Terapinė poilsinė kelionė moterims “MEILĖ SAU ir MOTERIŠKA LAIMĖ!” 2023 08 19-24

DĖMESIO MOTERIMS, NORINČIOMS ĮSPŪDINGŲ BEI PRASMINGŲ ITALIŠKŲ VASAROS ATOSTOGŲ!

Terapinė poilsinė kelionė moterims “MEILĖ SAU ir MOTERIŠKA LAIMĖ!” – Šiaurės Italijoje, prie GARDOS EŽERO su Gintare Davainiene, mažoje grupėje (max 7 moterys).

Kelionės data: 2023 m. rugpjūčio 18-23 d.d. (5 naktys).

DĖMESIO! Registracija į šią kelionę vykdoma tik iki rugpjūčio 3 d.

Yra toks posakis: „Man nereikia terapijos, man tik reikia nuvykti į Italiją“…

O aš Jums siūlau du viename – TERAPIJĄ ITALIJOJE 🙂

Šios moteriškos vasariškos atostogos skirtos gilesniam savęs patyrinėjimui, norimiems transformaciniams pokyčiams bei visapusiškam atsipalaidavimui ir pasimėgavimui gyvenimu.

GARDOS EŽERAS (Lago di Garda arba Benaco) – didžiausias ežeras Italijoje, esantis šiaurinėje šalies dalyje, tarp Brešos ir Veronos miestų. Tarp Alpių esantis gėlo vandens ežeras, kitaip dar vadinamas „Italijos perlu“, patenka į dešimtuką tarp gražiausių pasaulyje esančių ežerų. Tikrai turėsite ką pamatyti! Pasakiško grožio vietovė ir kvapą gniaužiantys vaizdai.

KELIONĖS METU JŪSŲ LAUKIA:

– TERAPINIS MOTERŲ RATAS – terapinės užduotys, unikalios psichoterapinės praktikos, individualios ir grupinės koučingo sesijos, gilūs ir prasmingi pokalbiai Jums pačiomis aktualiausiomis temomis bei transformuojančios meditacijos (pagal Jūsų poreikį, laisvame stiliuje ir be išankstinės programos ar išankstinių lūkesčių, be skubėjimo ir besimėgaujant) su Gintare Davainiene; 

GYVENIMAS STABIAME MIESTELYJE SIRMIONE (3* viešbutyje) ant GARDOS ežero kranto;

– APLANKYMAS gražiausių šio ežero miestelių “perliukų“ ežero pietinėje dalyje: Sirmione, Salo, Dezensano del Garda, Pesciera del Garda (vyksime vietiniu transportu: autobusais ir/arba keltais) ir MĖGAVIMASIS tuo visu grožiu bei šiltu oru, puikiu itališku maistu, šaunia moterų kompanija;

– PRASMINGAS LAIKAS SAU, POILSIS, naujos pažintys ir tiesiog puikios moteriškos ITALIŠKOS ATOSTOGOS!

 

Kelionės tema – MEILĖ SAU ir MOTERIŠKA LAIMĖ. Šias temas gvildensime per SANTYKIŲ prizmę: santykių su savimi, savo vidiniu vaiku, Kūrėju, materialiu ir dvasiniu pasauliu, artimaisiais (sutuoktiniais, tėvais, vaikais), darbine aplinka, pinigais ir pan. Dirbsime su tuo, kas Jums tuo momentu šioje temoje bus svarbiausia. Tikslas – atstatyti savo savivertę ir iš naujo pamilti save bei sugrįžus namo, kurti harmoningus santykius su savimi ir savo artimaisiais.

 

Santykiai – viena aktualiausių temų. Kiek ją beanalizuotum, kas kartą ją iškėlus „yra reikalų“: tarpusavio manipuliacijos, toksiški ar disfunkciniai santykiai, sąmoningai ar nesąmoningai vaidinami aukos, gelbėtojo ar agresoriaus vaidmenys, gyvenimas be meilės, nuoskaudų galybė, nesugebėjimas nusibrėžti asmeninių ribų ir pasakyti NE, meilės sau ir savivertės stoka, tikro moteriškumo ar vyriškumo nesuvokimas, pasikeitimas vaidmenimis ir atsakomybėmis ir pan. Gvildensime Jūsų santykių probleminius „reikalus“ ir drauge ieškosime jų sprendimo variantų bei vidinių resursų, kad iš kelionės grįžtumėte namo visai kitoje kokybėje – pailsėję bei atradusios „raktus“ darniems ir išsvajotiems santykiams kurti.

KELIONĖS ORGANIZATORĖ IR VADOVĖ – GINTARĖ DAVAINIENĖ – lektorė, holistinė terapeutė, saviugdos ir psichosomatikos specialistė, numerologė, regresologė, rašytoja, patyriminių kelionių organizatorė. 

Lektorės kompetencija leidžia plačiai aprėpti santykių temą. Gintarė yra internetinių kursų „Svajonių partnerystė“, „Palaiminta santuoka“, „Laiminga moteris“, „Vidinės moters išgydymas“, „Sąmoningos svajojimo paslaptys“, „Atrask sielos veiklą“, „Tikrasis atleidimas“ autorė ir vedančioji.

Vadovė labai myli Italiją, šią šalį laiko savo antrais namais. Ji gerai kalba itališkai, jau daug metų pastoviai vyksta į Italiją bei turi didelę keliavimo ir kelionių organizavimo patirtį.

 

Platesnę informaciją apie lektorę ir jos veiklas, individualias konsultacijas: http://gintaredavainiene.lt/apie-mane / FB paskyros: „Gintare Davainiene“; „Saviugda su Gintare Davainiene“, „Mokymai su Gintare Davainiene“ / Instagram – gintare_davainiene 

KELIONĖS KAINA – 1090 Eur/asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje. 

Avansas patvirtinimui – 300 Eur/asm. Likusi suma apmokama iki rugpjūčio 1 d.

Į kainą įskaičiuota:​

  • 5 nakvynės puikiame viešbutyje „Hotel Smeraldo“ (3*), dviviečiuose kambariuose, ant ežero kranto;

  • puikūs pusryčiai;

  • patyriminė koučingo ir psichoterapinė programa su Gintare Davainiene.

Į kainą neįskaičiuota:

  • skrydis Vilnius – Milanas Bergamo – Vilnius (~ nuo 160 Eur) ir bagažas (bilietus padėsime nupirkti);

  • pervežimas iš/į oro uosto į viešbutį (nuo 50 iki 80 Eur, priklausomai nuo grupės dydžio);

  • vietinių autobusų ir keltų bilietai bei bilietai į lankytinus objektus;

  • papildomas maitinimas (pietūs ir vakarienė);

  • asmeninės išlaidos;

  • medicininių išlaidų draudimas (privalomas).

 

Duomenys apie skrydį lėktuvu: www.ryanair.com 

Vilnius (VNO) – Milan Bergamo – Skrydžio numeris: FR 2871

19/08/2023, išvykimas iš Vilniaus 12:05 val. –  atvykimas į Bergamo 13:40 val.

Milan Bergamo – Vilnius (VNO) – Skrydžio numeris: FR 2872

24/08/2023, išvykimas iš Bergamo 06:40 val. – atvykimas į Vilnių 10:10 val.

 

KONTAKTAI REGISTRACIJAI IR PASITERAVIMUI: 

Tel. +370 698 00058 (Gintarė) arba el. paštas  gintare@dreamer.lt 

Registracija patvirtinama sumokėjus 300 Eur registracijos mokestį/asmeniui.

 

DĖMESIO! Registracija į šią kelionę vykdoma tik iki rugpjūčio 3 d.