Patyriminė kelionė moterims “MĖGAUKIS GYVENIMU!”– Šiaurės Italijoje, prie COMO EŽERO su Gintare Davainiene, mažoje grupėje (max 7 moterys).

Kelionės data: 2022 m. spalio 8-13 d. (5 naktys, 6 dienos).

DĖMESIO! Registracija į šią kelionę vykdoma tik iki rugsėjo 25 d.COMO EŽERAS (Lago di Como) – trečias pagal dydį ežeras Italijoje, esantis šiaurinėje šalies dalyje tarp Lugano ir Bergamo Alpių, savo forma primenantis Y raidę ir patenkantis į dešimtuką tarp gražiausių pasaulyje esančių ežerų. Tikrai turėsite ką pamatyti! Pasakiško grožio vietovė ir kvapą gniaužiantys vaizdai. Šį kartą bus aplankyta kairioji ežero pusė, Como miestas, nuostabioji Balbanello vila ir nuostabusis Menaggio miestelis.

 

KELIONĖS METU JŪSŲ LAUKIA:

  • MĖGAVIMASIS nuostabaus grožio gamta, nuostabiais šios vietovės miesteliais, šiltu oru, puikiu itališku maistu, šaunia moterų kompanija;
  • PATYRIMINĖ PROGRAMA su lektore ir rašytoja Gintare Davainiene:

- patyriminės užduotys, unikalios psichoterapinės praktikos bei meditacijos;

- prasmingi pokalbiai pačiomis aktualiausiomis temomis ir savęs pažinimo įrankių parinkimas;

GYVENIMAS LABAI VAIZDINGOJE VIETOJE ant Como ežero kranto, gražiausių šio ežero miestelių “perliukų“ aplankymas (vyksime vietiniu transportu);

- LAIKAS SAU, POILSIS, naujos pažintys ir tiesiog puikios moteriškos ATOSTOGOS!

PATYRIMINĖ PROGRAMA (pagal Jūsų poreikį, laisvame stiliuje ir be išankstinės programos ar išankstinių lūkesčių) su Gintare Davainiene.

Kelionės tema - SANTYKIAI: su savimi, savo vidiniu vaiku, Kūrėju, materialiu ir dvasiniu pasauliu, artimaisiais (sutuoktiniais, tėvais, vaikais), darbine aplinka, pinigais ir pan. Dirbsime su tuo, kas Jums tuo momentu šioje temoje bus svarbiausia.

Santykiai - viena aktualiausių temų. Kiek ją beanalizuotum, kas kartą ją iškėlus „yra reikalų“: tarpusavio manipuliacijos, toksiški ar disfunkciniai santykiai, sąmoningai ar nesąmoningai vaidinami aukos, gelbėtojo ar agresoriaus vaidmenys, gyvenimas be meilės, nuoskaudų galybė, nesugebėjimas nusibrėžti asmeninių ribų ir pasakyti NE, meilės sau ir savivertės stoka, tikro moteriškumo ar vyriškumo nesuvokimas, pasikeitimas vaidmenimis ir atsakomybėmis ir pan. Gvildensime Jūsų santykių probleminius „reikalus“ ir drauge ieškosime jų sprendimo variantų bei vidinių resursų, kad iš kelionės grįžtumėte namo visai kitoje kokybėje – pailsėję bei atradusios „raktus“ darniems ir išsvajotiems santykiams kurti.

Lektorės kompetencija leidžia plačiai aprėpti santykių temą. Gintarė dalinsis savo sukauptomis unikaliomis žiniomis ir kylančiomis momentinėmis įžvalgomis, atliksime specialias psichoterapines praktikas, meditacijas bei patyrimines užduotis. Gintarė yra internetinių kursų „Išsvajota partnerystė“, „Palaiminta santuoka“, „Laiminga moteris“, „Vidinės moters išgydymas“, „Sąmoningos svajojimo paslaptys“, „Atrask sielos veiklą“ autorė ir vedančioji.

 

DĖMESIO - NAUJIENA! Kelionėje jūsų laukia unikalus transformacinis psichoterapinis žaidimas "Moteriška laimė", kurio pagalba suvoksite kaip leisti sau būti pačiai savimi, mylėti ir vertinti save, atstatyti savo moterišką energetiką, paisyti savo norų bei jausmų, neskiriant visos savęs vyrui, vaikams ar darbui ir tapti tikrai laiminga moterimi ir tikra savo gyvenimo šeimininke.

KELIONĖS ORGANIZATORĖ IR VADOVĖ - GINTARĖ DAVAINIENĖ.

Platesnę informaciją apie lektorę ir jos veiklas, individualias konsultacijas: http://gintaredavainiene.lt ir www.dreamer.lt / FB paskyros: „Gintare Davainiene“; „Saviugda su Gintare Davainiene“, „Nemokami seminarai su Gintare Davainiene“ / Instagram – gintare_davainiene

 

DATA: 2022 m. spalio 8-13 d. (5 naktys, 6 dienos)

VIETA: Italija, Lecco (Como ežero dešinė pusė).
DALYVIŲ SKAIČIUS: iki 7 moterų.

 

KELIONĖS KAINA: 895 Eur/asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje.

Avansas patvirtinimui – 300 Eur/asm. Likusi suma – rugsėjo 25 d.

 

Į kainą įskaičiuota:​

  • 5 nakvynės viešbutyje dviviečiuose kambariuose, ant Como ežero kranto (su pusryčiais);
  • patyriminė koučingo programa su Gintare Davainiene.

 

 

Į kainą neįskaičiuota:

  • skrydis Vilnius – Milano Bergamo – Vilnius (~ nuo 150 Eur) ir bagažas (bilietus padėsime nupirkti);
  • pervežimas iš/į oro uosto į viešbutį ir vietinių autobusų bilietai;
  • maitinimas (pietūs, vakarienė);
  • asmeninės išlaidos;
  • bilietai į lankytinus objektus;
  • medicininių išlaidų draudimas (privalomas).

 

 

Duomenys apie skrydį lėktuvu: www.ryanair.com/lt

Vilnius (VNO) – Milano Bergamo

08/10/2022, išvykimas iš Vilniaus 10:00 val. - atvykimas į Bergamo 11:35 val.

 

Milan Malpensa - Vilnius (VNO) 

13/10/2022, išvykimas iš Bergamo 19:25 val. - atvykimas į Vilnių 22:50 val.

 

 

KONTAKTAI REGISTRACIJAI IR PASITERAVIMUI:

Tel. +370 698 00058 (Gintarė) arba el. paštas  gintare@dreamer.lt

Registracija patvirtinama sumokėjus 300 Eur registracijos mokestį/asmeniui.

 

DĖMESIO! Registracija į šią kelionę vykdoma tik iki rugsėjo 25 d.

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI:

DAUGIAU