NORIU PRISIJUNGTI

Unikalūs psichologiniai trijų vakarų mokymai moterims “LIKIMO GRĖBLIAI. Kodėl tokius partnerius pritraukiame?“ (teorija su praktika).

Mokymų autorė ir vedančioji - Gintarė Davainienė


„Kodėl moterys santykiuose lipa ant tų pačių grėblių?“ – pabūkite dabar su šituo klausimu...


Ar klausimas rezonuoja?

Ar jis apie Jus ir Jūsų gyvenimą?

Gal prisiminsite kažkokias istorijas savo gyvenimo, kai pas jus kažkas pasikartodavo.

Pvz. jūs susitikinėjate su vienu vyru ir jis su jumis elgiasi taip, kaip jums nepatinka, jūs nutraukiate santykius, einate į kitus – o ten ta pati situacija.

 • Galbūt naujas vyras vėl nuo kažko priklausomas, jums vėl neištikimas, vėl despotiškas, fiziškai ar emociškai smurtaujantis, tinginys, „narcizas“, „mamytės sūnelis“, darboholikas, „visai kaip tėvas“, melagis, silpnas, kurį vėl reikia „gelbėti“ ar „dvasiškai auginti“ ar pan.;
 • O gal Jūs vis tampate netgi našle arba turtinių manipuliacijų auka?
 • Gal Jūs esate amžinai meilužės statuse ir vis pritraukiate tokius, kurie nelinkę Jūsų vesti prie altoriaus?
 • Galbūt Jūsų santykiai su vyrais prasideda lyg ir gražiai, o vėliau prasideda tarsi pasikartojantys sunkumai, dramos, skandalai, su dramomis, išdavystės ir pan.?
 • Norite rimtų santykių ir patikimumo, o nuolatos įsiveliate tik į trumpalaikius romanus?
 • Gal Jūs esate ta moteris, kuri vėl ir vėl viską ima ant savo pečių: namus, išlaikymą šeimos, nes vyras to nedaro?
  Nėra abipusiškumo. Jūs ir vėl jį mylite stipriau, nei jis Jus. Norite, kad ir Jus mylėtų. Jaučiate, kad esate nepakankamai mylima, svarbi?
 • Gal ir vėl vienatvė poroje? Šeimoje kiekvienas gyvena pats sau. Atrodo, kad meilė praėjo... Nori naujų emocijų ir įspūdžių. Jūsų gyvenime vien aistros ir dramos. Vyrai Jus skaudina. Nuolatiniai nusivylimai santykiuose. Prarandate viltį ir tikėjimą meile.

Pažįstama?

Jus visa tai užknisa, jūs tokius santykius galimai pačios nutraukiate arba partneris nutraukia, bet jūs vėl ir vėl einate į kitą santykį, o ten vyras lyg ir kitas, bet situacija kartojasi.

„Saldainiuko popieriukas“ lyg ir vis gražesnis, kokybiškesni, labiau blizgantis, patrauklesnis, o išlukštenus – vėl ta pats...

Galimai tas „lipimas ant tų pačių grėblių“ vyksta jau ilgą laiką ir Jūs tiesiog veda į visišką neviltį, keliant sau klausimą „Ką gi su tuo daryti?“

Esmė ne tame, kas būtent kartojasi.

Esmė tame, kad moteris dėl kažkokios tai priežasties vėl ir vėl eina į tokias pasikartojančias situacijas, kurios iš tiesų tai ją skaudina, jai tai nemalonu, bet ji vėl atsiduria, kur tą reikia išgyventi.

Ir tai daro nesąmoningai.

Moteris, kai nesivysto, dvasiškai ir psichologiškai neauga, tai ir tempia tą problemų uodegą paskui save.

Kai tik pradeda vystytis, augti, sąmoningai suvokti kas čia iš tiesų ir kodėl jos gyvenime vyksta, tai jau ima nustoti lipti ant to „grėblio“ ir keičia savo gyvenimo scenarijus į vis jai palankesnius.

Nori pokyčių?

Nori pagaliau nustoti lipti ant tų pačių „grėblių“?

Nori pakeisti savo likimą?


Jei TAIP, tai šie mokymai skirti būtent tau.


Šie mokymai skirti toms, kurios nori sužinoti ir suprasti:

 • Kodėl taip vyksta? Kas tie „grėbliai“? Apie ką tai? Ant kokių „grėblių“ vis yra lipama?
 • Kodėl tokius vyrus pritraukiame? Kodėl nuolat patampame “aukomis”, “gelbėtojomis” ar “mamytėmis savo vyrams”?
 • Kodėl vėl įklimpstame į toksiškus, priklausomus, ko-priklausomus ar disfunkcinius santykius?
 • Kas dėl to kaltas: likimas, “karma”, gimimo data, tėvai, mes pačios, giminės programos, mūsų psichika, įsitikinimų sistemos, „juodoji magija“ ar kt.?
 • Ką tokie „grėbliniai vyrai“ savo elgesiu su jumis rodo jums kaip moteriai?
 • Kodėl niekaip nepritraukiate verto vyro? Kas yra tasai išties Jūsų vertas vyras?
 • Būti patogia ar laiminga? Ką renkiesi tu?
 • Kaip atverti moteriškumo klodus, kurie jau yra jumyse, tik gal kol kas užverti?
 • Kaip visgi pritraukti tikrai vertą, psichologiškai stiprų, o ne silpną vyrą?

Visus šiuos klausimus nagrinėsime TEORINĖJE MOKYMŲ DALYJE.

