Patyriminė kelionė moterims “MEILĖ SAU” prie COMO ežero (2023.08.14-19 d.)

DĖMESIO MOTERIMS, NORINČIOMS ĮSPŪDINGŲ BEI PRASMINGŲ ITALIŠKŲ VASAROS ATOSTOGŲ!

Terapinė poilsinė kelionė moterims “MEILĖ SAU ir MOTERIŠKA LAIMĖ!” – Šiaurės Italijoje, prie COMO EŽERO su Gintare Davainiene, mažoje grupėje (iki 7 moterų).

Kelionės data: 2023 m. rugpjūčio 14-19 d. (5 naktys)

DĖMESIO! Registracija į šią kelionę vykdoma tik iki rugpjūčio 1 d.

Yra toks posakis: „Man nereikia terapijos, man tik reikia nuvykti į Italiją“… 

O aš Jums siūlau du viename – TERAPIJĄ ITALIJOJE!

Šios moteriškos vasariškos atostogos skirtos gilesniam savęs patyrinėjimui, norimiems transformaciniams pokyčiams bei visapusiškam atsipalaidavimui ir pasimėgavimui gyvenimu.

COMO EŽERAS (Lago di Como) – trečias pagal dydį ežeras Italijoje, esantis šiaurinėje šalies dalyje tarp Lugano ir Bergamo Alpių, savo forma primenantis Y raidę ir patenkantis į dešimtuką tarp gražiausių pasaulyje esančių ežerų. Tikrai yra ką pamatyti! Pasakiško grožio vietovė! Ypatingi patyrimai!

KELIONĖS METU JŪSŲ LAUKIA:

 • TERAPINIS MOTERŲ RATAS – terapinės užduotys, unikalios psichoterapinės praktikos, individualios ir grupinės koučingo sesijos, gilūs ir prasmingi pokalbiai Jums pačiomis aktualiausiomis temomis bei transformuojančios meditacijos (išskirtinai pagal Jūsų poreikį, laisvame stiliuje ir be išankstinės programos ar išankstinių lūkesčių, be skubėjimo ir besimėgaujant) su Gintare Davainiene;

 • MAŽA MOTERŲ GRUPĖ (iki 5 moterų). Tikra VIP kelionė! Daugiau asmeninio dėmesio!

 • GYVENIMAS BELLAGIO (viename gražiausių Como ežero miestelių), nuostabioje viloje su kvapą gniaužiančiu Como ežero vaizdu, labai patogioje ir vaizdingoje vietoje; deginimosi saulėje bei lauko baseino malonumai;

 • APLANKYMAS gražiausių šio ežero miestelių “perliukų“: Bellagio, Varenna, Menaggio bei jų nuostabių vilų su sodais (vyksime vietiniu transportu: autobusais ir/arba keltais) ir MĖGAVIMASIS tuo visu grožiu, puikiu oru, puikiu itališku maistu, šaunia moterų kompanija;

 • KOKYBIŠKAS IR PRASMINGAS LAIKAS SAU, POILSIS, naujos pažintys ir tiesiog puikios moteriškos ITALIŠKOS ATOSTOGOS!

Kelionės tema – MEILĖ SAU ir MOTERIŠKA LAIMĖ. Šias temas gvildensime per SANTYKIŲ prizmę: santykių su savimi, savo vidiniu vaiku, Kūrėju, materialiu ir dvasiniu pasauliu, artimaisiais (sutuoktiniais, tėvais, vaikais), darbine aplinka, pinigais ir pan.

Gvildensime Jūsų santykių pačius aktualiausius probleminius „reikalus“ ir drauge ieškosime jų sprendimo variantų bei vidinių resursų kaip įmanoma gilesniame lygmenyje (net iki GIMINĖS PROGRAMŲ), kad iš kelionės grįžtumėte namo visai kitoje kokybėje – pailsėjusios bei atradusios „raktus“ darniems ir išsvajotiems santykiams kurti.

