Individuali G.Davainienės konsultacija "TAVO KITŲ METŲ PROGNOZĖ IR VIDINĖS JĖGOS, SĖKMĖS, FINANSINĖS BEI SANTYKIŲ GEROVĖS KODAI (pagal tavo gimimo datą)"

Tikriausiai norite, kad Jūsų sekantys metai Jums atneštų laimę, sėkmę, meilę, gausą, džiaugsmą ir sveikatą?

Ar norėtumėte suprasti, kuriai savo gyvenimo sričiai skirti didžiausią dėmesį ir kas gali laukti kitais metais?

Jei TAIP, tuomet ši konsultacija kaip tik Jums, nes turite unikalią galimybę sužinoti ką Jums konkrečiai reikia padaryti kitais metais pagal JŪSŲ SIELOS PLANĄ, kad Jus visus ateinančius metus lydėtų sėkmė bei sužinoti tai, kas kategoriškai daryti nerekomenduojama ir labai nenaudinga.

Sužinosite apie asmeninių metų Energijas, jų kodus ir galėsite teisingai planuoti savo gyvenimo įvykius taip, kad pati Visata duotų Jūsų sielos egzaminų „užskaitymą“.


NORIU ĮSIGYTI

Ši individuali rašytinė G.Davainienės konsultacija atliekama remiantis dvejomis unikaliomis sistemomis:

Visumine likimo matrica” (kabalistine Sefirų schema, tapatinama su Gyvybės ir pažinimo medžiais bei vakarietiška „hermetine“ tradicija, kitaip vadinama „Taro kabala“ sistema ir numerologija);

Lemties aiškinimo sistema „Likimo kodai“ (pagal Robert Lee Camp).


Ši numerologinė konsultacija Jums, jeigu norite sužinoti ir suprasti:

-
Savo viso gyvenimo ir ateinančių 2023 metų „VIDINĖS JĖGOS IR SĖKMĖS KODĄ“, suderintą su Jūsų Sielos Planu ir ką daryti, kad jį aktyvuoti.
Šis kodas – tai tam tikras skaičių derinys Jūsų „Likimo matricoje“, bylojantis apie Jūsų gyvybingumą, seksualumą, tamsiąją pusę ir pranašumą, kurį galite panaudoti gerindami savo gyvenimą. Norėdami suaktyvinti šį kodą, turite suprasti, kokia energija yra, kaip ji iššifruojama ir kaip ja galima naudotis.

- Savo ateinančių 2023 metų „FINANSINĖS IR SANTYKIŲ GEROVĖS KODUS“, suderintus su Jūsų Sielos Planu ir ką daryti, kad juos aktyvuoti.
Šie kodai – tai tam tikri skaičių deriniai Jūsų „Likimo matricoje“, bylojantys apie Jūsų finansines bei santykių galimybes. Jų pagalba sužinosite kodėl galimai turite problemų su finansais ir santykiais bei ką daryti, kad jų neturėti.

- Kam šiuos kodus reikia aktyvuoti? Kai jie aktyvūs, tai leidžia įeiti į sėkmės ir finansinį, bei sėkmingų santykių srautą, kad plaukti pasroviui link savo sielos tikslų, pritraukti gausą į savo gyvenimą. Kai jie veikia ir kada Jūsų asmeninės energijos pliuse, tuomet viskas einasi labai lengvai ir tarsi savaime, nes būnate Dieviškame sraute. Tai unikalios Jūsų metų galimybės kuriomis reikia pasinaudoti.

- Prognozę metams pagal unikalų metodą „LIKIMO KORTOS“. Ši sistema apibrėžia mūsų karminį likimą kaip gyvenimo kelią, kurį mes patys anksčiau numatėme dabartiniam gyvenimui. Ji yra ne tiek spėjamoji, kiek edukacinė. Bet koks įvykis, bet koks santykis su kitais žmonėmis mus visada kažko išmoko ir padeda tobulėti ir, kad įvykiai, geri ar blogi, ateina tam, kad mus kažko išmokytų. Tad nelaukite, kol kažkas nutiks. Imkitės iniciatyvos patys ir pasidomėkite kas Jūsų laukia kitais metais, priklausomai nuo Jūsų gimimo datos, sužinokite sau naudingą informaciją apie savo ateitį ir panaudokite gautą informaciją išmintingai vardan savo gerovės, kad 2023-ieji būtų geriausi Jūsų gyvenimo metai!
P.S. Metinis ciklas „Likimo kortose“ prasideda ne sausio 1-ąją ar pirmą žiemos jaunatį, kaip kinų horoskope, o tavo gimtadienio datą.

