Patyriminė kelionė moterims “GRAIKIJA MOTERIŠKAI” Evijos saloje (Graikijoje) 2024.10.14-21

DĖMESIO VISOMS MOTERIMS – VERTINANČIOMS PRASMINGAS KELIONES!

 Nauja patyriminė kelionė moterims “GRAIKIJA MOTERIŠKAI”  – savaitė žavingoje EVIJOS SALOJE, (GRAIKIJOJE), aplankant ATĖNUS, EDIPO VERSMES IR METEOROS VIENUOLYNUS 

su Gintare Davainiene ir Kristina Rinkevičiūte.

 

Kelionės data: 2024 m. spalio 14-21 d.d. VIETŲ YRA. Registracija į šią kelionę vykdoma iki spalio 5 d.

EVIJOS SALA – tikrai nuostabi vieta moteriškoms atostogoms.

 

KELIONĖ „GRAIKIJA MOTERIŠKAI“ reiškia:

– POILSIS ir ATOSTOGOS MOTERIŠKAI, t.y. „PASILEIDUS PLAUKUS“ ir TĖKMĖJE, lengvai, pilnai atsipalaidavus, be rūpesčių ir kontrolės, džiaugsmingai, atsižvelgiant į savo norus ir poreikius, stebint savo būsenas ir pojūčius, poilsiaujant prie jūros, sveikatinantis mineralinėse versmėse, lengvai terapinantis, keliaujant po  žymiausias ir gražiausias vietas šios vietovės vietas.

– EKSKURSINĖ PROGRAMA SU KRISTINA („Kristuras”) – dvi ekskursijos, pilnos naujų įspūdžių, žinių, kvapą gniaužiančių vaizdų ir naujų nepamirštamų potyrių: 

  • Kelionė į METEORŲ VIENUOLYNUS – uolas virš debesų – Graikijos gamtos stebuklą!
  • Kelionė į ATĖNŲ MIESTĄ ir AKROPOLIO ANSAMBLĮ – antikinio žmogaus rankų sukurtą stebuklą – Graikijos simbolį!
  • Sveikatinimąsis EVIJOS SALOS EDIPSO MIESTELIO TERMINIUOSE ŠALTINIUOSE – šiltuose ir karštuose mineraliniuose vandenyse, trykštančiuose iš žemės gelmių. Jų gydomoji galia žinoma nuo seno: žmogaus kūnas teigiamai reaguoja į vandenį, garus bei šilumą. Manoma, jog visa tai aktyvizuoja ląstelių gebėjimą atsinaujinti. Archeologiniai radiniai patvirtina, kad mineralinio vandens procedūros žmogaus gydymui ir relaksacijai buvo naudotas jau bronzos amžiuje, prieš 5000 metų. Vienais seniausių vandens kurortų laikomos 6-ajame šimtmetyje pr. m. e. buvusios vandens gydyklos Epidaure, Graikijoje, kur kariai po mūšio atgaudavo savo jėgas. Įrodyta, kad vandens terapija teigiamai veikia sveikatą, ypač širdies-kraujagyslių, kaulų-raumenų, endo – krininę, nervų ir kitas sistemas. Terminis vanduo naudingas odai, nes turi daugybę mineralinių druskų ir mikroelementų. Jūs turėsite puikią galimybę išbandyti šių vandenų stebuklus!
  • Objektų lankymo tvarka arba ekskursijų eilės tvarka gali keistis, priklausomai nuo daugelio sąlygų. Ekskursijų vadovės ar kelionių vadovės jūsų kelionės metu taip pat gali keistis.

– MĖGAVIMASIS tuo visu grožiu bei šiltu oru, puikiu graikišku maistu, šaunia moterų kompanija;

– DALYVAVIMAS PATYRIMINĖJE TERAPINĖJE PROGRAMOJE su mentore Gintare Davainiene

TERAPINĘ PROGRAMĄ SUDARO:

  • TERAPINIS MOTERŲ RATAS – psichologinė dalyvių individualių situacijų analizė, specialiai parinktos terapinės užduotys, psichoterapinės bei dailės terapijos praktikos, individualios ir grupinės koučingo sesijos, gilūs ir prasmingi pokalbiai Jums pačiomis aktualiausiomis temomis bei transformuojančios Teta meditacijos;
  • PAŽINTIS SU JUMYSE ESANČIOMIS 5 STICHIJOMIS (Ugnis, Medis, Vanduo, Metalas, Žemė) bei jas atitinkančiais 5 MOTERŲ ARCHETIPAIS, t.y. penkiomis moteriškumo būsenomis (Meilužė, Mergaitė, Žynė, Karalienė ir Šeimininkė). Nagrinėsime šių archetipų šviesias bei šešėlines puses, sužinosite kurie archetipai jumyse vyraujantys, kurie „miegantys“. Tas būsenas, kurios Jumyse miega – pažadinsime, o kurios „pasisukusios” juodąja puse – koreguosime. Aiškinsimės kaip visas būsenas apjungti, kad taptumėte dar moteriškesnėmis ir seksualesnėmis, pilnutinėmis ir iš tiesų laimingomis moterimis. O svarbiausia – sužinosite kaip šiems moteriškiems archetipams geriausiai ir išmintingai kontaktuoti su vyriškais archetipais, kad santykiuose būtų darna ir harmonija. Svarbumo suteiksime ir moters seksualumo temoms (jei norėsite nerti dar giliau).

