (viename gražiausių Maggiore ežero miestelių), privačiuose apartamentuose su vaizdu į ežerą, labai patogioje ir vaizdingoje vietoje, šalia ežero.
  • APLANKYMAS gražiausių šio regiono “perliukų“. Aplankysime miestelius: Streza, Arona ir kitus šalimais esančius bei nuostabaus grožio ežero salas: Isola Bella (įstabius rūmus ir sodus, kriauklės formos amfiteatrą su kabančiais Babilono sodais), Isola Dei Pescatori ir Isola Madre. Apsilankysime botanikos parke „Pallavicino” (vyksime vietiniu transportu: autobusais ir/arba keltais). Apie šias vietas info rasite čia: www.isoleborromee.it/en/parco-pallavicino/
  • MĖGAVIMASIS tuo visu grožiu, puikiu oru, puikiu itališku maistu, šaunia moterų kompanija;
  • KOKYBIŠKAS IR PRASMINGAS LAIKAS SAU, POILSIS, naujos pažintys ir tiesiog puikios moteriškos ITALIŠKOS ATOSTOGOS!

Kelionės tema – SANTYKIAI MOTERIŠKAI

POTEMĖS: santykis su savimi, su savo vidine moterimi (Anima), su savo vidiniu vyru (Animus), su savo „Šviesiąja puse” bei su „Tamsiąja (Šešėline) puse”, su sau svarbiais žmonėmis; moteriška savivertė; asmeninių ribų klausimas; balansas tarp „gaunu” ir „duodu”; jūsų moteriškų energijų energetinis balansas ir sąveikavimas su vyriškomis energijomis. 

Taip pat nagrinėsime Jūsų „vidinės moters” ir „vidinio vyro” prigimtines savybes pagal Jūsų gimimo datą, kurios kiekvienai dalyvei bus paskaičiuotos, aprašytos bei išaiškintos ir pradiagnozuotos bioenergetiškai. 

Gvildensime Jūsų santykių pačius aktualiausius probleminius „reikalus“ ir drauge ieškosime jų sprendimo variantų bei vidinių resursų kaip įmanoma gilesniame lygmenyje, kad iš kelionės grįžtumėte namo visai kitoje kokybėje – pailsėjusios bei atradusios „raktus“ darniems ir išsvajotiems santykiams kurti. LAIMINGA MOTERIS – LAIMINGI VISI APLINK JĄ!
 
SANTYKIAI – visada buvo ir bus viena aktualiausių temų. Kiek ją beanalizuotum, kas kartą ją iškėlus „yra reikalų“: tarpusavio manipuliacijos, toksiški ar disfunkciniai santykiai, sąmoningai ar nesąmoningai vaidinami aukos, gelbėtojo ar agresoriaus vaidmenys, gyvenimas be meilės, noras viską kontroliuoti ir daryti pačiai, sindromas „Aš pati”, nerimas ir nesaugumas santykiuose, nuoskaudų galybė, nesugebėjimas nusibrėžti asmeninių ribų ir pasakyti NE, meilės sau ir savivertės stoka, tikro moteriškumo ar vyriškumo nesuvokimas, pasikeitimas vaidmenimis bei atsakomybėmis ir pan. Pradirbsime būtent su tuo, kas Jums šiuo metu yra aktualiausia, nes norime, kad ši kelionė Jums tikrai būtų naudinga ir transformacinė, o ne tik turistinė ir pažintinė. 

ŠI KELIONĖ – TAI „KELIONĖ KITAIP”, kurios metu suderinsime „du viename” – keliavimą ežero apylinkėse su terapinėmis praktikomis. 
BUS TIKRAI ĮDOMU, TURININGA IR LABAI NAUDINGA!

KELIONĖS ORGANIZATORĖ IR VADOVĖ – GINTARĖ DAVAINIENĖ – lektorė, holistinė terapeutė, saviugdos ir psichosomatikos specialistė, numerologė, regresologė, rašytoja, patyriminių kelionių organizatorė.

Vadovė labai myli Italiją, šią šalį laiko savo antrais namais. Ji gerai kalba itališkai, jau daug metų pastoviai vyksta į Italiją bei turi didelę keliavimo ir kelionių organizavimo patirtį.
Platesnę informaciją apie lektorę ir jos veiklas, individualias konsultacijas: http://gintaredavainiene.lt/apie-mane / FB paskyros: „Gintare Davainiene“; „Saviugda su Gintare Davainiene“, „Mokymai su Gintare Davainiene“ / Instagram ir Youtube – gintare_davainiene

KELIONĖS KAINA –  850 Eur/asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje.

Avansas patvirtinimui – 300 Eur/asm. Likusi suma – iki rugsėjo 1 d.

Į kainą įskaičiuota:

☀️ 5 nakvynės privačiuose apartamentuose su vaizdu į ežerą (P.S. viename kambaryje yra dvigulė lova, bet ji bus su atskiromis patalynėmis, kitame kambaryje – dvi viengulės lovos);

☀️ terapinė programa su Gintare Davainiene: „Terapinis Moterų Ratas“, koučingo ir psichoterapinė programa;

☀️ prigimtinių Jūsų „Vidinės moters” ir „Vidinio vyro” savybių bei užduočių pagal Jūsų gimimo datą sudarymas bei išaiškinimas (pagal „Likimo matricos” metodą) ir pradiagnozavimas bioenergetiškai☀️ kelionės vadovo paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota:
☀️ skrydis (Vilnius – Milanas Bergamo – Vilnius). Bilieto kaina nuo 160 Eur su 2 rankiniais bagažais (kuprine ir 10 kg. lagaminėliu) bei priority įlaipinimuBilietus padėsime nupirkti;

☀️ pervežimas iš/į oro uostą bei vietinių autobusų ir keltų bilietai;
☀️ papildomas maitinimas ir asmeninės išlaidos;
☀️ bilietai į lankytinus objektus (vilas ir sodus);
☀️ medicininių išlaidų draudimas (privalomas).

Duomenys apie skrydį lėktuvu: www.ryanair.com

Vilnius (VNO) – Milan Bergamo – Skrydžio numeris: FR 2871
10/09/2024, išvykimas iš Vilniaus 14:55 val. – atvykimas į Bergamo 16:25 val.

Milan Bergamo – Vilnius (VNO) – Skrydžio numeris: FR 2872
15/09/2024, išvykimas iš Bergamo 12:55 val. – atvykimas į Vilnių 16:20 val.

KONTAKTAI REGISTRACIJAI IR PASITEIRAVIMUI:
Tel. +370 698 00058 (Gintarė) arba el. paštas gintare@dreamer.lt
Registracija patvirtinama sumokėjus 300 Eur registracijos mokestį/asmeniui.

DĖMESIO! Registracija į šią kelionę vykdoma iki rugpjūčio 8 d.