- Sužinosite Jūsų pagrindinį einamąjį planetinį laikotarpį bei Jūsų visus likusius planetinius laikotarpius naujametinėje schemoje bei kas gali nutikti Jums per šį laikotarpį (kokie galimi įvykiai, patirtys ar asmuo, kuris tam tikru laikotarpiu atliks lemiamą vaidmenį Jūsų gyvenime bei su kuo susiję tie Jūsų gyvenimo įvykiai ar patirtys).

- Sužinosite savo PAGRINDINĘ GIMIMO DIENOS KORTĄ. Ji apibūdina mūsų sielos tapatybę šiame gyvenime. Tai korta, kuri valdė planetą mūsų gimimo dieną. Ji mums pasako labai daug apie mūsų pačių asmenybę ir mūsų meilės santykių ypatumus.

- Sužinosite savo PLUTONO IR PASEKMIŲ KORTAS. Plutonas parodo didžiausią skaičiuojamo laikotarpio (pvz. metų) problemą, kurią teks įveikti; su kuo bus susieta pagrindinė žmogaus transformacija. Atstovauja apvaizdos („Dievo valia“), nematomos galios, virsmo, persikeitimo principams. Simbolizuoja kokybinius pokyčius, transformaciją, atgimimą, mirtį, atgimimą, apsivalymą, atgimimą. Asmuo Plutone yra tas, kuris pašauktas pakeisti tavo gyvenimą, atskleisti pagrindines tavo charakterio problemas. Asmuo, atsiradęs dėl Plutono, yra asmuo, kuris jums yra atlygis už jūsų išgyventą (arba pradėtą) transformaciją.

- Sužinosite savo PERSPEKTYVŲ KORTĄ.

Labai džiaugiuosi galėdama pasidalinti su Jumis unikaliu „pažvelgimo į savo ateitį“ įrankiu, kuris gali Jums labai padėti.

Konsultuoja GINTARĖ DAVAINIENĖ.

Platesnę informaciją apie ją ir jos idėjas rasite:

Tinklapiuose:
https://www.gintaredavainiene.lt/apie-mane/ www.dreamer.lt

FB paskyrose:
- „Gintarė Davainienė“
https://www.facebook.com/gintare.davaine/
- „Saviugda su Gintare Davainiene“
https://www.facebook.com/gintares.davainienes
- grupėje „Mokymai su Gintare Davainiene“
https://www.facebook.com/groups/4224408714346794
- „Kelionės su Gintare Davainiene“
https://www.facebook.com/kelionessugintare2022
- Instagram‘e – gintare_davainiene

Praėjusių švenčių proga, šios konsultacijos kaina su nuolaida – 79 Eur (vietoje 99 Eur).


Dėmesio! Konsultuojama tik raštu. Gausite visą apskaičiuotą ir aprašytą medžiagą el. paštu.
P.S. jei pageidausite papildomo žodinio išaiškinimo, tuomet dar reikės papildomai sumokėti 40 Eur.

Konsultacijai yra reikalinga: Tavo gimimo data bei vardas ir pavardė kaip iš gimimo liudijimo (moterims – ir mergautinė pavardė). Gimimo laiko nereikia.

Kontaktai registracijai arba pasiteiravimui: el. paštas gintare@dreamer.lt arba tel. 8-698-00058.
Būtina išankstinė registracija.
Apie kitas G. Davainienės konsultacijas plačiau >>>

GINTARĖ DAVAINIENĖ -

lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” ir „Attract Your Dreams“ autorė. Saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė. Sertifikuota NLP, „ThetaHealing“, Reiki metodų praktikė, regresologė, karmologė, numerologė.

Baigė bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute, toliau studijuoja psichoterapiją Lietuvoje ir užsienyje.

Saviugdos specialistė, konsultuojanti sielos paskirties bei karminių užduočių pagal gimimo datą nustatymo, veiklos ir partnerio savo sielai atradimo, partnerių suderinamumo bei poros bendrų užduočių nustatymo, asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais.

Patyriminių ir motyvacinių kelionių organizatorė ir vadovė. Turi 16 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 25 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį.

Platesnę informaciją apie lektorę ir jos idėjas rasite: www.dreamer.lt, https://gintaredavainiene.lt ; FB “Saviugda su Gintare Davainiene”

APIE GINTARĘ DAVAINIENĘ KALBA: