Apie mane

Esu holistinė terapeutė, saviugdos specialistė, padedanti žmonėms augti skirtingose srityse.

Moteriškumo ugdymas

Esu laiminga moteris, savo laimę atradusi pati ir padedanti ją bei savo moteriškumo žavesį atrasti daugeliui kitų moterų.

Svajonių pasiekimas

Išsigryninant ir išsikeliant tikslus galite kurti pilnavertį, džiaugsmingą gyvenimą, o aš galiu tame padėti.

Dvasinis tobulėjimas

Žmonės jaučia džiugesį, vidinę ramybę ir begalinį norą gyventi, kai jis tobulėja dvasiškai ir džiaugiuosi jiems padėdama.

Naudingoji psichologija

Ilgas patyriminis ir žmogaus psichologijos studijų kelias leidžia man padėti žmonėms jų kelyje.

Mano parašyta knyga, kurią kviečiu įsigyti:

Esu Gintarė Janina Davainienė. Vieną dieną pagaliau suvokiau, kad nebenoriu daugiau gyvenime „plaukti pasroviui“ ir ryžausi iš pagrindų pakeisti savo gyvenimą iš pagrindų. Pažindama  savo tikrąją prigimtį, ryžausi gyventi pagal ją.

Esu ta, kuri tiki savo minčių neribotomis galiomis ir drąsiai siekia savo vis didesnių svajonių, kuri išsikelia sau vis didesnius tikslus, kuri liovėsi svajoti vien apie materialius dalykus ir pagaliau susimąstė apie savo gyvenimo paskirtį bei pradėjo ieškoti savo didžiojo gyvenimo tikslo ir atsakymų į klausimus: „Ko iš tiesų noriu? Ką  tikrai sugebu? Kokia mano paskirtis šioje žemėje? Ar pilnai realizuoju save kaip asmenybė? Ar esu laiminga savo veikloje, savo šeimoje? Ar apskritai esu laiminga gyvenime?“

Sakoma, kad jei žmogus, sulaukęs vidutinio amžiaus, vis dar neranda atsakymo į šiuos klausimus arba jų net neieško, jį ištinka visos įmanomos gyvenimo krizės. Jos gali būti susijusios tiek su sveikata, tiek su finansais ar su profesine veikla, tiek pasireikšti šeimyniniame gyvenime, tiksliau jos mus užklumpa įvairiausiose mūsų gyvenimo srityse. Jos gali užklupti mus po vieną, o gali net ir visos vienu metu. Nesvarbu, kad galbūt esate turtingas verslininkas ar verslininkė, bet jeigu jūs nerealizuojate savęs dvasinėje sferoje, tai didžiųjų gyvenimo krizių jums vis vien neišvengti. Laimė neįmanoma jei nesame harmonijoje su aplinkiniu pasauliu, jei pažeidžiame likimo ir Visatos dėsnius. 

Ir manau, kad tai tikra tiesa, nes būtent apie 37-uosius mano gyvenimo metus man pasaulis šaukte šaukė, kad mano gyvenimo pamokos vis dar neišmoktos. Krizės buvo visose mano gyvenimo srityse. Tuo metu buvau ant skyrybų slenksčio, darbe nesijaučiau savirealizuota. Dirbau daug, bet darbas nebeteikė nei džiaugsmo, nei malonumo, trūko kūrybiškumo, globalumo, prasmės.  

Stipriai šlubavo ir sveikata. Ligos mane buvo visai nukamavusios. Mano diagnozės buvo: gręsiantis stemplės vėžys ir stuburo išvarža. Žinau ir tai, ką reiškia sirgti depresija. Vienu metu aš naktimis visai nebegalėjau miegoti gulėdama, turėjau sėdėti, nes man gulint visas mano skrandžio turinys kildavo į viršų, tiesiog lipdavo lauk. Vieną gražų rytą apskritai vos nenumiriau nuo Anafilaksinio (alerginio) šoko, pakliuvau į reanimaciją, po to ilgai gydžiausi ligoninėje, sanatorijose. Taigi sirgau ir gėriau krūvas cheminių vaistų, buvau irzli ir nelaiminga.

