Patyriminė-poilsinė kelionė MOTERIMS „PAŽINK PASAULĮ IR SAVE!” Dubajuje su mentore GINTARE DAVAINIENE

Kviečiame prisijungti į kelionę su GINTARE DAVAINIENE tuos, kuriems patinka KELIONĖS KITU KAMPU (kai poilsis derinamas su savęs pažinimu), ir apsilankyti prabangiausiame, novatoriškiausiame ir kosmopolitiškiausiame, sau pasaulyje lygių neturinčiame Jungtinių Arabų Emyratų mieste – DUBAJUJE.

Gintarė Jus kviečia drauge aplankyti ir šiuo metu Dubajuje vykstančią pasaulinę EXPO parodą https://www.expo2020dubai.com ir Lietuvos paviljoną https://expo2020.lt/lt/ 

Ar kada lankėtės kurioje nors pasaulinėje EXPO parodoje? Jei ne, tai būtinai turėtumėte apsilankyti. Nes tos parodos – kažkoks „kosmosas!!!“
Pasaulinės parodos vyksta nuo 1851 m. Savo reikšme ir populiarumu jos lyginamos su olimpinėmis žaidynėmis ir kitais svarbiausiais tarptautiniais renginiais. Dabar pasaulinės EXPO parodos rengiamos kas penkerius metus ir trunka šešis mėnesius. Ši paroda turėjo prasidėti 2020 m. spalį, bet dėl pandemijos buvo atidėta metams. Ji prasidėjo 2021 metų spalį ir baigsis 2022 m. kovo 31 d. Tad dar turime galimybę suspėti “įsėsti į paskutinį traukinį” :)


Gintarė Davainienė šioje parodoje dalyvavo du kartus kaip LT paviljono komandos narė:

- parodoje EXPO LISBON’1998 (Portugalijoje) – buvo atsakinga už prekybą LT paviljone suvenyrais;
- parodoje EXPO ZARAGOSA’2008 (Ispanijoje) – buvo LT paviljono baro vadovė ir taip pat atsakinga už prekybą suvenyrais. Jos prisiminimai iš šių parodų – patys nuostabiausi jos gyvenime! Iš asmeninės patirties jis sako, kad pamatyti tokią parodą bent vieną kartą gyvenime tikrai labai verta, netgi būtina, tad ji kviečia Jus jungtis ir aplankyti ją drauge.

Kelionės metu Jūsų laukia:
- patyriminė programa su lektore ir rašytoja Gintare Davainiene;
- apsilankymas pasaulinėje „EXPO‘2022” parodoje (vieną dieną)
- prasmingi pokalbiai ir paskaitos Jums pačiomis aktualiausiomis gyvenimiškomis temomis;
- patyriminės užduotys ir psichoterapinės praktikos;
- laikas tik SAU, naujos pažintys ir tiesiog PUIKIOS ATOSTOGOS!
PATYRIMINĖ PROGRAMA (pagal Jūsų poreikį, laisvame stiliuje ir be išankstinės programos ar išankstinių lūkesčių) su Gintare Davainiene.


Kelionės tema – SANTYKIAI: su savimi, savo vidiniu vaiku, Kūrėju, materialiu ir dvasiniu pasauliu, artimaisiais (sutuoktiniais, tėvais, vaikais), darbine aplinka, giminės egregoru ir pan. Dirbsime su tuo, kas Jums tuo momentu šioje temoje bus svarbiausia.


Santykiai – viena aktualiausių temų. Kiek ją beanalizuotum, kas kartą ją iškėlus „yra reikalų“: tarpusavio manipuliacijos, toksiški ar disfunkciniai santykiai, sąmoningai ar nesąmoningai vaidinami aukos, gelbėtojo ar agresoriaus vaidmenys, gyvenimas be meilės, nuoskaudų galybė, nesugebėjimas nusibrėžti asmeninių ribų ir pasakyti NE, meilės sau ir savivertės stoka, tikro moteriškumo ar vyriškumo nesuvokimas, pasikeitimas vaidmenimis ir atsakomybėmis ir pan.


