Konsultacijos

Tavo sielos pašaukimo, gyvenimo tikslo, asmeninės misijos, karminių užduočių, tavo finansų ir santykių potencialo nustatymas pagal tavo gimimo datą bei vardą ir pavardę, remiantis kabalistine Sefirų schema, tapatinama su Gyvybės ir Pažinimo medžiais bei vakarietiška „hermetine“ tradicija, kitaip vadinamai „Taro kabala“ sistema ir numerologija.

Išskirtinis šios konsultacijos privalumas – Jūsų matricos energijų diagnostika biolokacijos metodo pagalba. Tai duoda labai tikslų Jūsų galimų problemų visose Jūsų gyvenimo srityse „bendrą vaizdą“ ir jų suvokimą bei sprendimų atradimą.

Nustatomos jūsų užduotys poroje jūsų harmoningam ir darniam gyvenimui, jūsų tarpusavio suderinamumas, remiantis vakarietiška „hermetine“ tradicija, kitaip vadinamai „Taro kabala“ ir numerologija, Ši konsultacija leis sužinoti ir suprasti:
  • kokia Jūsų bendra poros misija, kokios jūsų užduotys būtent šioje poroje;
  • kaip teisingai sąveikauti ir darniai gyventi su savo partneriu;
  • ir daug kitų svarbių dalykų.
Tavo pagrindinių karminių užduočių ir jų vykdymo nustatymas pagal Tibeto astrologiją. Ši konsultacija duos atsakymą į daugelį klausimų, kuris leis suprasti, priimti ir pradėti gyventi. Suskaičiavus ir išaiškinus jūsų karminį pasą, išsiaiškinus savo karmines užduotis ir suvokus ar jas vykdote, ar nevykdote, jūs galite labai daug ką savo gyvenime pakeisti – savo aplinką, darbą, santykius su partneriais, šeimos nariais, materialinę padėti. O svarbiausia – tai kuo skubiau pradėti savo karmines užduotis vykdyti. Ši konsultacija yra ypač aktuali tiems, kuriuos nukamavo klausimai „Kodėl visa tai vyksta būtent su manimi? Kada visa tai pasibaigs?“
Skirta vaikystėje patirtoms „šakninėms“ traumoms atrasti ir išgydyti su tikslu išspręsti daugelį Jūsų gyvenimo problemų, harmonizuoti santykius su tėvais, paleisti nuoskaudas jiems, iš pagrindų pakeisti Jūsų dabartį Jūsų pageidaujama linkme ir susikurti gyvenimą, kurį norite gyventi. Vykdydami darbą su vidiniu vaiku, galime drauge su Jumis ištirti negatyvias Jūsų vaikystės patirtis saugioje aplinkoje. Terapinis procesas ir įžvalgos jos metu gali padėti Jums susitaikyti su praeities įtaka, priimti tas patirtis, atleisti sau ir kitiems bei iš pagrindų pakeisti Jūsų dabartį Jūsų pageidaujama linkme ir susikurti gyvenimą, kurį norite gyventi.