Patyriminė kelionė moterims “MEILĖ SAU IR MOTERIŠKA LAIMĖ” 2023.04.18-23 d.

Patyriminė kelionė moterims “MEILĖ SAU IR MOTERIŠKA LAIMĖ” – Šiaurės Italijoje, prie GARDOS EŽERO su Gintare Davainiene, mažoje grupėje (max 5 moterys).

Kelionės data – 2023 m. balandžio 18-23 d. (5 naktys).

DĖMESIO! Registracija į šią kelionę vykdoma tik iki balandžio 7 d.

GARDOS EŽERAS (Lago di Garda arba Benaco) – didžiausias ežeras Italijoje, esantis šiaurinėje šalies dalyje, tarp Brešos ir Veronos miestų. Tarp Alpių esantis gėlo vandens ežeras, kitaip dar vadinamas „Italijos perlu“, patenka į dešimtuką tarp gražiausių pasaulyje esančių ežerų. Tikrai turėsite ką pamatyti! Pasakiško grožio vietovė ir kvapą gniaužiantys vaizdai.

KELIONĖS METU JŪSŲ LAUKIA:

PATYRIMINĖ PROGRAMA (pagal Jūsų poreikį, laisvame stiliuje ir be išankstinės programos ar išankstinių lūkesčių) su Gintare Davainiene:

patyriminės užduotys, unikalios psichoterapinės praktikos bei meditacijos;
prasmingi pokalbiai pačiomis aktualiausiomis temomis ir savęs pažinimo įrankių parinkimas;

GYVENIMAS LABAI VAIZDINGOJE VIETOJE ANT KALNO (4* viešbutyje su SPA zona) su nuostabiu ežero vaizdu;

APLANKYMAS gražiausių šio ežero miestelių “perliukų“: Limone sul Garda, Malcesine ir Baldo kalnas, Riva del Garda (vyksime vietiniu transportu: autobusais ir/arba keltais) ir MĖGAVIMASIS tuo visu grožiu bei šiltu oru, puikiu itališku maistu, šaunia moterų kompanija;

LAIKAS SAU, POILSIS, naujos pažintys ir tiesiog puikios moteriškos ATOSTOGOS!

Kelionės tema – MEILĖ SAU ir MOTERIŠKA LAIMĖ. Šias temas gvildensime per SANTYKIŲ prizmę: santykių su savimi, savo vidiniu vaiku, Kūrėju, materialiu ir dvasiniu pasauliu, artimaisiais (sutuoktiniais, tėvais, vaikais), darbine aplinka, pinigais ir pan. Dirbsime su tuo, kas Jums tuo momentu šioje temoje bus svarbiausia. Tikslas – atstatyti savo savivertę ir iš naujo pamilti save bei sugrįžus namo, kurti harmoningus santykius su savimi ir savo artimaisiais.

Santykiai – viena aktualiausių temų. Kiek ją beanalizuotum, kas kartą ją iškėlus „yra reikalų“: tarpusavio manipuliacijos, toksiški ar disfunkciniai santykiai, sąmoningai ar nesąmoningai vaidinami aukos, gelbėtojo ar agresoriaus vaidmenys, gyvenimas be meilės, nuoskaudų galybė, nesugebėjimas nusibrėžti asmeninių ribų ir pasakyti NE, meilės sau ir savivertės stoka, tikro moteriškumo ar vyriškumo nesuvokimas, pasikeitimas vaidmenimis ir atsakomybėmis ir pan. Gvildensime Jūsų santykių probleminius „reikalus“ ir drauge ieškosime jų sprendimo variantų bei vidinių resursų, kad iš kelionės grįžtumėte namo visai kitoje kokybėje – pailsėję bei atradusios „raktus“ darniems ir išsvajotiems santykiams kurti.

Lektorės kompetencija leidžia plačiai aprėpti santykių temą. Gintarė dalinsis savo sukauptomis unikaliomis žiniomis ir kylančiomis momentinėmis įžvalgomis, atliksime specialias psichoterapines praktikas, meditacijas bei patyrimines užduotis. Gintarė yra internetinių kursų „Išsvajota partnerystė“, „Palaiminta santuoka“, „Laiminga moteris“, „Vidinės moters išgydymas“, „Sąmoningos svajojimo paslaptys“, „Atrask sielos veiklą“ autorė ir vedančioji.

DĖMESIO! Kelionėje jūsų laukia unikalus transformacinis psichoterapinis žaidimas „Moteriška laimė“, kurio pagalba suvoksite kaip leisti sau būti pačiai savimi, mylėti ir vertinti save, atstatyti savo moterišką energetiką, paisyti savo norų bei jausmų, neskiriant visos savęs vyrui, vaikams ar darbui ir tapti tikrai laiminga moterimi ir tikra savo gyvenimo šeimininke. Žaidimo aprašymą rasite šioje nuorodoje: https://www.gintaredavainiene.lt/transformacinis-psichologinis-zaidimas-moters-laime/


KELIONĖS MENTORĖ – GINTARĖ DAVAINIENĖ.

Platesnę informaciją apie lektorę ir jos veiklas, individualias konsultacijas: https://www.gintaredavainiene.lt/apie-mane/ ir www.dreamer.lt / FB paskyros: „Gintare Davainiene“; „Saviugda su Gintare Davainiene“, „Mokymai su Gintare Davainiene“ / Instagram – gintare_davainiene

VIENOS KELIONĖS KAINA: 890 Eur/asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje.

Avansas patvirtinimui – 300 Eur/asm. Likusi suma – iki balandžio 1 d.

Į kainą įskaičiuota:​

– 5 nakvynės puikiame viešbutyje (4*), dviviečiuose kambariuose su nuostabiu ežero vaizdu;
– puikūs pusryčiai;
– patyriminė koučingo ir psichoterapinė programa su Gintare Davainiene.

Į kainą neįskaičiuota:

– skrydis Vilnius – Milanas Bergamo – Vilnius (~ nuo 190 Eur) ir bagažas (bilietus padėsime nupirkti);
– pervežimas iš/į oro uosto į viešbutį (apie 100 Eur, priklausomai nuo grupės dydžio)
– vietinių autobusų ir keltų bilietai bei bilietai į lankytinus objektus;
– papildomas maitinimas (pietūs ir vakarienė);
– asmeninės išlaidos;
– medicininių išlaidų draudimas (privalomas).

Duomenys apie skrydį lėktuvu: www.ryanair.com

Vilnius (VNO) – Milan Bergamo – Skrydžio numeris: FR 2871
18/04/2023, išvykimas iš Vilniaus 20:45 val.  –   atvykimas į Bergamo 22:20 val.
Milan Bergamo – Vilnius (VNO) – Skrydžio numeris: FR 2872
23/04/2023, išvykimas iš Bergamo 14:40 val.   –   atvykimas į Vilnių 18:10 val.

KONTAKTAI REGISTRACIJAI IR PASITERAVIMUI:

Tel. +370 698 00058 (Gintarė) arba el. paštas gintare@dreamer.lt

Registracija patvirtinama sumokėjus 300 Eur registracijos mokestį/asmeniui.

DĖMESIO! Registracija į šią kelionę vykdoma tik iki balandžio 7 d.