Ieškodama savo ligų ir nesėkmių priežasčių, pagaliau supratau, kad visą griaunamąjį darbą padarė ne kas kita, kaip tik mano neigiamos mintys, įsitikinimai, jausmai, žodžiai ir veiksmai. Tai suvokusi pradėjau juos keisti į teigiamus. Nustojau reikalauti, kad keistųsi kiti ir pagaliau pradėjau stipriai keistis pati. Ir man pavyko!

Aš dar gyva (nors iš medikai nieko gero neprognozavo) ir kasdien vis sveikesnė! Minėtos ligos pradingo! Sugebėjau pasveikti savo vidinių ieškojimų, valios pastangų ir didelio užsispyrimo bei Dievo dėka. Šiuo metu apsieinu be jokių cheminių vaistų, gyvenu sveiką, pilnavertį, ramų gyvenimą. Daug mankštinuosi, vaikštau gryname ore, stengiuosi kaip įmanoma sveikiau maitintis ir pozityviai mąstyti. Man viskas sekasi vis geriau ir geriau. Myliu gyvenimą ir džiaugiuosi kiekviena gyvenimo akimirka! Pagaliau tapau dar ir savirealizuota profesinėje veikloje – dirbu mylimą, kūrybišką darbą, kuris man padeda įgyvendinti troškimą nors kažkokia dalimi prisidėti prie žmonijos gerovės.

Žinios, kurias gavau viso šio savęs ieškojimo ir sveikimo periodo metu, tapo neįkainojamomis. Supratau, kad noriu jomis dalintis su kitais, atsakymų į svarbiausius gyvenimo klausimus ieškančiais žmonėmis. Suvokiau, kad mano paskirtis yra skleisti šias žinias ir pasitikėjimą kitiems žmonėms. Mano gyvenimo džiaugsmas ir entuziazmas liejasi per kraštus. Aš noriu tuo dalintis. Džiaugiuosi gyvenimu, myliu jį ir esu dėkinga, kad esu tokia, kokia esu. Tai pat esu labai dėkinga visiems, kurie man padėjo atrasti save ir patikėti savimi, kurie paragino ugdyti savo sugebėjimus, kurie dalinosi savo žiniomis ir patirtimi. Dėkoju visiems, kurie įkvėpė ir paragino drąsiai eiti savo svajonių link ir tiems, kurie ėjo ir eina kartu.

Aklai nesivadovauju jokiomis instrukcijomis, jokiais mokymais ar teorijomis. Nesu jokių mokytojų ar mokyklų propaguotoja. Viską, apie ką išgirsite mano seminarų ar paskaitų metu, išbandžiau ant savęs ir ant savo artimųjų praktiškai. Žinau kas tikrai veikia, o kas ne. Žinau kur daromos klaidos, kokios atsiranda kliūtys ir kokie sunkumai, žinau kaip su jais susidoroti. Žinau kiek tai kainuoja laiko sąnaudų, kantrybės ir valios pastangų. Tai be galo didelis ir atsakingas darbas su savimi, kuris yra tikrai ilgas ir sudėtingas, bet darbas su savimi ir yra pats reikalingiausias, nes tai pati didžiausia ir naudingiausia investicija į save. Tai atsiperka!

Mano tikslas – kad kiekvienas žmogus, išgirdęs mano nešamą žinią apie savo minčių galią, įsisąmonintų, kad jo šiandienos mintys kuria jo ateitį ir imtųsi savo MINČIŲ EKOLOGIJOS ir pradėtų gyventi pagal sampratą, kad „Aš kuriu savo tikrovę“ jau nuo šiandien. Noriu pasidalinti savo suvokimu apie minties galią ir savo troškimu eiti nauju, sąmoningos ir pozityvios minties keliu, o į tą savo kelionę noriu pasiimti tiek žmonių, kiek tik sugebėsiu.

FAKTAI APIE MANE:

 • Vilniaus Universitete įgijau aukštąjį ekonominį išsilavinimą.
 • 18 metų dirbau juvelyrikos versle komercijos direktore. Turiu didelę patirtį tarptautiniame juvelyrikos versle ir dalyvavimo tarptautinėse parodose.
 • 6 metus vadovavau nuosavam kinų restoranui “Bambukas” ir 2 metus vegetariniam restoranui „Bambukas“. Buvau UAB „Žaliasis bambukas“ direktorė.
 • Buvusio Vilniaus saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė (9 metus).
 • Nuo 2010 m. dirbu lektore, mokymų trenere, įvairių online kursų autorė ir vedančioji. Dar esu žinoma kaip sąmoningo svajojimo mokytoja.
 • Rašytoja. 2013 m. liepos mėnesį JAV išleista mano pirmoji knyga apie sąmoningą svajojimą pavadinimu „Attract Your Dreams“ (mano pseudonimas – Amber Dayva, leidykla „Trafford Publishing“). 2015 m. gruodžio mėn. Lietuvoje išleista mano knyga „Svajonę paversk tikrove“ (leidykla „Alma Littera“) . 2021 m. pabaigoje išleistas trečiasis šios knygos tiražas su papildymu.
 • Sertifikuota NLP ir Theta Healing®, „Likimo matrica”, „Meilės kodai (Kosmograma)”,  „Reiki” bei „Taro analizė” metodų praktikė.
 • Sertifikuota regresologė, hipnologė, karmologė, numerologė.
 • Esu bioenergetikė. Darau bioenergetines čakrų bei likimo energijų diagnostikas. Praktikuoju biolokaciją. Biolokacijos mokiausi pas Ksaverą Vaištarienę, Edmundą Kirdą ir Gintarą Mikšiūną.
 • Mano meilė psichoterapijai ir savianalizei prasidėjo nuo „Geštalto”. 2015-2016 m. Vilniaus Geštalto institute baigiau bazinį kursą. 
 • Toliau studijavau ir tebestudijuoju psichoterapiją užsienyje.
 • Dabae esu diplomuota ir sertifikuota psichoterapeutė ir psichosomatolgė. Specializacijos: EADP (intensyvi patyriminė dinaminė psichoterapija), vaikystės psichotraumos ir šiuolaikinė psichosomatika (PSY2.0 metodas) pagal Naująją vokiečių mediciną (Dr. Ryke Geer Hamer). 
 • Nuo 2010 m. dar individualiai konsultuoju žmones asmeninės motyvacijos, svajonių, tikslų išgryninimo ir siekimo, sielos paskirties bei karminių užduočių pagal gimimo datą nustatymo, veiklos ir partnerio savo sielai atradimo, porų suderinamumo  klausimais.
 • Nuo 2018 m. konsultuoju ir kaip psichoterapeutė, vedu individualias „Regresines terapijas į praeitį“, hipnoterapijas, pischosomatikos konsultacijas. Psichoterapiją derinu su koučingu, MAK (metaforinėmis asociatyvinėmis kortelėmis) bei numerologija.
 • Sertifikuota transformacinių žaidimų „Vidinio vaiko išgydymas“, „Moters laimė“, „Psichosomatika“ vedančioji.
 • Keliautoja. Patyrimių ir transformacinių stovyklų organizatorė ir vadovė. 

2013 metų liepos mėnesį Amerikoje buvo išleista mano knyga „Attract Your Dreams“. Mano pseudonimas – Amber Dayva. Knygą įsigyti galite www.amazon.com ir www.barnesandnoble.com internetiniuose knygynuose.

2015 metų gruodžio mėnesį Lietuvoje buvo išleista mano knyga „SVAJONĘ PAVERSK TIKROVĘ“ . Knygą išleido leidykla „Alma littera“. Ją įsigyti galite visuose Lietuvos „Pegaso“ knygynuose, taip pat šiuose internetiniuose knygynuose: www.knyguklubas.lt www.knygos.lt arba www.patogupirkti.lt 

2019 metų balandžio mėnesį mano knyga „SVAJONĘ PAVERSK TIKROVĘ“ buvo išleista atnaujintu viršeliu2021 m. išleistas šios knygos trečiasis tiražas. Knygą išleido leidykla „Alma littera“. Ją įsigyti galite visuose Lietuvos „Pegaso“ knygynuose, taip pat šiuose internetiniuose knygynuose: www.knyguklubas.lt arba www.knygos.lt 

Apie knygą:

Tai tikras SVAJOTOJO PRADŽIAMOKSLIS!

Svajojimo mokytoja tituluojama paskaitų ir seminarų lektorė bei organizatorė Gintarė Davainienė dalijasi asmenine patirtimi, atvirai pasakoja apie savo kelią pasveikimo ir svajonių išsipildymo link, moko perprasti savo minčių galią, išgirsti širdies balsą, ragina imtis MINČIŲ EKOLOGIJOS ir SVAJOTI SĄMONINGAI.

Ko iš tiesų noriu? Ką tikrai sugebu? Kokia mano paskirtis šioje žemėje? Ar atsiskleidžiu kaip asmenybė? Ar esu laimingas šeimoje, ar veikla, kuria užsiimu, man teikia malonumą? Ar apskritai esu laimingas?

Pažink savo tikrąją prigimtį ir ryžkis gyventi pagal ją.

 • Paversk realybe svajones apie sėkmę, sveikatą, savojo aš paieškas, finansinę laisvę, mėgstamą darbą, saviraišką, santykius.
 • Nugalėk asmenines ydas, trūkumus ir pamilk save.
 • Suvok, kad viskas yra įmanoma, ir permąstyk savo gyvenimo vertybes.

Knygoje pateiktas veiksmų planas ir 17 gyvenimo valdymo taisyklių jūsų svajonėms įgyvendinti!

Visos šioje knygoje pateiktos istorijos yra tikros.

 ________________________________________________________________________________

Labai dėkoju visiems, prisidėjusiems prie mano svajonės išsipildymo!!!

Iš visos širdies dėkoju manimi tikėjusiems, mane įkvėpusiems, skatinusiems, raginusiems, palaikiusiems, patarusiems, padėjusiems, mane mylintiems ir manimi tikintiems. Ačiū, kad esate mano gyvenime. Aš jus labai myliu.

Su meile,

Gintarė Janina Davainienė

Gintarės Davainienės interviu (straipsniai) spaudoje bei televizijoje:

LNK laida „Bus visko“ – apie gyvenimą ir įgyvendintas svajones: https://lnk.lt/bus-visko-8-sezonas/196026

Portalas „DELFI“ – sveikatos tema:
https://www.delfi.lt/maistas/sveikai-gyventi-gera/nuo-refliukso-iki-priesvezines-bukles-buvau-tikras-ligu-maisas-o-siandien-megaujuosi-sveikata-ir-ramybe-93464239

Portalas 15min.lt – Tema “Kaip į gyvenimą pritraukti norimus dalykus”: 
https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/pokalbiai/samoningo-svajojimo-mokytoja-g-davainiene-dalinasi-praktikomis-kurios-padeda-pritraukti-i-gyvenima-norimus-dalykus-1040-1433030

Portalas 15min.lt – Tema “Likimo grėbliai. Kodėl vis pasirenkame netinkamus partnerius“
https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/santykiai/g-davainiene-vis-pasirenkam-netinkamus-partnerius-priezastys-vaikystes-traumos-ir-mastymas-1024-1564812

Portalas 15min.lt – Tema “Sindromas AŠ PATI“
https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/santykiai/g-davainiene-moterys-laikancios-visus-namu-kampus-daznai-nemyli-saves-ir-nepasitiki-vyru-1024-1594696

Portalas 15min.lt – Tema “Praktiniai patarimai apie tai, kaip svajoti, kad svajonės pildytųsi“
https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/mityba/praktiniai-patarimai-apie-tai-kaip-svajoti-kad-svajones-pildytusi-1030-685321

Portalas 15min.lt – iš “Žinių radijo” interviu.
https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/sveikata/mokslininkai-suskaiciavo-kad-mintys-apie-svajones-sudaro-iki-puses-visu-minciu-turinio-1028-412738

Žurnalas „Moteris“ – Tema – „Kaip svajonę paversti tikrove“
https://www.moteris.lt/lt/psichologija/g-26434-kaip-svajone-paversti-tikrove

Portalas „Žmonės.lt“
Tema – “Sąmoningo svajojimo mokytoja Gintarė Davainienė: „Su svajone reikia dirbti“
https://www.zmones.lt/naujiena/samoningo-svajojimo-mokytoja-gintare-davainiene-su-svajone-reikia-dirbti.55723baa-9adf-11e8-9f90-aa000054c883

„KAUNO DIENA“ – Tema – „Vietoje stemplės vėžio – išsipildžiusi svajonė“
https://kauno.diena.lt/raktazodziai/gintare-davainiene