O mokymų PRAKTINĖJE DALYJE Jūsų laukia:

 • išsami pasąmoninė diagnostika savo „grėblių“ santykyje su partneriais;
 • dvi unikalios grupinės meditatyvinės psichoterapinės praktikos, kurių metu turėsite unikalią galimybę „ištraukti“ labai reikalingą informaciją iš Jūsų pasąmonės ir išsiaiškinti, kaip ten iš tikro yra su tais Jūsų „grėbliais“, kokia jų kilmė bei kam reikalingas didžiausias Jūsų dėmesys ir kokie būtų pirminiai veiksmai.

Turėsite unikalią galimybę į savo „Likimo grėblius“ pasižiūrėti Jūsų pasąmonės akimis.

ŠIE MOKYMAI – TAI PUIKI SAVIPAGALBOS PRIEMONĖ, siekiantiems suprasti ant kokių, kaip ir kada „grėblių“ lipate ir pagaliau suvokti ką su tuo daryti, kaip save apsaugoti ir kaip liautis laipioti ir nustoti viską daryti su žala sau.

Tai - puiki proga padovanoti sau LAISVĘ, kad savo rankomis galėtumėte susikurti džiaugsmo ir laimės kupiną gyvenimą, be nuolat pasikartojančių Jūsų nepageidaujamų gyvenimiškų reiškinių.

Šis mūsų susitikimas gali būti lemiamas pagrindas Jūsų esminiams pokyčiams ir kelionei į geresnį ir laimingesnį gyvenimą.

NORIU PRISIJUNGTI!

UŽSIREGISTRAVUS DABAR, PRISIJUNGIMĄ Į SLAPTĄ MOKYMŲ GRUPĘ "FACEBOOK" GAUSITE IŠ KARTO Į SAVO EL. PAŠTO DĖŽUTĘ (tikrinkite ir SPAM'o dėžutę).

VIDEO ĮRAŠAI JAU PRIEINAMI.

MOKYMŲ KAINA - 109 Eur.DĖMESIO!
ŠĮ MĖNESĮ SPECIALI KAINA - TIK 85 €

NORIU PRISIJUNGTI!

Mokymus ves GINTARĖ DAVAINIENĖ -

lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” ir „Attract Your Dreams“ autorė. Sertifikuota NLP, „ThetaHealing“, "Likimo matrica", "Meilės kodai", Reiki metodų praktikė, regresologė, karmologė, numerologė.

Baigė bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute, toliau studijuoja psichoterapiją užsienyje.

Saviugdos specialistė, konsultuojanti sielos paskirties bei karminių užduočių pagal gimimo datą nustatymo, veiklos ir partnerio savo sielai atradimo, partnerių suderinamumo bei poros bendrų užduočių nustatymo, asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais.

Patyriminių ir motyvacinių kelionių organizatorė ir vadovė. Sukaupusi virš 20 metų reikšmingą patirtį versle.

Platesnė informacija apie lektorę ir jos veiklas: www.dreamer.lt, https://gintaredavainiene.lt ; FB “Saviugda su Gintare Davainiene”

MOKYMŲ FORMATAS:

Yra 3 mokymų įrašai, kurių trukmė – iki 2,5 val.

Mokymų video įrašai liks uždaroje FB mokymų grupėje neribotą laiką, todėl galėsite žiūrėti jums patogiu metu, kol gyvuos Facebook. Jei „gyvai“ dalyvauti negalėsite, visada turėsite galimybę peržiūrėti įrašus ar susipažinti su paskelbtomis užduotimis jums patogiu laiku.

Gintarės Davainienės interviu (straipsniai) spaudoje:

 

Portalas 15min.lt - Tema “Kaip į gyvenimą pritraukti norimus dalykus”

https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/pokalbiai/samoningo-svajojimo-mokytoja-g-davainiene-dalinasi-praktikomis-kurios-padeda-pritraukti-i-gyvenima-norimus-dalykus-1040-1433030

 

Portalas 15min.lt - Tema “Likimo grėbliai. Kodėl vis pasirenkame netinkamus partnerius“

https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/santykiai/g-davainiene-vis-pasirenkam-netinkamus-partnerius-priezastys-vaikystes-traumos-ir-mastymas-1024-1564812

 

Portalas 15min.lt - Tema “Sindromas AŠ PATI“

https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/santykiai/g-davainiene-moterys-laikancios-visus-namu-kampus-daznai-nemyli-saves-ir-nepasitiki-vyru-1024-1594696

 

Portalas 15min.lt - Tema “Praktiniai patarimai apie tai, kaip svajoti, kad svajonės pildytusi“

https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/mityba/praktiniai-patarimai-apie-tai-kaip-svajoti-kad-svajones-pildytusi-1030-685321

 

Portalas 15min.lt – iš “Žinių radijo” interviu.

https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/sveikata/mokslininkai-suskaiciavo-kad-mintys-apie-svajones-sudaro-iki-puses-visu-minciu-turinio-1028-412738

 

Žurnalas „Moteris“ - Tema - „Kaip svajonę paversti tikrove“

https://www.moteris.lt/lt/psichologija/g-26434-kaip-svajone-paversti-tikrove

 

Portalas „Žmonės.lt“

Tema - “Sąmoningo svajojimo mokytoja Gintarė Davainienė: „Su svajone reikia dirbti“

https://www.zmones.lt/naujiena/samoningo-svajojimo-mokytoja-gintare-davainiene-su-svajone-reikia-dirbti.55723baa-9adf-11e8-9f90-aa000054c883

 

„KAUNO DIENA“

Tema - „Vietoje stemplės vėžio – išsipildžiusi svajonė“

https://kauno.diena.lt/raktazodziai/gintare-davainiene

KĄ APIE GINTARĖS DAVAINIENĖS KURSUS SAKO JŲ DALYVĖS?

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI:

DAUGIAU