Gvildensime Jūsų santykių probleminius „reikalus“ ir drauge ieškosime jų sprendimo variantų bei vidinių resursų, kad iš kelionės grįžtumėte namo visai kitoje kokybėje – pailsėję bei atradę „raktus“ darniems ir išsvajotiems santykiams kurti.

Lektorės kompetencija leidžia plačiai aprėpti žmonių tarpusavio santykių temą. Gintarė dalinsis savo sukauptomis unikaliomis žiniomis ir kylančiomis momentinėmis įžvalgomis, atliksime specialias psichoterapines praktikas, meditacijas bei patyrimines užduotis. Gintarė yra internetinių kursų „Išsvajota partnerystė“, „Palaiminta santuoka“, „Laiminga moteris“, „Sąmoningos svajojimo paslaptys“ autorė ir vedančioji.

GINTARĖ DAVAINIENĖ – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk tikrove” ir „Attract Your Dreams“ autorė. Sertifikuota NLP, ThetaHealing®, Reiki, „Likimo matrica“, „Meilės kodai“, „Karminis pasas“ metodų praktikė, numerologė, regresologė.
Baigė bazines Geštalto psichoterapijos studijas Vilniaus Geštalto institute. Toliau psichoterapiją studijuoja užsienyje (specializacija – vaikystės psicho-traumos ir psichosomatika).
Saviugdos specialistė, konsultuojanti sielos paskirties bei karminių užduočių pagal gimimo datą nustatymo, veiklos ir partnerio savo sielai atradimo, poros suderinamumo, asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais.
Patyriminių ir motyvacinių kelionių organizatorė ir vadovė. Turi daugiametę įmonių kūrimo bei valdymo bei tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį.
Platesnę informaciją apie lektorę ir jos veiklas, individualias konsultacijas rasite internetiniuose puslapiuose: 
www.gintaredavainiene.lt ir www.dreamer.lt / FB paskyrose: Gintare Davainiene; „Saviugda su Gintare Davainiene“; „Nemokami seminarai su Gintare Davainiene“ / Instagram – gintare_davainiene bei Youtube.

DATA: 2022 m. kovo 13-21 d.


VIETA: Dubajus (JAE)


DALYVIŲ SKAIČIUS: iki 7 moterų.


INVESTICIJA:

Trukmė: 9 dienos/8 naktys
Kaina: 1777 Eur
Avansas: 377 Eur/asmeniui. Likutis 30 d. iki kelionės pradžios.

Į kainą įskaičiuota:

 • Skrydis Vilnius – Dubajus – Vilnius (su persėdimu Stambule);
 • Registruotas ir rankinis bagažai;
 • pervežimai iš/į oro uosto į viešbutį;
 • 7 nakvynės Millennium Place Marina 4* viešbutyje, dviviečiuose kambariuose;
 • Pusryčiai ir vakarienė;
 • Patyriminė koučingo programa su Gintare Davainiene.

Į kainą neįskaičiuota:

 • pietūs, gėrimai vakarienės metu;
 • miesto mokestis (nuo 3 iki 6 USD asmeniui/parai);
 • asmeninės išlaidos;
 • PGR testai
 • bilietas į EXPO parodą apie 28 USD;
 • ekskursijos;
 • kelionės draudimas. REKOMENDUOJAME: įsigyti medicininių išlaidų draudimą apimantį kelionės išlaidų draudimo paslaugą Covid-19 ligos atveju.

Atvykus į viešbutį imamas užstatas grynais arba rezervuojama svečio kreditinėje kortelėje, po išvykimo grąžinamas. Užstato dydis prasideda nuo apie 50 USD kambariui/parai.

REGISTRACIJAI IR PASITEIRAVIMUI: el.paštu labas@kelioniufejos.lt arba tel. +37065986989 (Laura)

KELIONĖS EIGA IR PROGRAMA BUS KOREGUOJAMA IR KURIAMA PAGAL GRUPĖS POREIKĮ

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI:

DAUGIAU