 Kelionės terapinės programos tema – KELIONĖ GILYN Į SAVO MOTERIŠKĄ PRIGIMTĮpasinėrimas į tikrąjį moteriškumą, į savo esatį, moteriškumo atskleidimas ir vidinės moters išlaisvinimas (per savo vidinės mergaitės bei savo moteriškų būsenų pažinimą ir išlaisvinimą), moteriško ir vyriško pradų savyje subalansavimas, vyriško prado priėmimas. Atliksite unikalias meditatyvines praktikas savo vidinės mergaitės išslaisvinimui bei savo vidinės moters (Anima) ir vidinio vyro (Animus) subalansavimui.

– LAIKAS TIK SAU, POILSIS, naujos pažintys ir tiesiog puikios moteriškos GRAIKIŠKOS ATOSTOGOS!

Šios moteriškos atostogos skirtos gilesniam savo tikrosios moteriškos prigimties patyrinėjimui bei tikrojo moteriškumo išskleidimui, norimiems transformaciniams pokyčiams bei visapusiškam atsipalaidavimui, pozityviai moteriškai įkrovai ir pasimėgavimui gyvenimu.

Jūsų laukia visiškas atsinaujinimas tarp sąmoningų moterų.

KELIONĖS ORGANIZATORĖS IR VADOVĖS GINTARĖ DAVAINIENĖ ir KRISTINA RINKEVIČIŪTĖ

GINTARĖ DAVAINIENĖ: lektorė, holistinė terapeutė, saviugdos ir šiuolaikinės psichosomatikos specialistė, numerologė, regresologė, bioenergetikė, rašytoja, patyriminių kelionių organizatorė. 

Platesnę informaciją apie lektorę ir jos veiklas, individualias konsultacijas: www.gintaredavainiene.lt/apie-mane/ 

KRISTINA RINKEVIČIŪTĖ: licencijuota gidė, ekskursijų ir kelionių organizatorė. Agentūros MB KRISTURAS – „KrisTravel” vadovė. 

KELIONĖS KAINA: 1190 Eur/asmeniui, gyvenant viešbutyje dviviečiuose ir triviečiuose kambariuose, su pusryčiais. Priemoka už vienvietį kambarį – 180 Eur.

Avansas patvirtinimui – 300 Eur/asm. Likusi suma – iki spalio 1 d.

Maksimalus moterų skaičius – 10 moterų.

Į kainą įskaičiuota:

– 7 nakvynės viešbutyje (su pusryčiais);

– patyriminė koučingo ir psichoterapinė programa su Gintare Davainiene;

– gidas ir dvi ekskursinės programos; kelių valandų žygiai aplink Edipso miestelį;

– pervežimas iš/į oro uostą ir kelionės organizatoriaus ir vadovo paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota:

– skrydis (Vilnius–Atėnai–Vilnius) ir du rankiniai bagažai (kuprinė ir 10 kg. lagaminėlis bei priority įlaipinimas) – nuo 190 Eur. Bilietus padėsime nupirkti;

– Ekskursinė programa ir gidas į kitas, kelionės metu siūlomas ekskursijas;

– Įėjimas į lankomus objektus ekskursijų metu. Ekskursijoms turėti apie 40 EUR;

– papildomas maitinimas ir asmeninės išlaidos;

– medicininių išlaidų draudimas (privalomas).


Duomenys apie skrydį lėktuvu: www.ryanair.com

Vilnius (VNO) – Atėnai – Skrydžio numeris: FR 4979
14/10/2024, išvykimas iš Vilniaus 09:10 val. – atvykimas į Atėnus 12:15 val.
Atėnai – Vilnius (VNO) – Skrydžio numeris: FR 4978
21/10/2024, išvykimas iš Bergamo 05:45 val. – atvykimas į Vilnių 08:45 val.

KONTAKTAI REGISTRACIJAI IR PASITERAVIMUI:

Tel. +370 698 00058 (Gintarė) arba el. paštas gintare@dreamer.lt

Registracija patvirtinama sumokėjus 300 Eur registracijos mokestį/asmeniui.

DĖMESIO! Registracija į šią kelionę vykdoma tik iki spalio 5 d.