Santykiai visada buvo ir bus viena aktualiausių temų. Kiek ją beanalizuotum, kas kartą ją iškėlus „yra reikalų“: tarpusavio manipuliacijos, toksiški ar disfunkciniai santykiai, sąmoningai ar nesąmoningai vaidinami aukos, gelbėtojo ar agresoriaus vaidmenys, gyvenimas be meilės, noras viską kontroliuoti ir daryti pačiai, nuoskaudų galybė, nesugebėjimas nusibrėžti asmeninių ribų ir pasakyti NE, meilės sau ir savivertės stoka, tikro moteriškumo ar vyriškumo nesuvokimas, pasikeitimas vaidmenimis ir atsakomybėmis ir pan.

KELIONĖS ORGANIZATORĖ IR VADOVĖ – GINTARĖ DAVAINIENĖ – lektorė, holistinė terapeutė, saviugdos ir psichosomatikos specialistė, numerologė, regresologė, rašytoja, patyriminių kelionių organizatorė.

Lektorės kompetencija leidžia plačiai aprėpti santykių temą. Gintarė yra internetinių kursų „Svajonių partnerystė“, „Palaiminta santuoka“, „Laiminga moteris“, „Vidinės moters išgydymas“, „Sąmoningos svajojimo paslaptys“, „Atrask sielos veiklą“, „Tikrasis atleidimas“ autorė ir vedančioji.

Vadovė labai myli Italiją, šią šalį laiko savo antrais namais. Ji gerai kalba itališkai, jau daug metų pastoviai vyksta į Italiją bei turi didelę keliavimo ir kelionių organizavimo patirtį.
Platesnę informaciją apie lektorę ir jos veiklas, individualias konsultacijas: http://gintaredavainiene.lt/apie-mane / FB paskyros: „Gintare Davainiene“; „Saviugda su Gintare Davainiene“, „Mokymai su Gintare Davainiene“ / Instagram – gintare_davainiene 

KELIONĖS KAINA – 1190 Eur/asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje. 

Avansas patvirtinimui – 300 Eur/asm. Likusi suma – iki rugpjūčio 1 d.

Į kainą įskaičiuota:

 • 5 nakvynės puikioje viloje su atsiveriančiu nuostabiu ežero vaizdu ir lauko baseinu, dviviečiuose kambariuose su pusryčiais;

 • pervežimas iš/į oro uosto į viešbutį; 

 • bilietai į lankytinas vilas, vietinių autobusų ir keltų bilietai;

 • programa su Gintare Davainiene („Terapinis Moterų Ratas“, koučingo ir psichoterapinė programa ir pan.);

 • kelionės vadovo paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota:

 • skrydis (Vilnius – Milanas Bergamo – Vilnius) ir rankinis bagažas (~ nuo 180 Eur). Bilietus padėsime nupirkti;

 • papildomas maitinimas (pietūs ir vakarienė);
 • asmeninės išlaidos;

 • medicininių išlaidų draudimas (privalomas).

Duomenys apie skrydį lėktuvu: www.ryanair.com 

Vilnius (VNO) – Milan Bergamo – Skrydžio numeris: FR 2871

14/08/2023, išvykimas iš Vilniaus 07:30 val. – atvykimas į Bergamo 09:45 val.

Milan Bergamo – Vilnius (VNO) – Skrydžio numeris: FR 2872

19/08/2023, išvykimas iš Bergamo 14:05 val. – atvykimas į Vilnių 17:35 val.

 

KONTAKTAI REGISTRACIJAI IR PASITERAVIMUI: 

Tel. +370 698 00058 (Gintarė) arba el. paštas  gintare@dreamer.lt 

Registracija patvirtinama sumokėjus 300 Eur registracijos mokestį/asmeniui.

DĖMESIO! Registracija į šią kelionę vykdoma tik rugpjūčio 1 d.